Τα αποτελέσματα της Α ΕΚΑΣΘ 2η αγωνιστική (γυναικείο)

266

Ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα την βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική για το πρωτάθλημα της Α΄ΕΚΑΣΘ.

Θερμαϊκός Θέρμης-Αμπελόκηποι Μενεμένη  11-8(10), 22-23(20), 38-31(30), 47-40(τελικό)

ΑΣ Πανόραμα-Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου  18-11(10), 29-28(20), 54-34(30), 75-46(τελικό)

ΧΑΝΘ-ΠΚ Νεάπολης  7-5(10), 19-11(20), 26-16(30), 34-32(τελικό)

Φρυγανιώτης-Αριστοτέλης Σταυρού  17-2(10), 25-8(20), 43-8(30), 59-16(τελικό)

ΠΣ Ευκαρπίας-Αχιλλέας Τριανδρίας  25-10(10), 39-17(20), 48-25(30), 65-36(τελικό)

ΓΣ Μενεμένης-Ζέφυρος  14-6(10), 29-13(20), 38-19(30), 52-35(τελικό)

ΕΟ Σταυρούπολης-ΜΕΝΤ  27-20(20), 44-51(τελικό)

ΑΣ Πανόραμα 75

Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 46

Δεκάλεπτα: 19-11, 30-29, 55-35, 75-46

Διαιτητές: Δήμου-Ζαγοράκης

ΑΣ Πανόραμα(Διαβολεμένου): Κονδύλη 4, Παπαγρηγορίου 2, Βασλαματζή 7, Μπάμπικερ 6, Αβραμίδου 4, Σταματιάδου 12, Κιλιγκαρίδου 8(2), Τόσκα 25, Μαρκοπούλου, Τυφλού 4, Χατζηθεοδώρου 2.

Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου (Ντάλης): Κουρτπαρασίδου, Προβατάρη, Τσούλε 27(5), Τσιότσικα 4, Αχμέτη 5, Ιωαννίδου, Ευαγγελίδου 6(1), Τζωρτζίδου 4.

Φρυγανιώτης 59

Αριστοτέλης Σταυρού 16

Φρυγανιώτης (Μελετιάδης): Σιακαβάρα 1, Κραγιοπούλου 6, Μουταφίδου 4, Τσακίρη 8, Κανέλλια 4, Ταρπάγκου, Μουταφίδου Ι 19, Ταρπάγκου Α 2, Στεργίου 15, Χρισοστομίδου.

Αριστοτέλης Σταυρού (Κουτσιανούδης): Κουρέγια, Πετοσβίλη 2, Λιτσάκη, Κωνσταντινάκη 7, Πασσαλή 3(1), Πλουμούδη 2, Ντούλια 2, Μπουρλή, Κουβαλακίδου, Λιαμάκη.

ΕΟΣ 44

ΜΕΝΤ 51

Δεκάλεπτα: 16-10, 27-20, 35-39, 44-51

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τσαρδουλιας – Παμβουκογλου

ΕΟΣ (Δρακουλίδης-Αντωνιάδου):
Τσιλιφώνη 6, Βέκιου 13(1), Τακίδου 15(2), Πεχλιβανίδου 8, Μαγδαλιανίδου, Γούτη 2, Πεχλιβανίδου Σ. 2, Χαλκίδου 4.

ΜΕΝΤ (ΑΚΣΕΧΕΡΟΓΛΟΥ – ΝΟΜΙΚΟΣ): Τσαλοπούλου 18(3), Καμπίτση 7(1), Παπαρέντη 1, Πολύχρου 6(1), Κοκκίνου 6, Καλογρίδου, Ακσεχέρογλου 12, Πεταχτή 2, Αραμπατζή, Κωφοκώτσιου, Κουλαρτσά, Κοματσιούλη.

Θερμαϊκός Θέρμης 47 

Αμπελόκηποι Μενεμένης 40

Δεκάλεπτα: 11-8, 22-27, 38-35, 47-40

Διαιτητές: Βασιλόπουλος-Τζιοβανάκης

Θερμαϊκός Θέρμης (Κωτούλης): Θώμογλου 6, Βελούδη 2, Κισκιπέλη, Παπαδοπούλου 12(1), Κωνσταντινίδου 2, Σταματέλου 12, Μαναβή, Σαλαμάνη 7(1), Σιδηροπούλου, Σακκά 6, Τσέλα, Αμουτζίδου.

Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Κεσεσίδου 4, Πάνου, Μαυροπούλου 1, Θεολόγου 2, Κεσόγλου 6(2), Κοκκάλη 5, Πετρίδου 13, Τερζοπούλου 9, Παπαγεωργοπούλου.

ΧΑΝΘ 34

ΠΚ Νεάπολης 32

Δεκάλεπτα: 7-5, 19-11, 26-16, 34-32

Διαιτητές: Αναστασιάδης-Διβόλη

ΧΑΝΘ (Χαραλαμπίδης-Σερέτης): Τζήκα 5, Μητράγκα 6, Δραγκόλα 6, Κλεπουσνιώτου 9, Σκουμπουρδή, Σιμορέλη, Μανουσαρίδου 1, Γιαμλόγλου 7(1), Μανωλοπούλου.

ΠΚ Νεάπολης (Παγκούτσος): Νιγδέλη 1, Παράσχου 10(1), Γιοσμά 18, Κουθουρίδου, Μίχου, Παπαδοπούλου, Σιάτρα, Μπακογιάννη 2, Ιακωβίδου, Μήτα 1, Υδραίου, Κασάπη , Λιόλιου.

ΠΣ Ευκαρπίας 65

Αχιλλέας Τριανδρίας 36

Δεκάλεπτα: 25-10, 39-17, 48-25, 65-36

Διαιτητές: Καντερές-Ντόντης

ΠΣ Ευκαρπίας (Σταϊκοπούλου): Γεωργιάδου 13(3), Κατρακυλίδου 8, Παντελιάδου 8, Μακρίδου, Νικολή, Δημητριάδου 8, Αντικατζίδου 10, Γκάτσου 11(1), Γεράκου 5, Λειβαδιώτου 2, Τομπουλίδου.

Αχιλλέας Τριανδρίας (Αμυγδαλάς): Τσαγκάρη 8, Μιχέλη, Λαζαρέλη 2, Τσαπόγα 9, Φίγκου 12, Νικολαϊδου, Μαλιακά, Ζέρβα 3(1), Παπάζογλου, Γρίβα 2.

ΓΣ Μενεμένης 52

Ζέφυρος 35

Δεκάλεπτα: 14-6, 29-13, 38-19, 52-35

Διαιτητές: Θρασυβουλίδης-Δημακόπουλος

ΓΣ Μενεμένης (Σάββας- Σάββα): Τσελεκίδου 2, Παγκαλίδου 9(3), Παυλίδου 10, Αναστασιάδου 1, Τζαβέλα 4, Αλβανίδου 6(1), Ντουγιουτζή 2, Σαββοπούλου, Σιδηροπούλου 3(1), Παναγιωτίδου 8, Γραμματικοπούλου 4, Ζούνη 3(1).

Ζέφυρος (Σταφυλάς-Μυλωνάς): Γεωργούλα 6, Ιωσηφίδου 2, Παπαδοπούλου 2, Σαμαρά, Κοντογιώργου 3, Καλαμπάκα 2, Γραβάνη 4, Αξιλιθιώτη 4, Χριστάκογλου 8, Τρίκη, Ευθυμίου 2, Οζπαπαδοπούλου Μ. 2.

Η βαθμολογία

1) Φρυγανιώτης         4          130-42 88

2) ΑΣ Πανόραμα         4          138-68 70

3) Θερμαϊκός Θέρμης 4          133-63 70

4) ΜΕΝΤ          4          111-88 23

5) ΧΑΝΘ          4          74-53   21

6) ΠΣ Ευκαρπίας         3          109-89 20

7) Αμπελόκηποι Μενεμένη    3          85-76   9

8) ΓΣ Μενεμένης         3          96-95   1

9) Ζέφυρος      3          88-96   -8

10) ΕΟ Σταυρούπολης            2          73-96   -23

11) ΠΚ Νεάπολης        2          54-97   -43

12) Αριστοτέλης Σταυρού      2          37-99   -62

13) Αχιλλέας Τριανδρίας        2          62-136 -74

14) Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου      2          69-161 -92

Η επόμενη αγωνιστική (3η, 17/10)

Αμπελόκηποι Μενεμένη-ΑΣ Πανόραμα

Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου-ΧΑΝΘ

ΠΚ Νεάπολης-Φρυγανιώτης

Αριστοτέλης Σταυρού-ΠΣ Ευκαρπίας

Αχιλλέας Τριανδρίας-ΓΣ Μενεμένης

Ζέφυρος-ΜΕΝΤ

ΕΟ Σταυρούπολης-Θερμαϊκός Θέρμης