Τα αποτελέσματα στους υπόλοιπους αγώνες της ΕΚΑΣΘ

18

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ 57 63

16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 55 79

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 60 58

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ 49 53

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ Ε.Ο.Σ.

21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. 60 64

21:30 Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. 56 55

19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ 51 41

20:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ

20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΜΟΥΘ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. 46 69

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

11:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 99 59

14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ

20:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 35 69

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 43 55

15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ICBS 2009 74 59

12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 35 69

13:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ 47 72

17:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ 45 67

13:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 68 70

18:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 25 84

19:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. 39 57

14:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 42 49

20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ 28 64

18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. 43 60

25ο Δημ.Σχολείο ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ.

14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ 55 41

19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 90 20

17:15 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 41 79

13:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

19:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 54 41

11:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 81 44

16:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. 46 67

9:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΜΕΝΤ 64 57

14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 31 45

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 49 68

15:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 73 37

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 35 57

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 49 74