Τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής στον πρώτο όμιλο της Β’ ΕΚΑΣΘ

335

Τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής:

Ηoop Φαλήρου-Αρίων Σταυρούπολης  6/3

Αμπελόκηποι Μενεμένης-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου  71-73

Προποντίδα-ΕΚ Σταυρούπολης  54-98

Γαλαξίας Αδένδρου-Ελπίδα Αμπελοκήπων  60-69

Δόξα Ασσήρου-ΑΣ Ασβεστοχώρι  70-66

Αλέξανδρος Συκεών-Όλυμπος  53-77

Δόξα Δρυμού-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη  78-66

Προποντίδα  54

ΕΚ Σταυρούπολη  98

Δεκάλεπτα: 11-21, 30-45, 41-76, 54-98  Διαιτητές: Αναστασιάδης Β., Ζαγοράκης

Προποντίδα (Νασάγκας): Τέντσος 11(1), Βασιλόπουλος 9(1), Γιοβανούδης 15, Παρίσης, Πολυχρονίδης 19.

ΕΚ Σταυρούπολη (Αμοιρίδης-Κουταλίδης): Δουλγερίδης 15, Ταυλαρίδης 6, Φωτιάδης 7(1), Χεμπεκίδης 10, Σιδηρόπουλος 12, Τσακίρης 3, Αντωνίου 2, Τσαβλίδης 9(1), Ζλάκιος 5, Μπάρκος 5, Τετράδης 8(2).

Αλέξανδρος Συκεών  53

Όλυμπος  77

Δεκάλεπτα: 15-20, 26-29, 32-55, 53-77  Διαιτητές: Καρκαλέτσης, Μπαχτσεβανόπουλος

Αλέξανδρος Συκεών (Ούλιος): Γιαννάκης 5(1), Μούμτσογλου, Λεμοντζής 10, Κιρκινεζιάδης 3, Κολοκυθάς 4, Κεχαγιάς 3, Παπαστεφάνου 7(1), Δέλλας 4, Ιωαννίδης 6(2), Εσιρπέογλου 2, Κοσμίδης 9(1).

Όλυμπος (Κοτανίδης): Σημαιοφορίδης 2, Δικταπανίδης 17, Παπαδόπουλος 11(1), Αρναούτογλου 5(1), Πράντζος 15(2), Σιδηρόπουλος 8, Μακαλέκας 10(2), Τζελέπης 2, Καρράς 6.

Αμπελόκηποι Μενεμένης 71

ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου 53

Δεκάλεπτα: 15-7, 36-22, 57-37, 71-53  Διαιτητές: Αγραφιώτης Ι., Κιλιπίρης

Αμπελόκηποι Μενεμένης (Κουμπάρος): Καραγεωργίου 4, Ξηρόπουλος 21, Εμμανουηλίδης 10, Δομζαρίδης, Πολυχρονιάδης Θ. 3(1), Ζώτος 10(3), Νίκας 7(1), Μπλαβάκης 9, Επιτρόπου, Στεφούλης 7, Γραμμέντσιος.

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου (Δρακουλίδης): Πίγκας 6(1), Συντρίδης 4(1), Χριστάνης 2,Φωτακίδης 10, Κουρουτζίδης 7(1), Σωτηράκογλου 4, Μπαξεβάνης 7(2), Ξενίδης 6(2), Φουτζιτζής 7(2).

Δόξα Ασσήρου  70

ΑΣ Ασβεστοχώρι  66

Δεκάλεπτα: 20-9, 37-33, 53-50, 70-66  Διαιτητές: Λουλουδιάδης, Θρασυβουλίδης

Δόξα Ασσήρου (Καραγιαννίδης): Δεληγιάννης 15(2), Ταραμάς 12(2), Παλέντζας 15(2), Κωστόπουλος 6(1), Καραποστολάκης, Γουνιώτης 22(1), Ζουναρόπουλος.

ΑΣ Ασβεστοχώρι (Μητριτζίκης): Κανόπουλος, Βαλεργάκης 13(3), Τάνης 15(5), Σερέτης 6, Παπαχρήστος 11(3), Σαχινίδης 11, Χασεκίδης, Παπαχρήστου 10, Παπαδόπουλος.

Δόξα Δρυμού 78

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη  66

Δεκάλεπτα: 18-15, 46-34, 62-47, 78-66  Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Αγγελίδης

Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Κουδουμάς 2, Αλατσίδης, Δαμίγος 9(1), Βίγλας 21(1), Τσοτουλίδης 4, Γεράκης, Ζητάκης 9(2), Χύτας 3, Καϊβετζής 30(3).

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Τσούκας): Κυριαζόπουλος 22(4), Καραγιαννίδης, Μακρίδης 15, Δημάκος 7(1), Παπουνίδης 14, Πιτσαλίδης, Παπαϊωάννου 4, Αλεξιάδης, Βρέτας, Πουτσίτσης, Βελίκης, Δελής 4.

Γαλαξίας Αδένδρου  60

Ελπίδα Αμπελοκήπων  69

Δεκάλεπτα: 18-18, 40-37, 49-54, 60-69  Διαιτητές: Γραικός, Τζεκάκης

Γαλαξίας Αδένδρου (Μητακίδης): Φίλογλου 8, Γρηγορίου 17, Ρούζιος, Γκάζος 2, Πλατανίτης, Παπαδημητρίου 14(3), Καλπαξής 8, Μπαλκούρας 11(1), Γκίνης.

Ελπίδα Αμπελοκήπων (Γκούμας): Μπίτης, Χρηστίδης 15(3), Μήλιος, Τσιάτσιος 8(2), Μυλωνάς 2, Γκαντάλης, Καδηγιαννάκης 10, Δημάκης 7(1), Κανλής 6, Λύτας 15, Ζαταγιάς 6.

*Οι νικητές αφιερώνουν την επιτυχία στον Σάκη Κανλή για την γέννηση του πρώτου παιδιού του.

Η επόμενη αγωνιστική (19η, 9/3)

Αρίων Σταυρούπολης-Αμπελόκηποι Μενεμένης

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου-Προποντίδα

ΕΚ Σταυρούπολης-Γαλαξίας Αδένδρου

Ελπίδα Αμπελοκήπων-Δόξα Ασσήρου

Όλυμπος-ΑΣ Ασβεστοχώρι

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Ηoop Φαλήρου

Αλέξανδρος Συκεών-Δόξα Δρυμού

Βαθμολογία Β’ ΕΚΑΣΘ 1ος όμιλος

ΘέσηΟμάδαΒΑΘΑΓΕΝΤΟΣΕΚΤΟΣM.O ΕΠΜ.Ο ΑΜΕΠΙΘAMYNΔΙΑΦ
1ΕΚ Σταυρούπολης502613-011-271.057.118451484361
2Ελπίδα Αμπελοκήπων482613-09-472.457.618821498384
3ΑΣ Ασβεστοχωρίου482612-110-367.657.517571496261
4Δόξα Ασσήρου442610-38-570.263.218251644181
5Αλέξανδρος Συκεών39267-66-762.764.716311682-51
6Όλυμπος38266-76-772.871.41893185637
7Δόξα Δρυμού38267-65-865.064.41689167415
8Γαλαξίας Αδένδρου38266-76-763.364.916471688-41
9ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου36266-74-959.967.915571765-208
10Αρίων Σταυρούπολης35265-84-969.267.51799175544
11Αμπελόκηποι Μενεμένης35255-75-863.864.115951602-7
12Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη34264-94-961.866.016061717-111
13Hoop Φάληρο32263-103-1058.569.315211802-281
14Προποντίδα28251-122-1055.879.213961980-584