Τα αποτελέσματα της 22ης αγωνιστικής στον πρώτο όμιλο της Β’ ΕΚΑΣΘ

411

Τα αποτελέσματα της 22ης αγωνιστικής:

Δόξα Ασσήρου-Αρίων Σταυρούπολης  82-59

ΑΣ Ασβεστοχώρι-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου  84-39

Ελπίδα Αμπελοκήπων-ΕΚ Σταυρούπολης  58-50

Ηoop Φαλήρου-Όλυμπος  71-70

Γαλαξίας Αδένδρου-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτης  76-33

Προποντίδα-Αλέξανδρος Συκεών  64-87

Αμπελόκηποι Μενεμένης-Δόξα Δρυμού  65-82

Δόξα Ασσήρου 82

Αρίων Σταυρούπολης 59

Δεκάλεπτα: 15-26, 30-38, 57-47, 82-59 Διαιτητές: Κουτσουμάρης, Τζεκάκης

Δόξα Ασσήρου (Καραγιαννίδης): Δεληγιάννης 14(4), Ταραμάς 10(2), Παλέντζας 22(3), Κωστόπουλος 6, Μαύρος 16, Γουνιώτης 14.

Αρίων Σταυρούπολης (Κανέλλης): Μηνασίδης 5, Χυτόπουλος, Τσιάνης 18(4), Παπαδόπουλος, Βλάχος 9, Γιαλατζής 12(3), Πανταζής 13(2), Πλιόσκας 2, Νικολαΐδης.

Προποντίδα 64

Αλέξανδρος Συκεών  87 

Δεκάλεπτα: 15-26, 33-53, 48-69, 64-87  Διαιτητές: Γαβρίδης, Αθανασιάδης

Προποντίδα (Νασάγκας): Τέντσος 9(1), Βασιλόπουλος 9(1), Χοπτερίδης 2, Παπαδόπουλος 27(1), Χαρίσης, Πολυχρονίδης 17(1).

Αλέξανδρος Συκεών (Ούλιος): Γιαννάκης 16(3), Μούμτσογλου 2, Κιρκινεζιάδης 2, Λεμοντζής 13, Κολοκυθάς 17, Κάνουρας 2, Κεχαγιάς 19(5), Παπαστεφάνου 16, Δέλλας.

Γαλαξίας Αδένδρου 76

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 33

Δεκάλεπτα: 18-5, 32-16, 58-20, 76-33  Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Θρασυβουλίδης

Γαλαξίας Αδένδρου (Μητακίδης): Φίλογλου 5(1), Γρηγορίου 5(1), Ρούζιος 12, Γκάζος 6, Πλατανίτης 8, Παπαδημητρίου 15(3), Καλπαξής 21(2), Μπαλκούρας 2, Γκίνης 4, Γιαννάκαρος 5(1).

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Τσούκας): Κυριαζόπουλος 2, Καραγιαννίδης, Μακρίδης 5, Δημάκος 4, Πιτσαλίδης 2, Παπαϊωάννου 2, Αλεξιάδης, Κατριβάνος 5(1), Πουτσίτσης 3, Βελίκης 4, Δρέτας 1, Δελλής 2.

ΑΣ Ασβεστοχώρι 84

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου  39

Δεκάλεπτα: 28-10, 49-13, 62-29, 83-39  Διαιτητές: Τσάνταλη, Τζιαμπάζης

ΑΣ Ασβεστοχώρι (Μητριτζίκης): Κανόπουλος 5, Βαλεργάκης 12(1), Νικολάου 12, Σερέτης 2, Παπαχρήστος 8, Γεωργίου 18(3), Σαχινίδης 3(1), Παπαχρήστου 12(1), Παπαδόπουλος 4, Σαχταρίδης 8.

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου (Δρακουλίδης): Πίγκας 16(2), Πυρετζής, Συντρίδης 6, Τσιτσινάκης 2, Φωτακίδης 1, Κουρουτζίδης 1, Σωτηράκογλου 4, Ξενίδης 3(1), Μπαχτσεβάνης 6.

Αμπελόκηποι Μενεμένης 65

Δόξα Δρυμού 82

Δεκάλεπτα: 16-17, 34-32, 49-53, 65-82  Διαιτητές: Βασιλόπουλος, Παπαδοπούλου  Κ.

Αμπελόκηποι Μενεμένης (Κουμπάρος): Καραγεωργίου 3, Ξηρόπουλος 18, Θεοδώρου 7(1), Εμμανουηλίδης 2, Ζώτος 5(1), Βαλσαμίδης 7, Νίκας 6, Πολυχρονιάδης Χ. 4, Πολυχρονιάδης Θ. , Μπλαβάκης 13(2), Επιτρόπου.

Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Αλατσίδης, Κουδουμάς 4, Βίγλας 27(4), Τσοτουλίδης, Δαμίγος 7(1), Γεράκης 9(1), Δώνης 9, Χύτας 11, Καϊβετζής 25(6).

Ελπίδα Αμπελοκήπων 58

ΕΚ Σταυρούπολης 50

Δεκάλεπτα: 12-7, 27-21, 45-40, 58-50  Διαιτητές: Σιταρίδης, Αγραφιώτης Ι.

Ελπίδα Αμπελοκήπων (Γκούμας): Μπίκης 3(1), Χρηστίδης, Μήλιος 3(1), Τσιάτσιος 10(2), Μυλωνάς, Γκαντάλης, Καδηγιαννάκης 3(1), Δημάκης, Κανλής, Λύτας 20(4), Ζαταγιάς 19.

ΕΚ Σταυρούπολης (Αμοιρίδης): Δουλγερίδης 5(1), Ταυλαρίδης 4, Φωτιάδης 6, Χεμπεκίδης 2, Σιδηρόπουλος 7, Τσαβλιδης 11(1), Χούμκοσλης, Ζλάκιος 8(1), Πλιόσκας, Τετράδης 7.

Ηoop Φαλήρου  71

Όλυμπος  70

Δεκάλεπτα: 15-15, 36-30, 55-50, 71-70  Διαιτητές: Κολοκυθάς, Κατσαβέλης

Ηoop Φαλήρου (Τσίμπος-Μασλαρινός): Παπαρισούλης Λ. 10(2), Σαχινίδης 14(2), Πολυμένης 4, Αντώνης 31(7), Φλιώνης, Σιώκατας, Κωτσιόπουλος, Καραδήμος, Αθανασιάδης, Παπαρισούλης Β., Παπανικολάου, Σιδηρόπουλος 4.

Όλυμπος (Κοτανίδης): Μαρβάκης 3(1), Γιώρτσιος 8(2), Σημαιοφορίδης , Δικταπανίδης 17, Ατμασίδης 4, Τόττης Λ., Τόττης Α , Πράντζος 5(1), Αρναούτογλου 12, Σιδηρόπουλος 7(1), Μακαλέκας 14(2), Τζελέπης, Καρράς.

Η επόμενη αγωνιστική (23η, 13/4)

Αρίων Σταυρούπολης-ΑΣ Ασβεστοχώρι

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου-Ελπίδα Αμπελοκήπων

Όλυμπος-ΕΚ Σταυρούπολης

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Δόξα Ασσήρου

Αλέξανδρος Συκεών-Γαλαξίας Αδένδρου

Δόξα Δρυμού-Προποντίδα

Hoop Φαλήρου-Αμπελόκηποι Μενεμένης

Βαθμολογία Β’ ΕΚΑΣΘ 1ος όμιλος

ΘέσηΟμάδαΒΑΘΑΓΕΝΤΟΣΕΚΤΟΣM.O ΕΠΜ.Ο ΑΜΕΠΙΘAMYNΔΙΑΦ
1ΕΚ Σταυρούπολης502613-011-271.057.118451484361
2Ελπίδα Αμπελοκήπων482613-09-472.457.618821498384
3ΑΣ Ασβεστοχωρίου482612-110-367.657.517571496261
4Δόξα Ασσήρου442610-38-570.263.218251644181
5Αλέξανδρος Συκεών39267-66-762.764.716311682-51
6Όλυμπος38266-76-772.871.41893185637
7Δόξα Δρυμού38267-65-865.064.41689167415
8Γαλαξίας Αδένδρου38266-76-763.364.916471688-41
9ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου36266-74-959.967.915571765-208
10Αρίων Σταυρούπολης35265-84-969.267.51799175544
11Αμπελόκηποι Μενεμένης35255-75-863.864.115951602-7
12Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη34264-94-961.866.016061717-111
13Hoop Φάληρο32263-103-1058.569.315211802-281
14Προποντίδα28251-122-1055.879.213961980-584