Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Κυριακής στην ΕΚΑΣΘ σε Γ1, Γ2 Ανδρών, Εφήβους, Παίδες, Κορασίδες

50

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΙΩΝΙΑΣ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ

16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.  78 68

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ

21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ~ Ε.Ο.Σ.

21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ

20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΜΟΥΘ ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ 45 74

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 74 55

20:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ

18:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. 71 84

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

19:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 73 47

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

19:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ Α.Ο.Ε.Α. 75 43

17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ

17:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 105 25

14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. 43 51

16:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 65 71

15:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ 71 46

18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ Β.Α.Ο. 80 55

15:15 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ 59 40

20:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ 43 67

12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 84 38

14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. 62 64

20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ 56 61

12:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ 97 51

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. 61 57

18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 57 44

14:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ 32 73

15:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ

14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 68 48

14:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 55 59

16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. 56 74

16:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ 35 47

14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ 63 40

14:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 54 40

14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 75 66

19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 58 67

12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 57 88

15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 65 27

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. 76 55

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

19:15 Α.Α.Μ.Θ. Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ 14 107