Τα αποτελέσματα στις κορασίδες

310

Τα ποτελέσματα της προκριματικής και Β’ φάσης του πρωταθλήματος κορασίδων

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΑΡΗΣ    52

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ    36

Δεκάλεπτα: 10-6. 24-18. 38-31, 52-36 Διαιτητές: Ανδρονικος-Ραγιός

ΑΡΗΣ(Γκογκάκης): Κυλαζίδου 13, Σύρρα 13(1), Ζουμπούλη, Αντωνιάδου Α. 16, Κασαπη 2, Γούναρη 2, Γιαννουση, Αντωνιάδου Σ. 4, Νικοδήμου Ν. 2.
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(Κοκκινίδης): Καρμίρη 13, Πετριδου 12, Δελλιου 2, Αντώνογλου, Πλακωτή, Βασιλειάδου, Γουγουλη 4, Μπέτσιου 1, Ιωσηφίδου, Σπυρίδου 4.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.    24

ΠΑΟΚ     57

Δεκάλεπτα: 8-14. 13-29. 20-47, 24-57 Διαιτητές: Ανδρονικος-Ραγιάς

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. (Μανουσαριδου): Σφήκα 3, Χαλβατζή, Ζαμπέτογλου 13(1), Δώσσα 8, Τομπουνίδου, Σαρημανώλη, Καννελακη, Κοβλακά, Τσιζιρόγλου.
ΠΑΟΚ (Μελετιάδης): Κυρατζή 5, Παπαδοπούλου, Νόστου, Βασίλακα 4, Γαβρίλη 10, Μάκρη 8, Καζαντζή Σπ. 24, Αλεξίου 4, Παπαευαγγέλου 2.

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     17

ΗΡΑΚΛΗΣ     54

Δεκάλεπτα: 4-21, 6-34, 14-48. 17-54 Διαιτητές: Σπανός-Κουσης

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ(Γουναριδης): Γιαννουλη, Βασιλειάδου, Ντισλη 2, Γιοβανούδη, Χατζηαράπη 4, Μαυροπούλου 4, Θεολόγου, Χρηστιδου, Ιορδανίδου, Γκουντη, Ευθυμίου 2, Θεοδωρίδου 2.
ΗΡΑΚΛΗΣ(Κιτσολέρης): Λιόλιου 9, Αρβανίτη, Γεροστεργίου 4, Οικονόμου 10, Μαρκουλόκη 4, Κινη, Παπαδοπούλου 12, Αμοιριδου 2, Κουβαλακιδου 5. Γρηγοριαδου, Καλημέρη 5, Τσαγανάκη 2.

Β’ ΦΑΣΗ

Μετά τα χθεσινά αποτελέσματα ΕΟΣ,ΑΟ ΑΜΕΛΟΚΗΠΩΝ και ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ προκρίθηκαν στην επόμενη φάση.

ΒΙΚΤΩΡ     51

ΕΟΣ     46

Δεκάλεπτα: 10-6, 28-25, 45-32, 51-46Διαιτητές: Μυστιλιάδου-Χιωτάκης

ΒΙΚΤΩΡ(Γαρουφαλής): Οικονόμου Ευαγ., Οικονόμου Ειρ. 12, Χύτογλου 12, Παπαιωύννου Χ., Μόκκα 2, Τζιότζιου 10, Παπαιωάννου Α. 8. Πάγκου 6, Σκρέκα 1, Τακαρίδου Ε., Μακροκωστίδου, Φόρογλου.
ΕΟΣ (Κασικτσόγλου): Κουρουνιώτη. Σταυρίδου 21. Καραγιαννιδου 3. Αναστασιάδου 4, Ρουαπενιαν 2, Μπουντουκα 6, Τσιμπερλή 10, Εμμανουηλίδου, Μόσχου, Κούση, Τσελεμπή, Σοφιανού.

AO ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ    50

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ    15

Δεκάλεπτα: 12-4, 31-9, 41-13, 50-15 Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ.-Σαρακενίδης

AO ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ(θώμα): Θωμά 4, Ματσαρίδου 12, Βουτσά, Σιχλίδου 10, Κόκκαλη 17(1), Παραστατίδου 4, Πεχλιβανίδου 3.
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ(Μπόζος): Χρόνη 3. Μούφτογλου 4, Γκαιτατζή 2, Τερζοπούλου 2. Θεολόγου 2, θωμαιδου, Στράτου, Σωτηριάδου, Τριανταφύλλου, Ατακτίδου. Χατζηδημητρίου 2.

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ    39

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ    30

Δεκάλεπτα: 17-3, 23-11, 33-17, 39-30 Διαιτητές: Μπίκης-Λουλουδιάδης

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ(Αμανατίδης): Χατζηπαραδείση Ε . Παπακώστα 5, Πατσίδου, Ρωφαλίκου Χ. 9, Μαυρομάτη, Ρωφαλίκου Α. 12, Νικήσιανλη, Πατσιαλά 13(1), Χατζηπαραδείση Α., Κούρτα, Στρατάκη.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ(Διαβολεμένου): Πολτζόγλου Α. 3, Μαλιώτα, Πολτζόγλου, Σιδέρη 7, Παπαδοπούλου 13, Σαλαμάνη 2, Φράσκου, Ευοταθιάδου, Τζίκου 4, Τίρτα 1.