Τα σημερινά παιχνίδια στις Εθνικές κατηγορίες

133

Αγώνες για την Α1, την Β΄ και τη Γ΄ Εθνική ανδρών και το κύπελλο γυναικών περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα των Εθνικών κατηγοριών που είναι το εξής:

Α1 Ανδρών

Σοφία Μπεφόν 17.00 Πανιώνιος-Ολυμπιακός Σώμος-Καλδίρης-Ζαχαρής (Βιδάλης)

Β’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-ΚΑΟ Κορίνθου Tσακαλογιάννης-Μαρινάκης (Ηπιώτης)

Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Παπάγου Στρέμπας-Ορφανός Εμ. (Λιμνιάτης)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Δούκας Κατραχούρας-Καββαδάς (Πίγκας)

Μετς 17.00 Παγκράτι-Πανελευσινιακός Πόντας-Λύρας (Σταματόπουλος)

Χρ. Αγγουράκης 17.00 Δάφνη Δαφνίου-Ένωση Ιλίου Παυλόπουλος-Τζίμης (Κώτσης)

Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Οίαξ Ναυπλίου Φάκαρος-Καρακωνσταντόπουλος (Τηγάνης)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Μανδραϊκός Μπούκας-Φασόλης (Τζουβάρας)

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Τρίτων Κωνσταντινόπουλος-Τηγάνης (Σταύρου)

2ος Όμιλος

Μ.Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Φαίακας Κέρκυρας Ελευθεριάδης-Δημάδης (Μήτσιου)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Μακεδονικός Κοϊμτζόγλου-Αγραφιώτης Ιωάν. (Παραλυκίδης)

Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Νίκη Βόλου Ντούρας-Ζαχαριάδης (Μελανίδης)

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Μαχητές Δόξας Πεύκων Δημόπουλος-Ασλανίδης (Μπέστιας)

Σερρών 17.00 Ίκαροι Σερρών-Φάρσαλα Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Δραγκιόγλου)

Ελευθερούπολης 17.00 Ελευθερούπολη-Στρατώνι Φουτζήλας-Πράττος (Στουπίδης)

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Έσπερος ΓΣ Λαμίας Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Βαφείδης)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Προποντίς Χαλκηδόνας Τσιρτσιμάλης-Σιταρίδης (Κασαπίδης)

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕΝ Κηφισιάς-Καλαμάτα Κοτσιμπος-Ντάνος (Ζερβούδης)

Νίκαιας Πλατ. 17.30 Άρης Νίκαιας-Αχαγιά ’82 Κώτσου-Μαραγκάκης (Μπουρνάς)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Ηλυσιακός Κοντίλης-Τσιμπούρης (Θεοδωρόπουλος)

Στ. Βενέτης 12.00 Αιγάλεω-Νέο Ληξούριο Μαρίγλη-Καραμπιτσάκος (Ζερδεβάς)

Λεχαίου 17.00 Λέοντας 2014-ΝΕ Μεγαρίδας Λογοθέτης-Διαμαντής (Μαυραντζάς)

Παν. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Κεραυνός Αιγίου Ζακεστίδης-Σκαλτσής (Μάρκου)

Βυζαντινό ΑΚ 17.00 ΑΣ Πέρα-Ιωνικός ΝΦ Σπυρόπουλος-Κούλης Κ. (Παπαδόπουλος Κ.)

2ος Όμιλος

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-ΚΑΠ Σταθόπουλος-Κανελλόπουλος (Δεσάρτης)

Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπίου-ΟΦΗ Καρακάσης-Καμήτσος (Τεφτίκης)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Δελαγραμμάτικας-Λαζόγκα (Παπαγιαννόπουλος)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Αργοναύτης Τριγλ. Ραφ. Ορφανός Ιορδ.-Γεράνιος (Φαλούκας)

Αταλάντης 13.30 Λοκρός Αταλάντης-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Μακρόπουλος-Λαμπίρης (Χριστοδούλου)

Λίντο 13.00 Δειλινό ΑΟ-Καλλιθέα Ρόδου Τεφτίκης-Μαρτινάκος (Ναλετάκης Ιωάν.)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕ Έξω Παναγίτσας-Άρης Θήβας Κουτσοδήμος-Ελ Ανύ (Κάλφα)

3ος Όμιλος

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟΚ Βέροιας Γραικός-Κουκουλεκίδης (Μόρφη)

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-ΑΟ Καλαμπάκας Τσουμαχίδης-Μπούγλος Π. (Κουσαϊτης)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-ΓΑΣ Μελίκης Γκέκας-Γεωργούλης (Πλεξίδας)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-ΑΓΣ Ιωαννίνων Βασιλόπουλος-Δέλλας (Μανάσης)

Εκπ. Μαντουλίδη 17.00 ΜΑΣ Μαντουλίδης-Δόξα Λευκάδας Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Δέλλας)

Πολυκάστρου 17.00 ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ.-Νικόπολη Πρέβεζας Ισιγώνης-Λάλλα (Ελευθεριάδης)

4ος Όμιλος

11ο Δημ. Σχ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-ΜΕΝΤ Αγραφιώτης Γρ.-Αναστασιάδης (Πολυχρονίδης)

Ν. Μουδανιών 18.00 ΠΟ Ν. Μουδανιών-Αστέρας Σίνδου Κολοκυθάς-Λαδάς (Θωμόπουλος)

Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-ΑΟ Πολύγυρου Γερακίνης-Κοντογιάννης (Αστρεινίδης)

Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-ΒΑΟ Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Γκουρτζελίδης)

Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02 Λουλουδιάδης-Θρασυβουλίδης (Φωτιάδης)

Χ. Χριστοδούλου 18.00 Ασπίς Ξάνθης-ΠΣ Ευκαρπίας Καρακώστας-Παζώλης (Σαλικίδης)

Αλεξάνδρειο 18.00 ΓΣ Μακαμπή-Λεύκιππος Ξάνθης Μπούγλος Ιωάν.-Τσάλας (Σακελλαρίου)

Τελικoί Κυπέλλου Ελλάδας Γυναικών

ΚΓ Κλαδισού 12.00 Δάφνη Αγ Δημητρίου-Παναθηναϊκός Κάρδαρης-Κωνσταντινίδου-Καρανικόλα Αλ. (Χριστινάκης)

ΚΓ Κλαδισού 15.00 Νίκη Λευκάδας – Ολυμπιακός Μαγκλογιάννης-Μαλαμάς-Γιακείμη (Πετράκης Νεκτ.)