Τα αποτελέσματα στους δύο ομίλους της Β΄ Εθνικής ανδρών

12

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ

Τα αποτελέσματα

Δόξα Λευκάδας-ΠΣ Ευκαρπίας 20-19(10), 44-38(20), 62-53(30), 83-67(τελικό)

Πρωτέας Γρεβενών-Ερμής Λαγκαδά 16-19(10), 40-40(20), 54-57(30), 74-80(τελικό)

ΧΑΝΘ-Μαχητές Πειραματικό Πεύκων 23-24(10), 39-38(20), 54-56(30), 72-75(τελικό)

Αίας Ευόσμου-Στρατώνι 21-15(10), 35-25(20), 47-42(30), 64-50(τελικό)

ΑΟ Πολυγύρου-ΠΑΣ Γιάννινα  14-17(10), 36-35(20), 49-66(30), 70-77(τελικό)

Ευρώπη Πευκοχωρίου-ΓΣ Φαρσάλων 15-25(10), 32-51(20), 46-71(30), 59-79(τελικό)

ΚΣ Γέφυρας-ΓΑΣ Κομοτηνή 12-6(10), 46-21(20), 82-39(36), 87-46(τελικό)

Εσπερος Λαμίας-ΕΚ Καβάλας 22-14(10), 38-37(20), 55-67(30), 72-81(τελικό)

Η βαθμολογία

1) ΠΑΣ Γιάννινα          12        454-384           70

2) Δόξα Λευκάδας      11        449-392           57

3) ΓΣ Φαρσάλων         11        447-409           38

4) ΕΚ Καβάλας 10        443-407           36

5) ΧΑΝΘ          10        460-425           35

6) ΠΣ Ευκαρπίας         10        441-439           2

7) ΑΟ Πολυγύρου       9          429-411           18

8) Ερμής Λαγκαδά      9          439-433           6

9) Μαχητές Πειραματικό Πεύκων     9          453-452           1

10) ΚΣ Γέφυρας           8          440-414           26

11) Πρωτέας Γρεβενών          8          444-451           -7

12) Αίας Ευόσμου      8          411-418           -7

13) Στρατώνι   8          402-438           -36

14) ΓΑΣ Κομοτηνή       8          416-464           -48

15) Εσπερος Λαμίας   7          433-474           -41

16) Ευρώπη Πευκοχωρίου     6          337-487           -150

Η επόμενη αγωνιστική (7η, 16/11)

ΠΣ Ευκαρπίας-Πρωτέας Γρεβενών

Ερμής Λαγκαδά-ΧΑΝΘ

Μαχητές Πειραματικό Πεύκων-Αίας Ευόσμου

Στρατώνι-ΑΟ Πολυγύρου

ΠΑΣ Γιάννινα-Ευρώπη Πευκοχωρίου

ΓΣ Φαρσάλων-Εσπερος Λαμίας

ΓΑΣ Κομοτηνή-Δόξα Λευκάδας

ΕΚ Καβάλας-ΚΣ Γέφυρας

ΓΕΦΥΡΑ – ΚΟΜΟΤΗΝΗ 87-46

Τα δεκάλεπτα: 12-6, 46-21, 72-35, 87-46

Διαιτητές: Πιτσίλκας-Ξέρας-Παζώλης

Γέφυρα (Μελετιάδης): Μπέγας 10 (2), Μάρτζος 26 (6), Αποστολίδης 9 (1), Τζουβάρας, Κιουρτζίδης 6, Ονάσογλου 14, Μασάδης 2, Τσακαλέρης 2, Κοτσάνος 16. Κολοκοτρώνης 2

ΓΑΣ Κομοτηνή (Λεμονίδης): Λεπτοκαρίδης 10 (1), Μαστροδημήτρης. Παλάσκας 2, Λεχούδης 8, Κουφωνίδης 2, Κουτσοβασίλης 7, Παπανδρεόπουλος 11, Χαλίλ, Τσούμπρης 2, Στραυριανόπουλος 4

ΧΑΝΘ – ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΠΕΥΚΩΝ 72-75

Τα δεκάλεπτα: 23-24, 39-38, 54-56, 72-75

Διαιτητές: Σιμητόπουλος-Λουλουδιάδης-Γραικός

ΧΑΝΘ (Νικολαΐδης): Βαζούκης 5 (1), Στεφανίδης 29 (6), Απαζίδης 8, Θεοδωρίδης 9, Μπαλάσκας 4, Κουτουξίδης 9, Καραγεωργίου 6, Τσιρλάκης 2, Λογοθέτης, Μερμήγκης,

Μαχητές Πειραματικό Πευκών (Χατζηκυριακίδης): Σιπητάνος 10 (1), Χατζηκυριακίδης 3, Γεωργίου, Κουντουρατζόγλου 8, Μαυρίδης 15, Ζιάκας 3 (1), Κλωνάρας 4, Σικαλίδης 16, Βαϊντερλής, Μητσάκης 16 (3)

ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ

Τα αποτελέσματα

Παπάγου-Αιγάλεω 79-67

Πρωτέας Βούλας-Έσπερος Καλλιθέας 65-66

Μαρούσι-Δούκας 76-68

ΚΑΟ Μελισσίων-Πανερυθραϊκός 73-76

ΝΕ Μεγαρίδος-Μανδραϊκός 78-68

Πεντέλη-ΟΦΗ 70-68

Πανελευσινιακός-Λοκρός Αταλάντης 85-75

Εθνικός Πειραιά-Ιωνικός ΝΦ 74-65