Τα αποτελέσματα της 23ης αγωνιστικής στο δεύτερο όμιλο της Β’ ΕΚΑΣΘ

725

Τα αποτελέσματα της 23ης αγωνιστικής:

Γαλάζιοι-ΑΚ Πανόραμα  58-43

Βεργίνα-Αριστοτέλειο Κολλέγιο  69-53

Ατρόμητος Τριαδίου-Αστέρας Πλαγιαρίου  69-67

ΑΟ Αρετσού-Αχιλλέας Τριανδρίας  79-77

ΑΣ Πανόραμα-ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός  67-82

Αναγέννηση Ν. Ρυσίου-Ναύαρχος Βότσης  63-61

Ρεπό: ΑΟΜ Πυλαίας

Βεργίνα  69

Αριστοτέλειο Κολλέγιο  53

Δεκάλεπτα: 18-16, 28-27, 51-38, 69-53  Διαιτητές: Τσούλης, Μπαχτσεβανόπουλος

Βεργίνα (Βουρδέρης-Τρουμπούνης): Σταυράκης, Πετρίδης 18, Κονιώρης 6, Παρίσης, Καμπανάς 10,Βαρδουνιώτης 19(1), Τικτόπουλος 2, Παπαγεωργίου 10, Γέπης 2, Μπιτέρνας 2, Πούλιος.

Αριστοτέλειο Κολλέγιο (Μελετιάδης): Κλεισιάρης 9(1), Σύρος 7(1), Αφαλονιάτης, Λαμπρίδης 16(2), Πούνιος 5(1), Θώμος, Μουσάλαμ, Τσαλικίδης 8, Κολέσνικ 8.

Αναγέννηση Ν. Ρυσίου  63

Ναύαρχος Βότσης  61

Δεκάλεπτα: 20-23, 31-36, 46-55, 63-61  Διαιτητές: Δέλλας-Σιαμαντούρας

Αναγέννηση Ν. Ρυσίου (Αποστολίδης-Αποστολίδου): Μυλωνάς 16, Παπαστεργίου 2, Σκεύης, Πατίκας 7(1), Θεοδώρου 1, Τουρνάς 2, Παντέλογλου 10, Ασλανίδης, Γιαννιός 8(1), Στεφανίδης 17(2) , Τσιμιτάκης.

Ναύαρχος Βότσης (Μανωλοπούλος-Γεροφώτης): Μηντζαρίδης Α. 11, Καλαϊτζης 11(3), Καλαϊτζίδης 8(2), Ρικούδης 8(1), Μηνίδης, Κασαπλέρης 2, Μηντζαρίδης Δ. 6, Μουτσέλης 2, Κουκοβίνος 3, Γκόφας 10.

ΑΟ Αρετσού  79

Αχιλλέας Τριανδρίας 77

Δεκάλεπτα: 20-16, 44-37, 60-58, 79-77  Διαιτητές: Βασιλόπουλος, Καραβάς

ΑΟ Αρετσού (Βουλκίδης-Πετρόπουλος): Ιωαννίδης 7(1), Δελκούσης 20(2), Αποστόλου 7, Θεοδοσιάδης 16(2), Ματάκος 4, Μάστορας 8, Σιδηράς 13(1), Παντελίδης 4.

Αχιλλέας Τριανδρίας (Χατζόπουλος): Φλιώνης 2, Μπάρτζης 6(2), Μαλακόπουλος, Τραπεζάνογλου, Μάτκα 7(1), Παντελίδης, Τογανίδης 13, Τρίχας 3, Χατζόπουλος 25(3), Ουγουρλόγλου 17, Κοκορέντζας 2.

ΑΣ Πανόραμα  67

ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός  82

Δεκάλεπτα: 7-20, 30-35, 53-52, 67-82  Διαιτητές: Πετανίδου Γ., Κιλιπίρης

ΑΣ Πανόραμα (Ιωαννίδης-Ριτζαλέου): Χοϊδας 20(1), Αλεξιάδης, Κρίτσας 3, Σουκουλιάς 20(1), Καμπίτσης 4, Κουφός, Δεμερτζίδης 15(3), Κουτσόβουλος 5(1), Αρσένης.

ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός (Αποστόλου-Τζώρας): Χατζής 9(1), Παλιογιάννης 2, Λαζαρίδης 9(1), Τσιάμης 6, Τσώνης, Παλιόκας, Κουτσιαμπάσης 3(1), Λαγός 10(1), Μωϋσίδης 14(1), Θάνος 9, Μπουτόπουλος 20(1), Μυλωνάς 4.

Ατρόμητος Τριαδίου  69

Αστέρας Πλαγιαρίου  67

Δεκάλεπτα: 16-19, 33-33, 45-48, 69-67  Διαιτητές: Καντερές, Κωνσταντινέλης

Ατρόμητος Τριαδίου (Μέντης): Σταμολάμπρος 8(2), Σπυριδόπουλος, Καρβουνάρης 6(2), Δεληγιάννης 8, Σκανδαλίδης 2, Τσαχουρίδης, Παναγιωτόπουλος 18(3), Μαλτέσιος 13(2), Ζαχαριάδης 2, Ντίντας 4, Τσιμπρής 6.

Αστέρας Πλαγιαρίου (Μουρατίδης): Μωυσιάδης 2, Μοσχούλας, Τζινιέρης 9(3), Κακαλιάντης 3(1), Σιάπκας 16(1), Παρμαξίδης 9(1), Γκούμας 15(1), Χατζηαντωνίου 13, Παπαδόπουλος.

Η επόμενη αγωνιστική (24η, 20/4)

Αριστοτέλειο Κολλέγιο-Γαλάζιοι

Αστέρας Πλαγιαρίου-Βεργίνα

Ναύαρχος Βότσης-Ατρόμητος Τριαδίου

ΑΚ Πανόραμα-ΑΟ Αρετσού

Αχιλλέας Τριανδρίας-ΑΣ Πανόραμα

ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός-ΑΟΜ Πυλαίας

Ρεπό: Αναγέννηση Ν. Ρυσίου

[team_standings 143728]