Τα αποτελέσματα της 25ης αγωνιστικής στον δεύτερο όμιλο της Β’ ΕΚΑΣΘ

408

 

Τα αποτελέσματα της 25ης αγωνιστικής

Γαλάζιοι-Αστέρας Πλαγιαρίου 62-61

Ατρόμητος Τριαδίου-Βεργίνα 79-77

ΑΟ Αρετσού-Αριστοτέλειο Κολλέγιο 53-70

ΑΣ Πανόραμα-ΑΚ Πανόραμα 48-52

ΑΟΜ Πυλαίας-Αχιλλέας Τριανδρίας 58-56

Αναγέννηση Ν. Ρυσίου-ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός 78-81

Ρεπό:Ναύαρχος Βότσης

Γαλάζιοι  62

Αστέρας Πλαγιαρίου  61

Δεκάλεπτα: 14-13, 31-30, 47-46, 62-61. Διαιτητές: Τζιοπάνος Ν.-Τσάνταλη

Γαλάζιοι (Παπαδούλης-Βαρδαξής): Μπελτές 2, Φωτιάδης 18(2), Νταβίδι 5(1), Μεντελίδης, Μπασδάνης 2, Λέντης 7(1), Καμπούρης 3, Γιαννούλης, Σαχμαπτιάν 12, Τολιόπουλος 2, Ζηκόπουλος, Χαλκιάς 10.

Αστέρας Πλαγιαρίου (Μουρατίδης-Μοσχούλας): Μαρίνος 4, Μωϋσιάδης 8(1), Κακαλιάντης 3, Σιάπκας 16(3), Μαραγκός, Παρμαξίδης 14(3), Αγριόπουλος, Γκούμας 3, Χατζηαντωνίου 4, Παπαδόπουλος 9.

Ατρόμητος Τριαδίου  79

Βεργίνα  77

Δεκάλεπτα: 15-19, 42-38, 60-63, 79-77. Διαιτητές: Καντερές-Κιλιπίρης

Ατρόμητος Τριαδίου (Μέντης): Σταμολάμπρος 19(4), Σπυριδόπουλος, Καρβουνάρης 6, Δεληγιάννης, Σκανδαλίδης, Παναγιωτόπουλος 24(5), Μαλτέσιος 19(2), Ζαχαριάδης 3(1), Τσιμπρής 3, Δεμίρης 3(1), Τιτόπουλος 2.

Βεργίνα (Βουρδέρης-Τρουμπούνης): Καλλιδόπουλος, Κονιώρης 6, Πετρίδης 12, Παρίσης 13(3), Σαμαράς 3(1), Βαρδουνιώτης 13, Γέπης 7, Παντελίδης 19(2), Παπαγεωργίου 2,  Πούλιος 2.

Αρετσού  53

Αριστοτέλειο Κολλέγιο  70

Δεκάλεπτα: 9-7, 21-24, 37-46, 53-70. Διαιτητές: Πράττος-Αναστασιάδης Β.

ΑΟ Αρετσού (Πετρόπουλος): Ιωαννίδης 5, Δελκούσης 12, Αποστόλου 2, Θεοδοσιάδης 7, Ματάκος 8, Χρήστου 4, Μάστορας 12, Σιδηράς 3, Παντελίδης.

Αριστοτέλειο Κολλέγιο (Μελετιάδης): Κλεισιάρης 5(1), Αφαλονιάτης, Στεφανάρος, Μπατής 25(5), Λαμπρίδης 16(3), Πούνιος 11(3), Θώμος, Μουσάλαμ 1, Γκοτζαμάνης 12.

ΑΣ Πανόραμα  49

ΑΚ Πανόραμα  53

Δεκάλεπτα: 21-14, 27-35, 51-43, 49-53. Διαιτητές: Δέλλας-Κασαπίδης

ΑΣ Πανόραμα (Ιωαννίδης-Ριτζαλέου): Χοϊδάς 8, Κουρατίδης 2, Αλεξιάδης, Κρίτσας 13(1), Σουκουλιάς 6, Καμπίτσης 4, Σπανός 12(2), Δεμερτζίδης 4(1), Κουτσόβουλος, Αρσένης.

ΑΚ Πανόραμα(Γιαννάκης): Παπαθεοδώρου 5, Τζίνης Ν., Σουρμελίδης 8(2), Μεϊντάνης 6, Τζίνης Γ. 11(1), Στογιαννόπουλος 11(1), Τσαλαγεώργος 4, Χαιριστανίδης 8, Τζάτσης.

ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας  58

Αχιλλέας Τριανδρίας 56

Δεκάλεπτα: 9-21, 25-31, 42-43, 58-56. Διαιτητές: Σελεβός-Μπαχτσεβανόπουλος

ΑΟM Πυλαίας (Γραμματόγλου): Μαυρίδης Ε. 14(1), Παλατσίδης 6(1), Δώσσιος 1, Φορίδης 22, Δελόγλου 2, Τσουτάνης, Καραγιάννης 2, Τρέμμας 2, Βέρρας 2, Πεϊμανίδης 10, Ντίμο.

Αχιλλέας Τριανδρίας (Χατζόπουλος): Φλιώνης 5, Μπάρτζης, Αθανασίου 9, Μάτκα 3, Τογανίδης 6, Τρίχας 6(1), Χατζόπουλος 13(2), Ουγουρλόγλου 10, Ταουσάνης.

Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 78

Ν. Ραιδεστός 81

Δεκάλεπτα: 20-17, 45-45, 67-64, 78-81. Διαιτητές: Γραικός-Βασιλόπουλος Δ.

Αναγέννηση Ν. Ρυσίου (Αποστολίδης-Αποστολίδου): Παπαστεργίου 8, Σκεύης, Πατίκας 6(1), Εμμανουήλ, Θεοδώρου, Τουρνάς 2, Παντέλογλου 4, Ασλανίδης, Γιαννιός 6, Στεφανίδης 36(4), Τσιμιτάκης, Μυλωνάς 16.

Ν. Ραιδεστός (Αποστόλου-Τζώρας): Χατζής 6, Παλιογιάννης, Λαζαρίδης 15(1), Τσιάμης, Παλιόκας 2, Τσώνης, Λαγός 9(1), Μωϋσίδης 23(3), Τζώρας 10(2), Μπουτόπουλος 15, Μυλωνάς.

Η επόμενη αγωνιστική (26η, 4/5)

Βεργίνα-Γαλάζιοι

Αστέρας Πλαγιαρίου-ΑΟ Αρετσού

Αριστοτέλειο Κολλέγιο-ΑΣ Πανόραμα

ΑΚ Πανόραμα-ΑΟΜ Πυλαίας

Αχιλλέας Τριανδρίας-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου

ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός-Ναύαρχος Βότσης

Ρεπό:Ατρόμητος Τριαδίου

Βαθμολογία Β’ ΕΚΑΣΘ 2ος όμιλος

ΘέσηΟμάδαΒΑΘΑΓΕΝΤΟΣΕΚΤΟΣM.O ΕΠΜ.Ο ΑΜΕΠΙΘAMYNΔΙΑΦ
1Ναύαρχος Βότσης422410-28-467.858.716281408220
2Γαλάζιοι412410-27-565.059.315611423138
3Βεργίνα40249-37-567.062.81607150899
4ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός402410-26-669.364.21663154198
5Αναγέννηση Ν. Ρυσίου392410-25-768.463.616421526116
6Αστέρας Πλαγιαρίου382410-24-866.763.91601153368
7Ακαδημία Πανοράματος35247-54-860.960.41462144913
8ΑΣ Πανόραμα35247-54-865.366.315681592-24
9ΑΟΜ Πυλαίας35248-43-962.965.115101563-53
10Αχιλλέας Τριανδρίας34245-75-766.065.61585157411
11Αριστοτέλειο Κολλέγιο31246-61-1155.566.813331603-270
12ΑΟ Αρετσούς29242-103-958.267.013961608-212
13Ατρόμητος Τριαδίου29244-81-1158.467.914011629-228