Τα αποτελέσματα στους υπόλοιπους αγώνες της ΕΚΑΣΘ

23

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ ~ ΕΟΝΘ 75 58

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

Ε.Ο.Σ. ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. 53 70

20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

18:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ

17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

20:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΔΕΚΑ

19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ  69 63

21:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ

20:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ

18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ.

18:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ

19:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.

ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 66 69

19:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ 57 52

19:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ

19:00 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. (ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ) ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ

ICBS 2009 ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ 57 55

19:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. 40 48

21:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ

ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. 43 63

ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24  72 44

19:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ

ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 44 71

19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. 56 49

ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 79 39

ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ  49 76

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ 35 95

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 85 46

21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 43 58

Β φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

18:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.

ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 41 44

21:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.

18:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ

18:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

16:15 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΜΕΝΤ

Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

18:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ 36 79

ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 81 23

19:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ

09:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.

ΧΑΝΘ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 67 35

ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ 34 89

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 60 75