Τα αποτελέσματα της 24ης αγωνιστικής στο δεύτερο όμιλο της Β’ ΕΚΑΣΘ

741

Τα αποτελέσματα της 24ης αγωνιστικής:

Αριστοτέλειο Κολλέγιο-Γαλάζιοι  29-66

Αστέρας Πλαγιαρίου-Βεργίνα  70-67

Ναύαρχος Βότσης-Ατρόμητος Τριαδίου  92-55

ΑΚ Πανόραμα-ΑΟ Αρετσού  64-54

Αχιλλέας Τριανδρίας-ΑΣ Πανόραμα  71-81

ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός-ΑΟΜ Πυλαίας  64-58

Ρεπό: Αναγέννηση Ν. Ρυσίου

Αχιλλέας Τριανδρίας 71

ΑΣ Πανόραμα  81

Δεκάλεπτα: 17-24, 35-48, 56-66, 71-81  Διαιτητές: Πλατέλλα, Στούμπος

Αχιλλέας Τριανδρίας (Χατζόπουλος): Φλιώνης 3(1), Μπάρτζης 8, Μαλακόπουλος, Αθανασίου 14, Τραπεζάνογλου, Παντελίδης, Βαρδαβάς, Τογανίδης 7, Χατζόπουλος 13(2), Τρίχας 9(1), Ουγουρλόγλου 15, Κοκορέντζας 2.

ΑΣ Πανόραμα (Ιωαννίδης-Ριτζαλέου): Χοϊδας 24(3), Κουρατίδης 3, Αλεξιάδης 4, Κρίτσας 4, Σουκουλιάς 17, Καμπίτσης 7, Κουφός 2, Σπανός 13(3), Κουτσόβουλος, Αρσένης, Δεμερτζίδης 7.

*Οι παίκτες του Πανοράματος αφιερώνουν τη νίκη στον προπονητή τους, που χθες «έχασε» τον πατέρα του.

ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός 64

ΑΟΜ Πυλαίας 58 

Δεκάλεπτα: 18-22, 33-36, 45-51, 64-58  Διαιτητές: Πράττος, Αγγελίδης

ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός (Αποστόλου-Τζώρας): Χατζής 2, Παλιογιάννης, Λαζαρίδης 16(1), Πασχαλίδης , Κουτσιαμπάσης 1, Λαγός 2, Μωϋσίδης 10, Θάνος 13, Τζώρας, Τσόλης, Μπουτόπουλος 19(3), Μυλωνάς.

ΑΟΜ Πυλαίας (Γραμματόγλου): Μαυρίδης Ε. 4, Παλατσίδης 3(1), Μαυρίδης Π., Φορίδης 13, Ιωσηφίδης, Δελόγλου 13(3), Καραγιάννης, Τρέμας 33(1), Δέλλας 7, Τσουτάνης, Πεϊμανίδης 13, Ντίμο 2.

Αριστοτέλειο Κολέγιο 29

Γαλάζιοι  66

Δεκάλεπτα: 7-18, 18-34, 20-46, 29-66  Διαιτητές: Βασιλόπουλος, Αζάς

Αριστοτέλειο Κολέγιο (Μελετιάδης): Στεφανάρος, Κλεισιάρης 7(2), Σύρος 7(1), Αφαλονιάτης, Μουσάλαμ, Τσαλικίδης, Κολέσνικ 8, Λαμπρίδης 4, Πούνιος 3(1), Θώμος, Μπόγκα.

Γαλάζιοι (Παπαδούλης): Μπελτές, Φωτιάδης, Νταβίδι 22(6), Μεντελίδης 5(1), Μπασδάνης 2, Λέντης 8(2), Καμπούρης 4, Γιαννούλης 4, Κουσίδης 2, Τολιόπουλος 4, Βολίδης, Χαλκιάς 15.

ΑΚ Πανόραμα 64

ΑΟ Αρετσού  54

Δεκάλεπτα: 18-17, 15-12, 20-15, 64-54  Διαιτητές: Γραικός, Δήμου

ΑΚ Πανόραμα (Γιαννάκης): Παπαθεοδώρου 7, Τζίνης Ν., Σουρμελίδης 4(1), Μεϊντάνης 10, Τζίνης Γ. 10(1), Στογιαννόπουλος 6, Προκοπάκης 2, Τσαλαγεώργος 8, Χαιριστανίδης 11, Τζάτσης 6(2).

ΑΟ Αρετσού (Βουλκίδης-Πετρόπουλος): Ιωαννίδης 3(1), Δελκούσης 10(1), Αποστόλου 2, Θεοδοσιάδης 9, Ματάκος 13, Μάστορας 11(1), Σιδηράς 2, Μουταρέλος, Παντελίδης 4.

Αστέρας Πλαγιαρίου 70

Βεργίνα  67

Δεκάλεπτα: 18-9, 33-26, 53-50, 70-67  Διαιτητές: Δέλλας, Μπάιος

Αστέρας Πλαγιαρίου (Μουρατίδης): Μαρίνος 11(1), Μωϋσιάδης 8(2), Σιάπκας 3(1), Παρμαξίδης 8(1), Αγριόπουλος 6(1), Γκούμας 16, Χατζηαντωνίου 8, Παπαδόπουλος 10.

Βεργίνα (Βουρδέρης-Τρουμπούνης): Κονιώρης 7, Πετρίδης 11, Παρίσης 15(4), Καμπανάς 7, Σαμαράς, Βαρδουνιώτης 15, Γέπης 1, Παντελίδης 6, Πούλιος 7.

Ναύαρχος Βότσης  92

Ατρόμητος Τριαδίου  55

Δεκάλεπτα: 29-11, 54-18, 69-38, 92-55  Διαιτητές: Ηλιόπουλος, Μπάμπης

Ναύαρχος Βότσης (Μανωλοπούλος-Γεροφώτης): Μηντζαρίδης Α. 12(1), Ασημάκης, Σταυρίδης 3(1), Καλαϊτζής 4, Ρικούδης 6, Κασαπλέρης 9, Βαβελίδης 9(1), Μηντζαρίδης Δ. 14, Μουτσέλης 6, Γκέκας 13, Μάκρας 8, Καλαϊτζίδης 8(1).

Ατρόμητος Τριαδίου (Μέντης): Σταμολάμπρος 8, Καρβουνάρης 4, Δεληγιάννης 11, Σκανδαλίδης, Τσαχουρίδης 5(1), Παναγιωτόπουλος 9(1), Μαλτέσιος 5(1), Ζαχαριάδης 4, Τσιμπρής 5, Τιτόπουλος 2.

Η επόμενη αγωνιστική (25η, 27/4)

Γαλάζιοι-Αστέρας Πλαγιαρίου

Ατρόμητος Τριαδίου-Βεργίνα

ΑΟ Αρετσού-Αριστοτέλειο Κολλέγιο

ΑΣ Πανόραμα-ΑΚ Πανόραμα

ΑΟΜ Πυλαίας-Αχιλλέας Τριανδρίας

Αναγέννηση Ν. Ρυσίου-ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός

Ρεπό: Ναύαρχος Βότσης

[team_standings 143728]