Τα αποτελέσματα της Β΄ Εθνικής Ανδρών

695

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ

Τα αποτελέσματα

Φάρσαλα – Χαρίλαος Τρικούπης  8-28(10), 34-46(20), 47-65(30), 62-80(τελικό)

Στρατώνι – Χαλκηδόνα 18-20(10), 36-33(20), 56-53(30), 69-73(τελικό)

Ασπίδα Ξάνθης – Γέφυρα 11-15(10), 27-24(20), 41-50(30), 53-67(τελικό)

Ερμής Λαγκαδά – Πευκοχώρι  13-14(10), 31-34(20), 45-53(30), 59-64(τελικό)

Μαχητές Πειραματικού Πεύκων – Ελίμεια  22-12(10), 48-30(20), 77-61(33),  79-72(τελικό)

Ανατόλια – Τιτάνες Παλαμά 31-15(10), 52-42(20), 76-55(30), 104-78(τελικό)

Αγρίνιο – Καβάλα 19-15(10), 34-34(20), 50-50(30), 66-62(τελικό)

Ρεπό οι Ικαροι Σερρών

ΑΝΑΤΟΛΙΑ- ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 104-78

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 31-15, 52-42, 76-55, 104-78

Διαιτητές: Μελανίδης- Χατζηχαρίσης

ΑΝΑΤΟΛΙΑ (Γκαϊτατζής): Πουλιανίτης 6, Πρωτούλης 6, Ψυχίδης, Γαλανίδης 16 (2), Ζαφειρούδης 10 (1), Συμεωνίδης 14, Ξενιτίδης 5 (1), Σταματογιάννης 18, Ζώτος 9, Βεργίνης 4, Καραποστόλου 16 (2).

ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛ.(Αρχοντούλης): Μπιζιώτης, Τσούμας 2, Γεωργαντζάς 20 (2), Κατσαδούρος 3 (1), Τσικούρτος, Αρχοντούλης 2, Μακρής 8 (2), Μούμογλου 8, Μανδαλάκης 28 (1), Αποστολάκης 7.

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ 59-64

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 13-14, 31-34, 45-53, 59-64

Διαιτητές: Φακίτσας-Ξέρας

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓ. (Τσούρμας): Μήνου 5 (1), Αμπατζάς 15, Ελευθεριάδης 5 (1), Τοπουζίδης 15 (2), Μάρουσιτς, Παρίτσης 5 (1), Γκαμούρας 6, Κοτσάνος 8.

ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ ( Μελετιάδης) : Αμπατζίδης, Tσιμπής 7, Λαζαρίδης,Tζουβάρας, Mαυρίδης 7 ,Καραμπέκης, Mυλωνίδης 11 (3), Kιγμέτογλου 13, Σικαλίδης 13 (1), Θεοδωρίδης 3, Δανάκης 10 (1).

Η επόμενη αγωνιστική (27η, 29/4)

Χαρίλαος Τρικούπης – Στρατώνι

Γέφυρα – Χαλκηδόνα

Πευκοχώρι – Ικαροι Σερρών

Ελίμεια – Ερμής Λαγκαδά

Τιτάνες Παλαμά – Μαχητές Πειραματικού Πεύκων

Καβάλα – Ανατόλια

Ασπίδα Ξάνθης – Αγρίνιο

ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ

Τα αποτελέσματα

Παγκράτι – Ιπποκράτης Κω  89-81(τελικό)

ΚΑΟΚ – Ν. Κηφισιά 30-41(20), 55-65(τελικό)

Πρωτέας Βούλας – Πανερυθραϊκός  45-36(20), 79-61(τελικό)

Κορωπί – Πανελευσινιακός  45-41(20), 85-73(τελικό)

Ηράκλειο – Ικαρος Ν. Σμύρνης  32-35(20), 71-77(τελικό)

Μάνδρα/Νικηφόρος – Ιωνικός Νικαίας  38-58(20), 75-108(τελικό)

ΕΦΑΟΖ – Δάφνη Δαφνίου 31-36(20), 69-79(τελικό)

Διαγόρας Δρυοπιδέων – Τρίτωνας  36-39(20), 84-77(τελικό)