Τα αποτελέσματα της 26ης αγωνιστικής στον δεύτερο όμιλο της Β’ ΕΚΑΣΘ

407

Τα αποτελέσματα της 26ης αγωνιστικής

Βεργίνα-Γαλάζιοι 68-58

Αστέρας Πλαγιαρίου-ΑΟ Αρετσού 58-53

Αριστοτέλειο Κολλέγιο-ΑΣ Πανόραμα 71-65

ΑΚ Πανόραμα-ΑΟΜ Πυλαίας 71-44

Αχιλλέας Τριανδρίας-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 65-73

ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός-Ναύαρχος Βότσης 69-60

Ρεπό:Ατρόμητος Τριαδίου

 

Βεργίνα 68

Γαλάζιοι  58

Δεκάλεπτα: 18-11, 37-23, 59-38, 68-58. Διαιτητές: Πράττος-Δέλλας

Βεργίνα (Βουρδέρης-Τρουμπούνης): Κονιώρης, Πετρίδης 4, Παρίσης 12(4), Βαρδουνιώτης 8, Τικτόπουλος, Σαμαράς 6, Γέπης 7, Παντελίδης 12(2), Παπαγεωργίου 15, Πούλιος 4.

Γαλάζιοι (Παπαδούλης-Βαρδαξής): Μπελτές 2, Φωτιάδης 8, Νταβίδι 11(2), Μεντελίδης 2, Μπασδάνης 5(1), Λέντης, Καμπούρης, Σαχμπατιάν 6, Τολιόπουλος 6, Κουσίδης 3, Χαλκιάς 15.

Αστέρας Πλαγιαρίου 58

Αρετσού  53

Δεκάλεπτα: 16-13, 30-23, 45-38, 58-53. Διαιτητές: Τσούλης-Βλαστός

Αστέρας Πλαγιαρίου (Μουρατίδης): Μαρίνος 4, Κακαλιάντης 7(1), Σιάπκας 2, Παρμαξίδης, Μαραγκός 7(1), Αγριόπουλος 5(1), Γκούμας 6, Χατζηαντωνίου 9(2), Παπαδόπουλος 10, Μωϋσιάδης 4, Τσαμπαρδάνης 4.

Αρετσού (Πετρόπουλος): Ιωαννίδης 6, Δελκούσης 2, Αποστόλου 4, Θεοδοσιάδης 15(1), Ματάκος 5, Μάστορας 10, Σιδηράς 4, Μουταρέλος 7(1), Βακιρτζής.

Αριστοτέλειο Κολέγιο 71

ΑΣ Πανόραμα  65

Δεκάλεπτα: 11-19, 29-39, 47-53, 71-65. Διαιτητές: Βασιλόπουλος Δ.-Σιαμαντούρας

Αριστοτέλειο Κολέγιο (Μελετιάδης): Στεφανάρος 4, Κλεισιάρης 11(2), Σύρος 5(1), Αφαλονιάτης 5, Λαμπρίδης 11(2), Πούνιος 4, Θώμος 2, Βλαχάκης 8, Τσαλικίδης 4, Κολέσνικ 16(1), Ζάρρας 2.

ΑΣ Πανόραμα (Ιωαννίδης): Χοϊδας 16(1), Κουρατίδης 4, Κρίτσας 5, Σουκουλιάς 5, Καμπίτσης 4, Δεμερτζίδης 19(2), Κουτσόβουλος 12(2), Αρσένης.

ΑΚ Πανόραμα  71

ΑΟΜ Πυλαίας  44 

Δεκάλεπτα: 12-10, 28-31, 51-40, 71-44. Διαιτητές: Καντερές-Διβόλη

ΑΚ Πανόραμα(Γιαννάκης): Παπαθεοδώρου 18(1), Τζίνης Ν. 3(1), Μεϊντάνης 9, Προκοπάκης, Στογιαννόπουλος 4, Τσαλαγεώργος 12, Χαιριστανίδης 7, Τζάτσης 18(4).

ΑΟΜ Πυλαίας (Γραμματόγλου): Μαυρίδης Ε. 7(1), Παλατσίδης, Μαυρίδης Π. 2, Φορίδης 6, Ιωσηφίδης 3, Καραγιάννης 9(2), Τρέμμας, Βέρας 6, Τσιτάνης 4, Πεϊμανίδης 3, Ντίμο 4.

Αχιλλέας Τριανδρίας 65

Αναγέννηση Νέου Ρυσίου  73

Δεκάλεπτα: 15-19, 38-39, 57-59, 65-73. Διαιτητές: Ηλιόπουλος-Μπάμπης

Αχιλλέας Τριανδρίας (Χατζόπουλος): Φλιώνης 5, Μπάρτζης, Μαλακόπουλος, Αθανασίου 5, Τραπεζάνογλου, Μάτκα 6, Χαλάτσης, Τογανίδης 19, Τρίχας 8, Χατζόπουλος 12(4), Ουγουρλόγλου 10, Ταουσάνης.

Αναγέννηση Ν. Ρυσίου (Αποστολίδης-Αποστολίδου): Παπαστεργίου 4, Σκεύης 9(1), Πατίκας 9, Εμμανουήλ, Θεοδώρου 6(2), Τουρνάς, Παντέλογλου 11(1), Ασλανίδης 6(1), Γιαννιός 2, Στεφανίδης 17(1), Τσιμιτάκης 3, Μυλωνάς 6.

ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός 69

Ναύαρχος Βότσης 60 

Δεκάλεπτα: 25-6, 43-31, 56-41, 69-60. Διαιτητές: Λουλουδιάδης-Θρασυβουλίδης

ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός (Αποστόλου-Τζώρας-Αγγελιδάκης): Χατζής 6, Παλιογιάννης, Λαζαρίδης 21(1), Τσιάμης 5(1), Παλιόκας 2, Πασχαλίδης, Λαγός 8(2), Μωϋσίδης 5(1), Θάνος, Τζώρας 7(2), Μπουτόπουλος 15, Μυλωνάς.

Ναύαρχος Βότσης(Μανωλοπούλος-Γεροφώτης): Μηντζαρίδης Α. 15, Ασημάκης, Σταυρίδης, Καλαϊτζής, Ρικούδης 13(1), Κασαπλέρης, Βαβελίδης, Καλαϊτζίδης 3(1), Μάκρας 2, Μουτσέλης 10, Κουκοβίνος 6, Γκόφας 11(1).

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Το Κολλέγιο DEI έχει δύο μηδενισμούς και έχει αποβληθεί απο το πρωτάθλημα.

Βαθμολογία Β’ ΕΚΑΣΘ 2ος όμιλος

ΘέσηΟμάδαΒΑΘΑΓΕΝΤΟΣΕΚΤΟΣM.O ΕΠΜ.Ο ΑΜΕΠΙΘAMYNΔΙΑΦ
1Ναύαρχος Βότσης422410-28-467.858.716281408220
2Γαλάζιοι412410-27-565.059.315611423138
3Βεργίνα40249-37-567.062.81607150899
4ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός402410-26-669.364.21663154198
5Αναγέννηση Ν. Ρυσίου392410-25-768.463.616421526116
6Αστέρας Πλαγιαρίου382410-24-866.763.91601153368
7Ακαδημία Πανοράματος35247-54-860.960.41462144913
8ΑΣ Πανόραμα35247-54-865.366.315681592-24
9ΑΟΜ Πυλαίας35248-43-962.965.115101563-53
10Αχιλλέας Τριανδρίας34245-75-766.065.61585157411
11Αριστοτέλειο Κολλέγιο31246-61-1155.566.813331603-270
12ΑΟ Αρετσούς29242-103-958.267.013961608-212
13Ατρόμητος Τριαδίου29244-81-1158.467.914011629-228