Τα αποτελέσματα της 24ης αγωνιστικής στον πρώτο όμιλο της Β’ ΕΚΑΣΘ

448

Τα αποτελέσματα της 24ης αγωνιστικής:

Ελπίδα Αμπελοκήπων-Αρίων Σταυρούπολης  69-63

ΕΚ Σταυρούπολης-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου  80-40

Αμπελόκηποι Μενεμένης-Όλυμπος  78-81 (68-68 α’ παρ.) (62-62 κ.δ)

ΑΣ Ασβεστοχώρι-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη  68-63

Δόξα Ασσήρου-Αλέξανδρος Συκεών  84-68

Γαλαξίας Αδένδρου-Δόξα Δρυμού  62-65

Προποντίδα-Ηoop Φαλήρου  71-86

Αμπελόκηποι Μενεμένης 78

Όλυμπος  81

Δεκάλεπτα: 19-13, 33-29, 46-44, 62-62(κ.α.), 68-68(α΄ παρ), 78-81  Διαιτητές: Αγραφιώτης Γρ., Μιμηκόπουλος

Αμπελόκηποι Μενεμένης(Βαρυτίμιδης): Καραγεωργίου 9, Ξηρόπουλος 12, Θεοδώρου 5(1), Εμμανουηλίδης, Ζώτος 18(3), Δομτζαρίδης, Πολυχρονιάδης Χ. 7(1), Πολυχρονιάδης Θ., Βαλσαμίδης 9, Μπλαβάκης 8, Στεφούλης 2, Επιτρόπου.

Όλυμπος (Κοτανίδης): Δικταπανίδης 9, Τόττης Λ. 20(4), Τόττης Α. 2, Πράντζος 22(2), Αρναούτογλου 14, Μακαλέκας Ν. 5, Σιδηρόπουλος 7, Μακαλέκας Δ., Γιώρτσιος, Τζελέπης.

Δόξα Ασσήρου 84

Αλέξανδρος Συκεών  68 

Δεκάλεπτα: 25-13, 46-29, 63-42, 84-68  Διαιτητές: Κολοκυθάς, Μιμήκος

Δόξα Ασσήρου (Καραγιαννίδης): Δεληγιάννης 11(1), Ταραμάς 23(5), Παλέντζας 10(1), Κωστόπουλος 12, Γουνιώτης 23(2), Ζουναρόπουλος 5.

Αλέξανδρος Συκεών (Ούλιος): Κεχαγιάς 9(1), Γιαννάκης 9(2), Μούμτσογλου 2, Λεμοντζής 7(1), Κάνουρας 10, Παπαστεφάνου 12(1), Δέλλας 7(1), Εσιρπέογλγου 12, Ιωαννίδης .

Γαλαξίας Αδένδρου 62

Δόξα Δρυμού  65

Δεκάλεπτα: 11-16, 35-36, 47-53, 62-65  Διαιτητές: Λουλουδιάδης-Μαγή

Γαλαξίας Αδένδρου (Μητακίδης): Φίλογλου 4, Ρούζιος 2, Πλατανίτης 10, Παπαδημητρίου 12, Καλπαξής 14(1), Μπαλκούρας 1, Γκίνης 15(3), Γιαννάκαρος 4.

Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Αλατσίδης, Δαμίγος 4, Βαρδάλης , Βίγλας 20(3), Τσοτουλίδης, Κουδουμάς 2, Γεράκης 7(1), Δώνης 20(2), Χύτας 2, Καϊβετζής 10.

ΑΣ Ασβεστοχώρι  68

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη  63

Δεκάλεπτα: 14-19, 31-40, 56-50, 68-63  Διαιτητές: Θρασυβουλίδης, Τζιαμπάζης

ΑΣ Ασβεστοχώρι (Μητριτζίκης): Κανόπουλος 2, Βαλεργάκης, Ιντζέμπεης , Τάνης 7(1), Σερέτης 20(1), Παπαχρήστος 4, Σαχινίδης 8(2), Χασεκίδης 2, Παπαχρήστου 21, Παπαδόπουλος 4.

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Τσούκας): Κυριαζόπουλος 5(1), Αλεξιάδης 4, Καραγιαννίδης 6(2), Μακρίδης 5, Δημάκος 6, Παπουνίδης 19, Πιτσαλίδης 3, Πουτσίτσης, Βελίκης 2, Βρέτας 2, Δελλής 11(3).

ΕΚ Σταυρούπολης  80

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου  40

Δεκάλεπτα: 27-12, 47-24, 62-36, 80-40  Διαιτητές: Τσάνταλη, Τζεκάλης

ΕΚ Σταυρούπολης (Αμοιρίδης): Δουλγερίδης 9(1), Ταυλαρίδης 4, Φωτιάδης 16(2), Χεμπεκίδης 6, Σιδηρόπουλος 7, Τσαβλίδης 16(2), Χούμκοσλης 6, Ζλάκιος 2, Πλιόσκας 1, Τετράδης 9, Αρκουδέλης, Τσακίρης 4.

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου (Δρακουλίδης): Πίγκας 17, Πετρίδης 6, Πυρετζής, Ξενίδης, Φουτζιτζής 2  Συντρίδης 2, Τσιτσινάκης 8(1), Φωτακίδης 5, Σωτηράκογλου, Μπαχτσεβάνης.

Ελπίδα Αμπελοκήπων  69

Αρίων Σταυρούπολης 63

Δεκάλεπτα: 17-12, 29-33, 53-49, 69-63  Διαιτητές: Παπαδοπούλου Κ., Αναστασιάδης Β.

Ελπίδα Αμπελοκήπων (Γκούμας): Μπίκης 3(1), Χρηστίδης 8, Τσιάτσιος 10, Μυλωνάς, Γκαντάλης , Καδηγιαννάκης 16, Δημάκης 7(1), Κανλής 2, Λύτας 19(5), Ζαταγιάς 4, Μήλιος.

Αρίων Σταυρούπολης (Κανέλλης): Μηνασίδης 2, Τσιάνης 5, Βλάχος 6, Γιαλατζής 18(4), Πανταζής 16(4), Πλιόσκας 12, Νικολαϊδης 4.

Η επόμενη αγωνιστική (25η, 27/4)

Αρίων Σταυρούπολης-ΕΚ Σταυρούπολης

Όλυμπος-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Ελπίδα Αμπελοκήπων

Αλέξανδρος Συκεών-ΑΣ Ασβεστοχώρι

Δόξα Δρυμού-Δόξα Ασσήρου

Hoop Φαλήρου-Γαλαξίας Αδένδρου

Αμπελόκηποι Μενεμένης-Προποντίδα

Βαθμολογία Β’ ΕΚΑΣΘ 1ος όμιλος

ΘέσηΟμάδαΒΑΘΑΓΕΝΤΟΣΕΚΤΟΣM.O ΕΠΜ.Ο ΑΜΕΠΙΘAMYNΔΙΑΦ
1ΕΚ Σταυρούπολης502613-011-271.057.118451484361
2Ελπίδα Αμπελοκήπων482613-09-472.457.618821498384
3ΑΣ Ασβεστοχωρίου482612-110-367.657.517571496261
4Δόξα Ασσήρου442610-38-570.263.218251644181
5Αλέξανδρος Συκεών39267-66-762.764.716311682-51
6Όλυμπος38266-76-772.871.41893185637
7Δόξα Δρυμού38267-65-865.064.41689167415
8Γαλαξίας Αδένδρου38266-76-763.364.916471688-41
9ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου36266-74-959.967.915571765-208
10Αρίων Σταυρούπολης35265-84-969.267.51799175544
11Αμπελόκηποι Μενεμένης35255-75-863.864.115951602-7
12Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη34264-94-961.866.016061717-111
13Hoop Φάληρο32263-103-1058.569.315211802-281
14Προποντίδα28251-122-1055.879.213961980-584