Τα φύλλα αγώνων της 4ης αγωνιστικής της Β΄ κατηγορίας και των 2 ομίλων

32

 

ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΙ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΟΥΣ & ΛΟΓΟΣ 67-35

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ – ΚΑΣΟΥΜΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 18-09, 35-17, 49-28, 67-35.

ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΙ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΠΑΣΧΟΥΔΗΣ): ΜΕΡΚΟΣ 9, ΑΝΑΤΟΛΟΥΔΗΣ 4, ΤΡΟΝΤΣΟΣ 7(1), ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ 11(1), ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΒΡΑΚΚΟΤΣΩΛΗΣ 8, ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ 11(3).
ΝΟΥΣ & ΛΟΓΟΣ (ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ): ΚΥΒΡΑΚΙΔΗΣ 2, ΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ 5(1), ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ 6, ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 4, ΚΑΡΑΙΔΗΣ 5(2), ΤΣΙΟΠΛΗΣ 2, ΑΣΤΕΡΙΟΥ 7(1), ΜΑΡΘΑΣ 2, ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ 2.

ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ – PROVIL 58-47

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΙΒΟΛΗ – ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 11-14, 21-27, 38-36, 58-47.

ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ (ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ): ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 25(2), ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ 5, ΤΡΑΧΑΝΙΔΗΣ 16(2), ΤΣΙΡΩΝΑΣ 7(1), ΚΥΡΙΑΚΟΥ 5, ΜΕΤΤΗ, ΝΤΕΡΕΚΑ.
PROVIL (ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ): ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ 2, ΜΟΣΧΟΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 5(1), ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ 17(2), ΓΟΥΣΙΟΣ 5(1), ΒΛΑΧΟΣ 10, ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 6, ΣΥΛΛΗΣ 2.

SPORTING SKG – ΥΔΡΑΥΛΙΚΗ 56-36

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ – ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ.
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 19-07, 38-17, 46-23, 56-36.

SPORTING SKG (ΤΖΙΜΠΩΝΗΣ): ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ 16(1), ΔΑΣΚΑΛΟΥ 5, ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ 9, ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ 3, ΤΖΙΜΠΩΝΗΣ 11, ΚΟΥΡΟΥΚΛΙΔΗΣ ΧΡ. (Ε.) 7, ΞΑΝΘΟΣ 5(1), ΤΣΙΟΥΦΑΣ, ΜΙΧΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΑΤΡΑΝΑΣ.
ΥΔΡΑΥΛΙΚΗ (ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ): ΦΛΩΡΟΣ 10, ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ 9, ΣΠΑΝΟΣ 9, ΜΑΥΡΙΟΥ 6, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1, ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ, ΚΙΓΜΙΚΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ.

ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΣΩΜΑ – ERGO ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ 25-48

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΙΠΛΙΟΣ – ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ.
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΛΑΣΠΑ – ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 07-13, 12-24, 18-33, 25-48.

ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΣΩΜΑ (ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ): ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ 2, ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ 12(2), ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 3, ΠΑΥΛΙΔΗΣ 4, ΖΙΑΝΑΣ Α. 4, ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ, ΣΜΥΡΝΑΙΟΣ, ΒΑΛΤΑΤΖΗΣ.
ERGO ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ (ΤΟΛΙΚΑΣ) : ΔΑΣΣΙΟΣ 12(1), ΣΑΜΠΑΝΟΓΛΟΥ 17(1), ΤΟΛΙΚΑΣ 2, ΓΙΑΧΟΣ 12(3), ΛΥΓΟΥΔΗΣ 3, ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ 2, ΣΑΜΑΡΑΣ.

GABOL – ΝΟΜΟΣ BA 72-55

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΦΙΛΛΙΟΣ – ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ – ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 16-17, 45-29, 55-43, 72-55.

GABOL (ΚΟΣΜΑΣ Κ.): ΚΟΣΜΑΣ Κ. 5(1), ΚΟΣΜΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 18(5), ΠΑΣΧΑΛΗΣ 9, ΜΑΝΩΛΉΣ 10, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 6, ΑΝΤΩΝΙΟΥ 12, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ 9, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 3.
ΝΟΜΟΣ BA (ΚΥΡΜΑΝΙΔΗΣ): ΑΜΑΣΟΓΛΟΥ 6, ΨΩΜΙΑΔΗΣ 6, ΠΛΥΤΑΣ 10, ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ 7, ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 13(3), ΤΑΡΝΑΤΩΡΟΣ 11(3), ΚΥΡΜΑΝΙΔΗΣ 2, ΤΟΠΑΛΝΑΚΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ, ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ.

ΚΑΛΑΜΑΡΑΔΕΣ – TOSOH HELLAS 87-31

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ – ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ
ΓΡΑΜΑΤΕΙΑ: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 14-08, 38-21, 58-26, 87-31.

ΚΑΛΑΜΑΡΑΔΕΣ (ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ): ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ 10, ΚΑΡΑΝΤΑΛΗΣ 6, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 7, ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ 3(1), ΑΜΠΡΑΣΗΣ 19(1), ΠΟΥΡΝΑΡΗΣ 18, ΚΑΜΗΛΑΚΗΣ 2, ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗΣ 22(3), ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ.
TOSOH HELLAS (ΝΤΑΛΗΣ): ΤΣΙΑΛΙΚΗΣ, ΚΟΤΣΟΣ 9, ΔΑΝΔΙΚΑΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ 8(2), ΛΕΒΕΝΤΙΔΗΣ 3, ΜΑΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 5, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 5, ΦΑΡΙΝΑΣ, ΒΟΥΚΟΒΙΝΟΣ, ΚΑΝΤΟΥΡΗΣ 1.

DS SMITH – ΟΜΑΣΚ 43-67

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΚΡΙΝΟΣ – ΚΑΣΟΥΜΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 06-12, 19-33, 28-53, 43-67.

DS SMITH (ΤΣΩΤΣΟΣ – ΖΙΓΚΑ Β.): ΜΑΤΑΡΑΣ 11(2), ΠΕΛΛΙΟΣ 3(1), ΚΙΤΣΙΟΣ 5(1), ΖΑΧΟΣ 15(1), ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡ. 9(1).
ΟΜΑΣΚ (ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ): ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ Κ. 10(1), ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ Π. 3(1), ΙΩΑΝΝΟΥ Γ. 14, ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 4, ΧΑΨΗΣ 4, ΓΕΡΑΚΗΣ 7, ΚΑΡΑΙΣΑΡΙΔΗΣ 10, ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 5, ΜΙΤΑΚΟΣ 10.