Τα αποτελέσματα της 21ης αγωνιστικής στον πρώτο όμιλο της Β’ ΕΚΑΣΘ

448

Τα αποτελέσματα της 21ης αγωνιστικής:

Αρίων Σταυρούπολης-Γαλαξίας Αδένδρου  73-62

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου-Δόξα Ασσήρου  58-66

ΕΚ Σταυρούπολης-ΑΣ Ασβεστοχώρι  71-59

Όλυμπος-Ελπίδα Αμπελοκήπων  57-67

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Προποντίδα  93-53

Δόξα Δρυμού-Ηoop Φαλήρου  63-57

Αλέξανδρος Συκεών-Αμπελόκηποι Μενεμένης  58-71

Δόξα Δρυμού 63

Ηoop Φαλήρου 57

Δεκάλεπτα: 18-17, 35-28, 51-46, 63-57  Διαιτητές: Βασιλόπουλος, Σιαμαντούρας

Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Κουδουμάς, Αλατσίδης 4, Δαμιγος 10, Βαρδάλης , Βίγλας 20(1), Τσοτουλίδης, Γεράκης, Δώνης 8(1), Χύτας, Καϊβετζής 21(2).

Ηoop Φαληρού (Τσίμπος-Μασλαρινός): Παπαρισούλης Λ. 11(3), Σαχινίδης, Μουρατίδης 8(2), Σιδηρόπουλος 5, Αντώνης 12(2), Φλιώνης 12(2), Παπανικολάου 2, Κωτσιόπουλος, Παντελίδης 5(1), Καραδήμος, Γκρεμηλογιάννης , Παπαρισούλης Β. 2.

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 93

Προποντίδα 53

Δεκάλεπτα: 16-8, 42-22, 67-40, 93-53  Διαιτητές: Κουτσουμάρης, Μαγή

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Τσούκας): Κυριαζόπουλος 7(2), Μακρίδης 11, Δημάκος 6, Παπουνίδης 8, Παπαϊωάννου 5, Αλεξιάδης 6, Μπατσιούλας 9, Κατριβάνος 11(1), Πουτσίτσης 11(1), Βελίκης 6, Βρέτας 2, Δελλής 11(1).

Προποντίδα (Νασάγκας-Ευθυμιάδης): Τέντσος 25(3), Βασιλόπουλος 12, Χοπτερίδης 3, Παπαδόπουλος 3(1), Πολυχρονίδης 10(2), Χαρίσης.

Αλέξανδρος Συκεών  58

Αμπελόκηποι Μενεμένης  71

Δεκάλεπτα: 19-17, 27-39, 47-57, 58-71  Διαιτητές: Αγραφιώτης Ι.-Κούτσαρης Σ.

Αλέξανδρος Συκεών (Ούλιος): Γιαννάκης 15(3), Μούμτσογλου 3(1), Λεμοντζής 4, Κολοκυθάς 9(1), Εσιρπέογλου 2, Κιρκινεζιάδης 11, Παπαστεφάνου 6, Δέλλας 8.

Αμπελόκηποι Μενεμένης (Κουμπάρος): Ξηρόπουλος 13, Θεοδώρου 8(1), Εμμανουηλίδης 10(2), Ζώτος 4(1), Νίκας 9(1), Βαλσαμίδης 19, Μπλαβάκης 6, Επιτρόπου 2, Στεφούλης.

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου 58

Δόξα Ασσήρου 66

Δεκάλεπτα: 15-19, 33-35, 46-56, 58-66  Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Σπυριάδης

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου (Δρακουλίδης): Πίγκας 2, Πυρετζής 2, Στεργιάδης, Συντρίδης 4, Τσιτσινάκης 15(2), Χριστάνης 3, Φωτακίδης, Κουρουτζίδης 3, Σωτηράκογλου 16, Μπαξεβάνης 2, Ξενίδης 6, Φουτζιτζής 5.

Δόξα Ασσήρου (Καραγιαννίδης): Δεληγιάννης 8(1), Ταραμάς 17(3), Παλέντζας 5, Κωστόπουλος 6, Μαύρος 12, Γουνιώτης 16(2), Ζουναρόπουλος 2.

Όλυμπος 57

Ελπίδα Αμπελοκήπων 67

Δεκάλεπτα: 12-17, 27-30, 45-51, 57-67  Διαιτητές: Σελεβός, Αναστασιάδης Α.

Όλυμπος (Κοτανίδης): Μαρβάκης, Γιώρτσιος, Σημαιοφορίδης 6(1), Δικταπανίδης 11(1), Ατμασίδης 8, Τόττης Α. 4(1), Πράντζος 5(1), Αρναούτογλου 5, Σιδηρόπουλος 7, Μακαλέκας Ν. 11(1), Μακαλέκας Α., Τζελέπης.

Ελπίδα Αμπελοκήπων (Γκούμας): Μπίκης 4, Χρηστίδης, Τσιάτσιος 20(2), Γκαντάλης, Καδηγιαννάκης 11, Δημάκης, Κανλής 12(1), Λύτας 7(1), Μυλωνάς 4, Ζαταγιάς 9, Μήλιος.

ΕΚ Σταυρούπολη 71

ΑΣ Ασβεστοχώρι 59

Δεκάλεπτα: 19-10, 39-27, 50-45, 71-59  Διαιτητές: Γαζέτας-Πράττος

ΕΚ Σταυρούπολη (Αμοιρίδης-Κουταλίδης): Δουλγερίδης, Ταυλαρίδης 8(2), Φωτιάδης 6(1), Χεμπεκίδης 5(1), Σιδηρόπουλος 15, Τσαβλίδης 11(1), Χούμκοσλης 2, Ζλάκιος 8(2), Μπάρκος 3(1), Πλιόσκας, Τετράδης 13(3), Τσακίρης.

ΑΣ Ασβεστοχώρι (Μητριτζίκης): Κανόπουλος 7, Βαλεργάκης 7, Νικολάου, Τάνης 11(2), Σερέτης 5, Παπαχρήστος 2, Γεωργίου, Σαχινίδης 11(2), Χασεκίδης 3(1), Παπαχρήστου 6, Παπαδόπουλος 7.

Αρίων Σταυρούπολης 73

Γαλαξίας Αδένδρου 62

Δεκάλεπτα: 17-14, 34-25, 55-44, 73-62  Διαιτητές: Γραικός, Παπαγεωργίου

Αρίων Σταυρούπολης(Κανέλλης): Μηνασίδης 5(1), Χυτόπουλος, Τσιάνης 14(2), Βλάχος 20(1), Γιαλατζής 10(2), Πανταζής 11, Πλιόσκας 7, Νικολαϊδης 6.

Γαλαξίας Αδένδρου (Μητακίδης): Φίλογλου, Γρηγορίου 8(2), Ρούζιος 11(1), Πλατανίτης 7(1), Παπαδημητρίου 11, Καλπαξής 10(2), Μπαλκούρας 9(1), Γκίνης 2, Γιαννάκαρος 4.

Η επόμενη αγωνιστική (22η, 30/3)

Δόξα Ασσήρου-Αρίων Σταυρούπολης

ΑΣ Ασβεστοχώρι-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου

Ελπίδα Αμπελοκήπων-ΕΚ Σταυρούπολης

Ηoop Φαλήρου-Όλυμπος

Γαλαξίας Αδένδρου-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτης

Προποντίδα-Αλέξανδρος Συκεών

Αμπελόκηποι Μενεμένης-Δόξα Δρυμού

Βαθμολογία Β’ ΕΚΑΣΘ 1ος όμιλος

ΘέσηΟμάδαΒΑΘΑΓΕΝΤΟΣΕΚΤΟΣM.O ΕΠΜ.Ο ΑΜΕΠΙΘAMYNΔΙΑΦ
1ΕΚ Σταυρούπολης502613-011-271.057.118451484361
2Ελπίδα Αμπελοκήπων482613-09-472.457.618821498384
3ΑΣ Ασβεστοχωρίου482612-110-367.657.517571496261
4Δόξα Ασσήρου442610-38-570.263.218251644181
5Αλέξανδρος Συκεών39267-66-762.764.716311682-51
6Όλυμπος38266-76-772.871.41893185637
7Δόξα Δρυμού38267-65-865.064.41689167415
8Γαλαξίας Αδένδρου38266-76-763.364.916471688-41
9ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου36266-74-959.967.915571765-208
10Αρίων Σταυρούπολης35265-84-969.267.51799175544
11Αμπελόκηποι Μενεμένης35255-75-863.864.115951602-7
12Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη34264-94-961.866.016061717-111
13Hoop Φάληρο32263-103-1058.569.315211802-281
14Προποντίδα28251-122-1055.879.213961980-584