Τα αποτελέσματα της 25ης αγωνιστικής στον πρώτο όμιλο της Β’ ΕΚΑΣΘ

455

Τα αποτελέσματα της 25ης αγωνιστικής

Όλυμπος-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου 79-85

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Ελπίδα Αμπελοκήπων 47-61

Αλέξανδρος Συκεών-ΑΣ Ασβεστοχώρι 55-60

Δόξα Δρυμού-Δόξα Ασσήρου 49-60

Ηoop Φαλήρου-Γαλαξίας Αδένδρου 61-66

Αμπελόκηποι Μενεμένης-Προποντίδα Διακόπηκε στο 18ο λεπτό (47-35) λόγω διακοπής ρεύματος

Αρίων Σταυρούπολης-ΕΚ Σταυρούπολης 61-74

Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού  79

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου 85

Δεκάλεπτα: 16-17, 40-41, 54-68, 79-85. Διαιτητές: Σιταρίδης-Κασόλης

Ολυμπος (Κοτανίδης): Γιώρτσιος 9(3), Σημαιοφορίδης 3, Δικταπανίδης 7, Ατμασίδης 6, Τόττης Λ. 5(1), Τόττης Α. 8(2), Πράντζος, Σιδηρόπουλος 4, Μακαλέκας Δ. 14(4), Μακαλέκας Ν. 6, Τζελέπης 10, Καρράς 7.

ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου(Δρακουλίδης): Πίγκας 11, Πετρίδης 10(2), Πυρετζής, Αναγνωστίδης 1, Συντρίδης 16, Τσιτσινάκης 15(1), Χριστάνης 4, Φωτακίδης 2, Σωτηράκογλου 18(1), Μπαχτσεβάνης 8.

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 47

Ελπίδα Αμπελοκήπων  61

Δεκάλεπτα: 10-12, 21-24, 32-49, 47-61. Διαιτητές: Φούτζηλας-Ζαγοράκης

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Τσούκας): Κυριαζόπουλος, Καραγιαννίδης 3(1), Μακρίδης 10, Δημάκος 11, Παπουνίδης 7, Πιτσαλίδης 2, Παπαϊωάννου 4, Μπατσιούλας, Αλεξιάδης, Βελίκης 2, Βρέτας, Δελλής 8(1).

Ελπίδα Αμπελοκήπων (Γκούμας): Μπίκης 2, Χρηστίδης 2, Τσιάτσιος 18(2), Μυλωνάς 1, Καδηγιαννάκης 6, Δημάκης 1, Κανλής 2, Λύτας 15(1), Μήλλιος 3(1), Ζαταγιάς 11.

Αλέξανδρος Συκεών  55

ΑΣ Ασβεστοχώρι 60

Δεκάλεπτα: 10-17, 20-31, 34-37, 55-60. Διαιτητές: Λουλουδιάδης-Μπαχτσεβανόπουλος

Αλέξανδρος Συκεών(Ούλιος): Γιαννάκης 8(2), Λεμοντζής 9(2), Κολοκυθάς, Κάνουρας, Κεχαγιάς 13(3), Παπαστεφάνου 9(1), Δέλλας 7(1),  Εσιρπέογλου 9(1),  Ιωαννίδης .

ΑΣ Ασβεστοχώρι(Μητριτζίκης): Νικολάου, Τάνης 5(1), Σερέτης 7, Βαλεργάκης 4(1), Παπαχρήστος 5(1), Γεωργίου 25(6), Σαχινίδης 9, Παπαχρήστου 3, Παπαδόπουλος.

Δόξα Δρυμού 72

Δόξα Ασσήρου 74

Δεκάλεπτα: 21-13, 34-40, 49-60, 72-74. Διαιτητές: Θρασυβουλίδης-Ντόντης

Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Αλατσίδης, Δαμίγος 4, Κουδουμάς 2, Βίγλας 28(1), Τσοτουλίδης 7(1), Γεράκης 14(2), Χύτας 3, Καϊβετζής 14(4).

Δόξα Ασσήρου(Καραγιαννίδης): Δεληγιάννης 11(1), Ταραμάς 16(4), Παλέντζας 11(1), Κωστόπουλος 15(1), Γουνιώτης 21(3), Ζουναρόπουλος.

ΗΟΟΡ Φαλήρου 61

Γαλαξίας Αδένδρου 66

Δεκάλεπτα: 6-16, 29-29, 45-46, 61-66. Διαιτητές: Κολοκυθάς-Αντωνέλου

ΗΟΟΡ Φαλήρου (Τσίμπος-Μασλαρινός): Παπαρισούλης Λ. 20(2), Βιντρο, Πολυμένης 8(1), Αντώνης 6(1), Φλιώνης 5(1), Σιώκατας 5, Σιδηρόπουλος 11(1), Καραδήμος 3, Κωτσιόπουλος, Παπανικολάου, Παπαρισούλης Σ. 6.

Γαλαξίας Αδένδρου (Μητακίδης): Φίλογλου 6(2), Γκάζος 3(1), Πλατανίτης 11, Παπαδημητρίου 15, Καλπαξής 29(2), Μπαλκούρας 7(1), Γιαννάκαρος 6.

Αμπελόκηποι Μενεμένης 47

Προποντίδα 35

(Διακοπή στο 18ο λεπτό)

Δεκάλεπτα: 30-19, 47-35(18). Διαιτητές: Παπαδοπούλου Κ.-Αγραφιώτης Β.

Αμπελόκηποι Μενεμένης(Βαρυτιμίδης): Ξηρόπουλος 14, Δομζαρίδης, Πολυχρονιάδης Χ. 2, Ζώτος 1, Πολυχρονιάδης Θ. 10(2), Βαλσαμίδης 18, Μπλαβάκης 2, Επιτρόπου, Στεφούλης.

Προποντίδα (Νασάγκας): Τέντσος 11(1), Λεμονιάς 3(1), Βασιλόπουλος 8(2), Χοπτερίδης 3, Παπαδόπουλος 10(1), Χαρίσης.

Αρίων Σταυρούπολης 61

ΕΚ Σταυρούπολη  74

Δεκάλεπτα: 20-29, 26-38, 44-62, 61-74. Διαιτητές: Πετανίδου Γ.-Σπυριάδης

Αρίων Σταυρούπολης(Κανέλλης): Μηνασίδης 1, Τσιάνης 14, Βλάχος 10, Σαχινίδης 8, Γιαλατζής 16(3), Πλιόσκας 12, Νικολαϊδης.

ΕΚ Σταυρούπολη (Αμοιρίδης): Δουλγερίδης 13, Ταυλαρίδης 9(1), Φωτιάδης 3(1), Χεμπεκίδης 4, Σιδηρόπουλος 10, Τσαβλίδης 23(4), Τσακίρης, Χούμκοσλης, Ζλάκιος, Μπάρκος 2, Πλιόσκας, Τετράδης 10.

Η επόμενη αγωνιστική (26η, 4/5)

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου-Αρίων Σταυρούπολης

Προποντίδα-Όλυμπος

ΕΚ Σταυρούπολης-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη

Ελπίδα Αμπελοκήπων-Αλέξανδρος Συκεών

ΑΣ Ασβεστοχώρι-Δόξα Δρυμού

Δόξα Ασσήρου-Ηoop Φαλήρου

Γαλαξίας Αδένδρου-Αμπελόκηποι Μενεμένης

Βαθμολογία Β’ ΕΚΑΣΘ 1ος όμιλος

ΘέσηΟμάδαΒΑΘΑΓΕΝΤΟΣΕΚΤΟΣM.O ΕΠΜ.Ο ΑΜΕΠΙΘAMYNΔΙΑΦ
1ΕΚ Σταυρούπολης502613-011-271.057.118451484361
2Ελπίδα Αμπελοκήπων482613-09-472.457.618821498384
3ΑΣ Ασβεστοχωρίου482612-110-367.657.517571496261
4Δόξα Ασσήρου442610-38-570.263.218251644181
5Αλέξανδρος Συκεών39267-66-762.764.716311682-51
6Όλυμπος38266-76-772.871.41893185637
7Δόξα Δρυμού38267-65-865.064.41689167415
8Γαλαξίας Αδένδρου38266-76-763.364.916471688-41
9ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου36266-74-959.967.915571765-208
10Αρίων Σταυρούπολης35265-84-969.267.51799175544
11Αμπελόκηποι Μενεμένης35255-75-863.864.115951602-7
12Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη34264-94-961.866.016061717-111
13Hoop Φάληρο32263-103-1058.569.315211802-281
14Προποντίδα28251-122-1055.879.213961980-584