Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία από την 10η αγωνιστική της Α ΕΚΑΣΘ (Γυναικών)

85

ΖΕΦΥΡΟΣ 52

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 49

Δεκάλεπτα: 13-9, 23-25, 38-33, 52-49

Διαιτητές: Μοσχάς-Φίλλιος

Ζέφυρος (Σταφυλάς): Μπάλκογλου 11(2), Γεωργούλα 5, Παπαδοπούλου 15,  Αθιανά 10, Καλαμπάκα, Γραβάνη 4, Χριστάκογλου 4, Αξιλιθιώτη 3(1), Οζπαπαδοπούλου Μ., Οζπαπαδοπούλου Σ.

Θερμαϊκός Θέρμης (Κωτούλης): Θώμογλου 13(1), Σακκά 7, Βελούδη, Κισκιπέλη, Παπαδοπούλου 1, Σταματέλου 6, Σαλαμάνη 12, Σιδηροπούλου.

ΓΣ Μενεμένη 40

ΧΑΝΘ 55

Δεκάλεπτα: 9-12, 13-26, 23-43, 40-55

Διαιτητές: Γαβρίδης-Σκρίνος

ΓΣ Μενεμένης (Σάββας- Σιδερίδης): Τσελεκίδου, Τσαμπάκου, Παγκαλίδου 13(3), Παυλίδου 5, Αναστασιάδου 3, Τζαβέλα 10, Αλβανίδου, Ντουγιουτζή 2, Σιδηροπούλου 6(2), Παναγιωτίδου, Ζούνη 1.

ΧΑΝΘ (Χαραλαμπίδης-Κουλακιώτη): Τζήκα, Μητράγκα 8, Δραγκόλα 12(1), Κλεπουσνιώτου 4, Φραγκιαδάκη, Σκουμπουρδή, Σιμορέλη, Δημητρακοπούλου 2, Μανουσαρίδου 8, Γιαμλόγλου 4, Μανωλοπούλου 17(1).

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 70

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ 42

Δεκάλεπτα: 20-9, 40-18, 60-27, 70-42

Διαιτητές: Κυρίτσης-Ξενιτόπουλος

ΠΣ Ευκαρπίας (Σταϊκοπούλου): Γεωργιάδου 6(2), Κογκαλίδου 11(1), Κατρακυλίδου 8, Παντελιάδου 9, Νικολή 2, Δημητριάδου 11, Αντικατζίδου 8, Γεράκου 10, Λειβαδιώτου 8, Τομπουλίδου, Κέκελη 5, Παρασκευαϊδου, Γκάτσου.

Φρυγανιώτης (Μελετιάδης): Σιακαβάρα 2, Ζηπίδου 5, Κραγιοπούλου 4, Μουταφίδου Μ., Χρυσοστομίδου, Τσακίρη 2, Κανελλιά 3, Στεργίου 24(2), Παπουτσή 2

ΜΕΝΤ 59

ΠΑΝΟΡΑΜΑ 48
Δεκάλεπτα: 14-4, 28-22, 38-31, 59-48.
Διαιτητές: Μπαχτσεβανόπουλος – Αντωνέλου

ΜΕΝΤ (ΑΚΣΕΧΕΡΟΓΛΟΥ – ΝΟΜΙΚΟΣ):
Τσαλοπούλου 12(2), Καμπίτση 10(3), Παπαρέντη 4, Πολύχρου 11(2), Κοκκίνου 17, Καλογρίδου, Ακσεχέρογλου, Πεταχτή, Αραμπατζή 5(1), Κωφοκώτσιου, Κουλαρτσά, Σιδερίδου.

Πανόραμα (Διαβολεμένου): Κιζιρίδου 3(1), Ριτζαλέου 6, Παπαγρηγορίου, Τυφλού, Μπαμπικερ 7, Σταματιάδου 12, Αβραμίδου 4, Κιλινκαρίδου 10(2), Βασλαματζή, Τόσκα 4, Κονδύλη, Τοκμάκη 2.

ΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 39

ΕΟΣ 51

Δεκάλεπτα: 2-23, 20-30, 33-39, 39-51

Διαιτητές: Καμηλάρης-Αναστασιάδης Γ.

ΠΚ Νεάπολης (Παγκούτσος): Παπακωνσταντίνου 5, Νιγδέλη, Παράσχου 4, Μήτα 7, Υδραίου 4, Γιοσμά 2, Μπακογιάννη 4, Κουβαλακίδου 6, Λιόλιου 7(1).

ΕΟ Σταυρούπολης (Δρακουλίδης): Πεχλιβανίδου Σ. 1, Τσιλιφώνη, Βέκιου 7(1), Τακίδου 18(1), Πεχλιβανίδου Δ. 12(1), Μαγδαλιανίδου, Γούτη, Γρηγοριάδου, Χαλκίδου 10, Αντωνιάδου 3(1).

Αριστοτελης Σταύρου 29

Μ.Αλεξ.Καλοχωριου 26

Δεκάλεπτα: 13-4, 17-14, 22-21, 29-26

Διαιτητές: Δημακόπουλος-Κασόλης

Αριστοτέλης Σταυρού (Κουτσιανούδης): Λιτσάκη, Μπεντοσβίλι Ι. 1, Μπεντοσβίλι Χ. 4, Πασαλή 5, Πλουμούδη, Κουβαλακίδου 2, Μπουρλή 3, Λιαμάκη 2, Ντούλια 10, Τσουραλάκη 2.

Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου (Ντάλης): Κουρτπαρασίδου 2, Προβατάρη, Τσούλε 14(2), Τσιότσικα, Ιωαννίδου 2, Ευαγγελίδου 5, Τζωρτζίδου 3.

Τα αποτελέσματα

Αχιλλέας Τριανδρίας-Αμπελόκηποι Μενεμένη αναβλήθηκε

Αριστοτέλης Σταυρού-Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου  13-4(10), 17-14(20), 22-21(30), 29-26(τελικό)

ΠΚ Νεάπολης-ΕΟ Σταυρούπολης  2-23(10), 20-30(20), 33-39(30),

Ζέφυρος-Θερμαϊκός Θέρμης  13-9(10), 23-25(20),

ΜΕΝΤ-ΑΣ Πανόραμα 14-4(10), 28-22(20),

ΓΣ Μενεμένης-ΧΑΝΘ  9-12(10), 13-26(20),

ΠΣ Ευκαρπίας-Φρυγανιώτης  20-9(10), 40-18(20),

Η επόμενη αγωνιστική (11η, 12/12)

Αμπελόκηποι Μενεμένη-Αριστοτέλης Σταυρού

Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου-ΠΚ Νεάπολης

ΕΟ Σταυρούπολης-ΠΣ Ευκαρπίας

Θερμαϊκός Θέρμης-Αχιλλέας Τριανδρίας

ΑΣ Πανόραμα-Ζέφυρος

ΧΑΝΘ-ΜΕΝΤ

Φρυγανιώτης-ΓΣ Μενεμένης