Τα αποτελέσματα στους υπόλοιπους αγώνες της Εκασθ

74

 Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

18:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 52 61

21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΔΕΚΑ

19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 91 44

21:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.

18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 81 76

18:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ

14:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ.

20:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 49 75

19:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ 74 65

18:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. 54 65

19:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ 66 61

15:15 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. 73 41

20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ 78 88

14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. 51 38

16:00 ΔΡΥΜΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ 49 42

21:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ

21:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ Α.Ο.Ε.Α.

15:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ 54 56

14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ

16:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 80 44

21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.

14:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 67 53

16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 82 57

17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 59 52

15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 56 35

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 60 47

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 30 38

12:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ 52 37

18:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ 83 17

15:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ 15 65

19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.

17:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΜΕΝΤ 104 32

17:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ 25 65

16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. 22 54

18:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 67 24

Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

15:45 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ 51 42

12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 99 18

19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 86 37

13:00 ΚΑΠΠΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 80 58

17:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΜΕΝΤ 80 18

16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΑΝΘ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. 75 25

9:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 43 59