Τα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής στον πρώτο όμιλο της Β’ ΕΚΑΣΘ

282

Τα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής:

Αρίων Σταυρούπολης-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη  72-53

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου-Αλέξανδρος Συκεών  72-66

ΕΚ Σταυρούπολης-Δόξα Δρυμού  84-56

Ελπίδα Αμπελοκήπων-Ηoop Φαλήρου  74-49

ΑΣ Ασβεστοχώρι-Αμπελόκηποι Μενεμένης  65-61

Δόξα Ασσήρου-Προποντίδα  81-73

Γαλαξίας Αδένδρου-Όλυμπος  69-76

Δόξα Ασσήρου 81

Προποντίδα 73

Δεκάλεπτα: 19-17, 36-33, 60-45, 81-73  Διαιτητές: Αναστασιάδης, Μπάιος

Δόξα Ασσήρου (Καραγιαννίδης): Δεληγιάννης 9(1), Ταραμάς 6, Παλέντζας, Κωστόπουλος 9, Καραλής 16, Καραποστολάκης 4, Μαύρος 11, Γουνιώτης 26, Ζουναρόπουλος.

Προποντίδα (Νασάγκας): Λεμονιάς 2, Βασιλόπουλος 8, Γιοβανούδης 37(4), Παπαδόπουλος 16(4), Χαρίσης, Πουχρονίδης 10.  

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου 72

Αλέξανδρος Συκεών  66

Δεκάλεπτα: 19-12, 36-31, 50-40, 72-66  Διαιτητές: Βασιλόπουλος, Κούτσαρης

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου (Δρακουλίδης): Πίγκας 14(2), Ηλιάδης 30(6), Στεργιάδης, Συντρίδης, Τσιτσινάκης, Αλεξανδρής, Φωτακίδης 2, Κουρουτζίδης 9(1), Σωτηράκογλου 3(1), Μπαχτσεβάνης 8, Ξενίδης 6, Φουτζιτζής.

Αλέξανδρος Συκεών (Ούλιος): Γιαννάκης 6(1), Μούμτσογλου, Κιρκινεζιάδης 23, Λεμοντζής 12(3), Ζέρβας, Κάνουρας, Παπαστεφάνου, Κοσμίδης 20, Δέλλας, Ιωαννίδης 5, Εσιρπέογλου.

Αρίων Σταυρούπολης 72

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 53

Δεκάλεπτα: 24-14, 38-24, 54-36, 72-53  Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Δημακόπουλος

Αρίων Σταυρούπολης (Κανέλλης): Μηνασίδης 5, Τσιάνης 15(2), Παπαδόπουλος, Βλάχος 10(1), Γιαλατζής 23(5), Πανταζής 12(1), Πλιόσκας 3, Νικολαϊδης 4, Παπαδουλάκης.

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Τσούκας): Κυριαζόπουλος 10(2), Καραγιαννίδης, Παπουνίδης 10, Πιτσαλίδης 5(1), Αλεξιάδης, Παπαϊωάννου 2, Βρέτας 3, Μπατσιούλας 13(1), Κατριβάνος 17(1), Βελίκης, Δελής 9(1).

Ελπίδα Αμπελοκήπων  74

Ηoop Φαλήρου 49

Δεκάλεπτα: 22-6, 38-24, 61-36, 74-49  Διαιτητές: Τσάνταλη, Γαβρίδης

Ελπίδα Αμπελοκήπων (Γκούμας): Μπίτης 2, Χρηστίδης 8(2), Μήλλιος 7(1), Τσιάτσιος 12(1), Μυλωνάς, Γκαντάλης 2, Καδηγιαννάκης 16(1), Δημάκης 10(2), Κανλής 5, Ζαταγιάς 10.

Ηoop Φαλήρου (Τσίμπος-Μασλαρινός): Παπαρισούλης Λ. 3, Αθανασιάδης, Μουρατίδης 6(1), Πολυμένης 5(1), Αντώνης 15(1), Σιώκατας, Κονιάκης 2, Τσιρωνάς 6, Καραδήμος 1, Παντελίδης 4, Παπαρισούλης Β. 7.

ΕΚ Σταυρούπολης  84

Δόξα Δρυμού 56

Δεκάλεπτα: 22-14, 41-24, 56-38, 84-56  Διαιτητές: Πετανίδου Γ., Τζεκάκης

ΕΚ Σταυρούπολης (Αμοιρίδης-Κουταλίδης): Δουλγερίδης 6, Ταυλαρίδης 3(1), Φωτιάδης 13(1), Χεμπεκίδης 5(1), Σιδηρόπουλος 8, Τσαβλίδης 13(2), Τσακίρης 2, Χούμκοσλης 5(1), Ζλάκιος 2, Μπάρκος 9(3), Πλιόσκας 9, Τετράδης 12.

Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Κουδουμάς 3, Αλατσίδης 2, Δαμίγος 1, Βίγλας 9, Τσοτουλίδης 11(1), Γεράκης 13(2), Δώνης 11(2), Χύτας, Καϊβετζής 6.

ΑΣ Ασβεστοχώρι 65

Αμπελόκηποι Μενεμένης 61

Δεκάλεπτα: 18-15, 37-37, 47-46, 65-61  Διαιτητές: Γραικός, Μαγή

ΑΣ Ασβεστοχώρι (Μητριτζίκης): Κανόπουλος, Νικολάου, Τάνης 1, Σερέτης 6, Παπαχρήστος 4, Γεωργίου 3(1), Σαχινίδης 18(2), Χασεκίδης 2, Παπαχρήστου 30(1), Παπαδόπουλος 1, Πανούδης, Σαχταρίδης.

Αμπελόκηποι Μενεμένης (Κουμπάρος): Καραγεωργίου 6, Ξηρόπουλος 15, Θεοδώρου 4, Εμμανουηλίδης 5(1), Ζώτος 10(1), Νίκας 6(1), Πολυχρονιάδης Χ. 2, Στεφούδης 6, Πολυχρονιάδης Θ. 1, Βαλσαμίδης 6.

Γαλαξίας Αδένδρου  69

Όλυμπος  76

Δεκάλεπτα: 11-21, 30-37, 53-52, 69-76  Διαιτητές: Σιταρίδης, Τέγος

Γαλαξίας Αδένδρου (Μητακίδης): Φίλογλου, Γρηγορίου 12(2), Ρούζιος 3(1), Γκάζος 2, Πλατανίτης, Παπαδημητρίου 22, Ραμφόπουλος, Καλπαξής 16(3), Μπαλκούρας 12(3), Γκίνης, Γιαννάκαρος 2.

Όλυμπος (Κοτανίδης): Σημαιοφορίδης, Δικταπανίδης 6, Ατμασίδης 13, Τόττης Λ. 14(2), Τόττης Α., Πράντζος 10(1), Παπαδόπουλος 12, Αρναούτογλου 12, Σιδηρόπουλος 2, Μακαλέκας 7, Τζελέπης.

Η επόμενη αγωνιστική (16η, 9/2)

Αλέξανδρος Συκεών-Αρίων Σταυρούπολης

Δόξα Δρυμού-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου

Ηoop Φαλήρου-ΕΚ Σταυρούπολης

Αμπελόκηποι Μενεμένης-Ελπίδα Αμπελοκήπων

Προποντίδα-ΑΣ Ασβεστοχώρι

Γαλαξίας Αδένδρου-Δόξα Ασσήρου

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Όλυμπος

Βαθμολογία Β’ ΕΚΑΣΘ 1ος όμιλος

ΘέσηΟμάδαΒΑΘΑΓΕΝΤΟΣΕΚΤΟΣM.O ΕΠΜ.Ο ΑΜΕΠΙΘAMYNΔΙΑΦ
1ΕΚ Σταυρούπολης502613-011-271.057.118451484361
2Ελπίδα Αμπελοκήπων482613-09-472.457.618821498384
3ΑΣ Ασβεστοχωρίου482612-110-367.657.517571496261
4Δόξα Ασσήρου442610-38-570.263.218251644181
5Αλέξανδρος Συκεών39267-66-762.764.716311682-51
6Όλυμπος38266-76-772.871.41893185637
7Δόξα Δρυμού38267-65-865.064.41689167415
8Γαλαξίας Αδένδρου38266-76-763.364.916471688-41
9ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου36266-74-959.967.915571765-208
10Αρίων Σταυρούπολης35265-84-969.267.51799175544
11Αμπελόκηποι Μενεμένης35255-75-863.864.115951602-7
12Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη34264-94-961.866.016061717-111
13Hoop Φάληρο32263-103-1058.569.315211802-281
14Προποντίδα28251-122-1055.879.213961980-584