Τα αποτελέσματα της 26ης αγωνιστικής στον πρώτο όμιλο της Β’ ΕΚΑΣΘ

622

Τα αποτελέσματα της 26ης αγωνιστικής

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου-Αρίων Σταυρούπολης 63-60

Προποντίδα-Ολυμπος 60-115

ΕΚ Σταυρούπολης-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 91-49

Ελπίδα Αμπελοκήπων-Αλέξανδρος Συκεών 86-54

ΑΣ Ασβεστοχώρι-Δόξα Δρυμού 69-66

Δόξα Ασσήρου-Ηoop Φαλήρου 76-75

Γαλαξίας Αδένδρου-Αμπελόκηποι Μενεμένης 57-49

ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου  63

Αρίων Σταυρούπολης  60

Δεκάλεπτα: 21-14, 35-30, 41-44, 63-60. Διαιτητές: Κολοκυθάς-Λαμπρέλλης

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου(Δρακουλίδης): Πίγκας 6, Πετριδης 6, Αναγνωστίδης 2, Συντρίδης 13(1), Τσιτσινάκης 20, Χρηστάνης 3(1), Φωτακίδης 6, Σωτηράκογλου 2, Μπαχτσεβάνης 2.

Αρίων Σταυρούπολης(Κανέλλης): Μηνασίδης, Χυτόπουλος 5(1), Τσιάνης 8(2), Βλάχος 8, Σαχινίδης 2, Γιαλατζής 23(4), Πλιόσκας 10, Νικολαϊδης 4.

Προποντίδα  60

Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού  115

Δεκάλεπτα: 10-29, 24-60, 47-92, 60-115. Διαιτητές: Κουτσουμάρης-Μήρτσιος

Προποντίδα (Νασάγκας): Τέντσος 2, Λεμονιάς 2, Βασιλόπουλος 17(2), Χοπτερίδης 4, Παπαδόπουλος 11(1), Χριστοφορίδης 18(3), Αστερίδης 5(1).

Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού (Κοτανίδης): Γιώρτσιος 29(7), Δικταπανίδης 11(3), Πράντζος 20(5), Σιδηρόπουλος 9(1), Μακαλέκας Δ. 12(2), Τζελέπης 10(2), Καρράς 10(2), Καλλιστρατίδης 7(1), Μακαλέκας Ν. 12(2).

ΕΚ Σταυρούπολης 91

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 49

Δεκάλεπτα: 25-9, 46-21, 68-40, 91-49. Διαιτητές: Τσάνταλη-Μημίκος

ΕΚ Σταυρούπολης (Αμοιρίδης): Δουλγερίδης 15, Ταυλαρίδης 6(2), Φωτιάδης 12(2), Χεμπεκίδης 20(1), Σιδηρόπουλος 4, Τσακίρης, Χούμκοσλης 15(1), Ζλάκιος, Μπάρκος 2, Πλιόσκας 6, Τετράδης 11(1), Αρκουδέλης.

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Τσούκας): Κυριαζόπουλος 14, Μακρίδης 3, Δημάκος 11, Παπουνίδης 3, Πιτσαλίδης 1, Παπαϊωάννου 12, Αλεξιάδης 5, Πουτσίτσης, Βελίκης, Βρέτας.

Ελπίδα Αμπελοκήπων  86

Αλέξανδρος Συκεών  54

Δεκάλεπτα: 20-5, 44-14, 70-38, 86-54. Διαιτητές: Παπαδόπουλος Κ.-Χατζίδου

Ελπίδα Αμπελοκήπων (Γκούμας): Μπίκης 4, Χρηστίδης 6(2), Τσιάτσιος 8, Μυλωνάς 2, Γκαντάλης 5(1), Καδηγιαννάκης 5, Δημάκης 6, Κανλής 6, Λύτας 35(6), Ζαταγιάς 6, Μήλλιος 3.

Αλέξανδρος Συκεών(Ούλιος): Γιαννάκης 7(1), Λεμοντζής 12(1), Κολοκυθάς, Κάνουρας, Κεχαγιάς 8, Παπαστεφάνου 17(2), Δέλλας 8(2), Εσιρπέογλου 2.

Ασβεστοχώρι  69

Δόξα Δρυμού  66

Δεκάλεπτα: 15-21, 32-33, 50-48, 69-66. Διαιτητές: Αναστασιάδης Β.-Τζεκάκης Γ.

Ασβεστοχώρι(Μητριτζίκης): Βαλεργάκης 9(3), Τάνης 4(1), Σερέτης 9(1), Παπαχρήστος 9(1), Γεωργίου 8(2), Σαχινίδης 7(1), Χασεκίδης, Παπαχρήστου 14, Παπαδόπουλος 9.

Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Κουδουμάς 1, Αλατσίδης 2, Δαμίγος 4, Βαρδάλης , Βίγλας 21, Τσοτουλίδης 8, Γεράκης 14(2), Χύτας 4, Καϊβετζής 12(2).

Γαλαξίας Αδένδρου 57

Αμπελόκηποι Μενεμένης  49

Δεκάλεπτα: 12-12, 28-20, 46-32, 57-49. Διαιτητές: Τσαρδούλιας-Σπανός

Γαλαξίας Αδένδρου (Μητακίδης): Φίλογλου 9, Γκάζος 4, Πλατανίτης 8, Τσέτουρας 2, Παπαδημητρίου 13(2), Βλάχος 2, Καλπαξής 18(1), Γιαννάκαρος 8(2).

Αμπελόκηποι Μενεμένης(Βαρυτιμίδης): Ξηρόπουλος 13, Θεοδώρου 6, Πολυχρονιάδης Χ., Ζώτος 7(2), Πολυχρονιάδης Θ., Βαλσαμίδης 11, Μπλαβάκης 5(1), Επιτρόπου 4, Στεφούλης 2.

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

*Αμπελόκηποι Μενεμένης και Προποντίδα έχουν έναν αγώνα λιγότερο.

[team_standings 143922]