Τα αποτελέσματα της 25ης αγωνιστικής της Α’ ΕΚΑΣΘ γυναικών

502

Τα αποτελέσματα της 25ης αγωνιστικής:

Αχιλλέας Τριανδρίας-Θερμαϊκός Θέρμης  35-67

ΠΣ Ευκαρπίας-Εκπ. Φρυγανιώτη  53-40

Αμπελόκηποι Μενεμένης-ΑΣ Πανόραμα  48-52

Πύργος Χαλάστρας-Αστέρας Ιπποδρομίου  55-70

Αριστοτέλης Σταυρού-ΓΣ Μενεμένης  25-62

Ζέφυρος 02-ΠΚ Νεάπολης  53-41

Ρεπό: Αστέρας Πλαγιαρίου

Αχιλλέας Τριανδρίας  35

Θερμαϊκός Θέρμης  67

Δεκάλεπτα: 4-18, 17-33, 29-51, 35-67  Διαιτητές: Στούμπος, Ντόντης

Αχιλλέας Τριανδρίας (Αμυγδαλάς): Λαζαρέλη 2, Ζέρβα 2, Τσίγκου 6, Ποτούπνι 2, Σταμούλη 8, Τσαπόγα 3, Τζαντζαρά, Θωμά 10, Νικολαϊδου 2.

Θερμαϊκός Θέρμης (Κωτούλης): Βελούδη 14, Ασπρίδου 1, Κισκιπελή 6, Σταματέλου 8, Μαναβή 12(4), Σαλαμάνη 7, Μαρασλίδη 7, Αμουτζίδου, Θώμογλου 12(2).

Αριστοτέλης Σταυρού  25

ΓΣ Μενεμένης  62

Δεκάλεπτα: 6-12, 6-33, 11-40, 25-62  Διαιτητές: Κατσαβέλης, Κιλιπίρης

Αριστοτέλης Σταυρού (Κουτσιανούδης): Γκορέγια, Χωρούδα 8, Λιαμάκη 2, Ντούλια 3, Κωνσταντινάκη, Πλουμούδη, Μπεντοσβίλι, Γκολιδάκη, Λιτσάκη 6, Κουβαλακίδου 6, Πασαλή.

ΓΣ Μενεμένης (Σάββας-Σιδερίδης): Σταματιάδου 10, Αναστασιάδου 8, Καβακίδου 20, Ντουγιουτζή 10, Σιδηροπούλου 14(4).

Πύργος Χαλάστρας  55

Αστέρας Ιπποδρομίου  70

Δεκάλεπτα: 14-22, 27-43, 43-58, 55-70  Διαιτητές: Παπαδοπούλου Κ., Δημητρακόπουλος

Πύργος Χαλάστρας (Αναγνωστίδης): Τακίδου, Τσελεκίδου 12, Τζαβέλα 4, Γιοσμά 8, Πολύχρου Κ. 9(1), Παυλίδου 4, Πολύχρου Μ.Σ. 4, Σαρηγιαννίδου 12, Πολύχρου Μ.Ε..

Αστέρας Ιπποδρομίου (Ιωαννίδης-Νικολαΐδης): Σιφναίου 2, Καρπόνη, Σαββοπούλου, Κασάπη, Γαβρίλη 18(4), Φόρογλου 15(1), Παπαδοπούλου Δ. 18, Κακαγιά, Ζαμπουρίδου 13, Σταματάκη 4, Παλαμουτίδου, Μπεσίρη.

Ζέφυρος 02  53

ΠΚ Νεάπολης  41

Δεκάλεπτα: 12-2, 34-12, 44-29, 53-41  Διαιτητές: Μοσχάς, Ρουμάνης

Ζέφυρος 02 (Αλεξανδρίδης-Γιάνναρος): Γεωργούλα 5, Μανωλοπούλου 7, Δραγκόλα 7(1), Τζήκα 3, Αθιανά 11(1), Δέλλιου, Σαμαρά 5(1), Γραβάνη 1,Κλεπουσνιώτου, Κοντραφούρη 2, Πεταχτή 10.

ΠΚ Νεάπολης (Παγκούτσος): Τζέλλα, Μήτα 8(1), Τότσικα, Υδραίου, Μητράγκα 7, Καρδάση, Σιάτρα, Ιακωβίδου 10, Κασάπη 2, Καραλίβανου 4, Μπακογιάννη 8, Σταμκοπούλου 2.

ΠΣ Ευκαρπίας  53

Εκπ. Φρυγανιώτη  40

Δεκάλεπτα: 11-8, 29-20, 41-23, 53-40  Διαιτητές: Τσαρδούλιας, Τζεκάκης

ΠΣ Ευκαρπίας (Σταϊκοπούλου): Τομπουλίδου, Κογκαλίδου 7(1), Κατρακυλίδου 3, Νικολή 6, Μακρίδου 6(2), Γεράκου 11, Δημητριάδου 13, Λειβαδιώτου, Μανουσαρίδου 2, Κέκελη 5.

Εκπ. Φρυγανιώτη (Τσούκας): Ζηπίδου 5(1), Κραγιοπούλου 5, Μουταφίδου Μ., Καργίδου 2, Ταρπάγκου Φ. 2, Ταρπάγκου Α. 6, Κανελιά 8, Χρυσοστομίδου, Νειλούδη 12.

Αμπελόκηποι Μενεμένης  48

ΑΣ Πανόραμα  52

Δεκάλεπτα: 14-12, 22-25, 37-33, 48-52  Διαιτητές: Τσάνταλη, Χατζίδου

Αμπελόκηποι Μενεμένης (Μαλτέζος): Κεσεσίδου 9, Μαυροπούλου 12, Θεολόγου 6, Τζανή, Παπαγεωργοπούλου Χ.,  Κεσόγλου 4, Δημητριάδου 3(1), Κοκκάλη 2, Παπαγεωργοπούλου Ε. 4, Καραγκούνη 3, Τερζοπούλου 5.

ΑΣ Πανόραμα (Διαβολεμένου): Κιλινγκαρίδου 8(2), Ριτζαλέου 18(1), Τυφλού 7, Αναγνώστου 10, Καρακώστα, Παπαγρηγορίου, Χατζηθεοδώρου, Κονδύλη, Μαρκοπούλου, Τριγένη, Μπάμπικερ 9.

Η επόμενη αγωνιστική (26η, 25/4)

Εκπ. Φρυγανιώτη-Αχιλλέας Τριανδρίας

ΠΚ Νεάπολης-ΠΣ Ευκαρπίας

Θερμαϊκός Θέρμης-Αμπελόκηποι Μενεμένης

ΑΣ Πανόραμα-Πύργος Χαλάστρας

Αστέρας Ιπποδρομίου-Αριστοτέλης Σταυρού

ΓΣ Μενεμένης-Αστέρας Πλαγιαρίου

Ρεπό: Ζέφυρος 02

[team_standings 144385]