Τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική σε Α1&Α2

71

Ολυμπιακος 86

Ελευθερια Μοσχατου 28

Διαιτητές: Γιακείμμη-Φραγκούλη

Δεκάλεπτα: 25-10, 46-21, 68-25, 86-28

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Παντελάκης): Τόμας 11(2), Μάζιτς 14(1), Σταμάτη 7(1), Παυλοπούλου 2, Νικολοπούλου 6(1), Σωτηρίου 6, Λίτση 10, Τζόνσον 8, Κοσμά 8, Σταμολάμπρου 14(1).

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Τσαραπατσάνης): Ξεπαπαδέα 1, Μίχου 1, Βώλου, Αξιοπούλου 6, Ιωαννίδου 4, Καλημέρη 7, Γεροστέργιου, Καλάγια, Καρανάσιου, Ράντολφ 3, Καμμένου 6(2).

Σπορτιγκ 51

Νικη Λευκάδας 50

Διαιτητές: Κοντίλης-Καρακωνσταντόπουλος

Δεκάλεπτα: 17-17, 28-36, 40-43, 51-50

ΣΠΟΡΤΙΓΚ (Σόφτσης): Νίξινα 4, Μαγγίνα, Φουράκη Β. 3(1), Λιούις 12, Σαλιάι 2, Κριμιζά, Φουράκη Στ. 6, Μούρερ 21(1), Μαρίνη 3.

ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ (Δουβίτσας): Κάμπελ 9, Τσινέκε Κ. 2, Τσινέκε Ε. 10(2), Σύρρα, Παπαμιχαήλ 4, Γουόκερ 8, Μπαλτά 7(1), Νάιτ 10(2).

Εσπεριδες 78

Αθηναικος 57

Διαιτητές: Φασόλης-Σκαλτσής

Δεκάλεπτα: 22-8, 48-27, 68-33, 78-57

ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (Σκληρός): Λούνα Κάστρο 5(1), Τζαμπάζη 2, Ουίλιαμς 9, Δανούση 6(2), Ευμορφοπούλου 6, Στεφάτου, Κεχαγιά 19(2), Κόρτνεϊ 17(4), Πατεράκη 11(1), Μπαλούση, Κοσκινά, Στεργιοπούλου 3(1).

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Καλογερόπουλος): Λέιφιλντ 5, Πολιτοπούλου 5(1), Τζανετάτου, Στούπα 2, Δορκοδίκη 6(2), Τσιαδή 8(1), Λουκάτου 2, Μακέι 7, Γιαμπάνη 8, Κόστοβιτς 14

Ηρακλης 58

ΠΑΟΚ 82

Διαιτητές: Αγραφιώτης Ι.-Λουλουδιάδης

Δεκάλεπτα:14-21, 33-37, 47-60, 58-82

ΗΡΑΚΛΗΣ (Γκογκάκης): Μπλέικ 15, Τσουμπερλή 2, Ελευθεριάδου 2, Πετρίδου 2, Γιαννούδη 6(1), Μπράϊαντ 9, Κατωπόδη 4, Πάππα, Λογδανίδου 2, Κλιματσάκη, Λιούις 16(1).

ΠΑΟΚ (Μασλαρινός): Πολυμένη 1, Λυμούρα 12(4), Κωτούλα 8(2), Λέξα 3, Καρλάφτη 8(2), Κριμίλη 8, Ταρπάγκου 2, Καρακούλα, Τζέλου, Γκόβαν 13, Τζάκσον 16, Ουίλιαμς 11.

Η επόμενη αγωνιστική (6η, 9/12)

Πανιώνιος-Καλύβια Θορικού

Πρωτέας Βούλας-Σπόρτιγκ

Νίκη Λευκάδας-Εσπερίδες

Αθηναϊκός-Ολυμπιακός

Ελευθερία Μοσχάτου-Ηρακλής

ΠΑΟΚ-Δάφνη Αγ. Δημητρίου

Α2 γυναικών

Ομιλος Βορρά

Αναγεννηση Ρυσιου 63

Τιτανες Δράμας 49

Δεκάλεπτα: 10-5, 29-24, 43-33, 63-49
Διαιτητές: Γκέκας-Γιατρόπουλος

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ (Μύρβαλη/Καμπίτση):Εμμανουηλίδου, Κωστανάκη 21(1), Τσαλή, Κουλακιώτη 2, Καλομιτσίνη 12, Κανέλλογλου 2, Τζίκου 2, Παπαδάκη 4, Τζιότζιου 13, Τσελεμπή, Νάστου 7

ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ (Καγιόγλου): Τερτλίδου 1, Μαραγκού 9(1), Καριώτη 1, Σαμολαδά 24(4), Ντελή 4, Παλάβα 4, Καρατζά 6, Βαρσάμη, Κολοκυθά.

Παναθλητικος 68

ΑΡΗΣ 61

Δεκάλεπτα: 18-15, 37-34, 51-47, 68-61

Διαιτητές: Αναστασιάδης Β.-Λαίδης

Παναθλητικός Συκεών (Διαβολεμενου-Γιαννατση):Χαιριστανίδου 22, Αντωνιάδου 17(2), Κιλαζίδου 4, Αθανασιάδου, Γιαννοπουλου 14, Γράψα 2, Μυγδαλιά 3, Θωμά 4, Βαντσιούρη 2.

Αρης (Συρόπουλος): Γκρίτζαλη 4, Γράψα 14(2), Λάλου 3, Τζιαμπάζη 10(2), Μαργαρίτη 5, Παπαϊωάννου, Βεντούρα 9, Σακουλάκη 5(1), Βατσιτσίδου 11(1)

Πιερικος 39

Απολλων Καλαμαριας 67

Διαιτητές: Γιαννούλης – Τσάλας.

Δεκάλεπτα: 12-11, 23-34, 30-54, 39-67.

ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος (Χατζηιωάννου): Καραλή, Τελίδου 5, Χρυσοστομίδου 13 (2), Κιολέογλου 2, Ευσταθίου, Λάππα, Μπαγκλαρίδου 6, Μπουμπουλέντρα, Καρατάσιου 13 (1), Μάντη, Παντζιάλα, Γκρίτζαλη.

ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς (Ατακτίδης): Οικονόμου 3, Σιφναίου 12 (1), Καραβέλη 11 (2), Παλάνη 2, Κουλουμπή 10, Γιαννούσιου 5, Τράντα 3, Διαμαντίδου, Καϊμακτσή 2, Γκλεζάκη 8, Δέλλιου, Γκομπετζισβίλι 11.

Αστερας Ιπποδρομιου 65

Πανσερραικος 39

Δεκάλεπτα: 20-8,35-18, 53-33, 65-39

Διαιτητές : Μπούγλος Ι.-Αγαγιώτου

ΑΣΤΕΡΑΣ/ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (Παλαμουτίδου-Ιωαννίδης): Καζαντζή Β. 11(1), Φόρογλου, Καζαντζή Σπ. 2, Νάκη 3(1), Καζαντζή Στ.2, Γαβρίλη 4, Μπαλλά 7, Βασιλειάδου 9,Αναγνώστου 2, Ζαμπουρίδου 2, Παπαδοπούλου 21, Νταουντάκη 2.

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ(Τσάντα): Χωλοπούλου 5, Χύσα 6, Τσάντα, Πελτέκη 13(1), Γκανάτσιου 7, Μίχου 2, Θανοπούλου 6(1), Δαμιανάκου

ΠΑΣ Γιάννενα 95

Ολυμπιακος Βόλου 24

Διαιτητές: Τοπαλίδης-Παπαδόπουλος

Δεκάλεπτα: 39-2, 60-9, 72-16, 95-24

ΠΑΣ Γιάννινα (Σιαμέτης): Ντόκου 2, Βρασταμινού, Σαρηγιαννίδου 14(1), Πάφου 5, Πανούτσου 5, Βλαχοπούλου 2, Ξανθοπούλου 6 , Πανούτσου 12, Διαμαντοπούλου 11, Βάθη 19(1), Ντάλλα 14(2), Μπουκουβάλα 2,  Μετσίδου 3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (Δέρβος):Κώττη 2, Τζανετοπούλου 2, Κανελλοπούλου , Παρασχάκη 10 (1), Σιουμουρέκη , Μπουγιούρη 3, Γκρίνια , Ντόβα 7

Η βαθμολογία

1) ΑΕ Πυλαίας 12        487-289           198

2) ΠΑΣ Γιάννινα          11        391-254           137

3) Παναθλητικός        10        331-248           83

4) Αρης            10        424-330           94

5) Απόλλων Καλαμαριάς        10        349-274           75

6) Αναγέννηση Ν. Ρυσίου      10        354-304           50

7) Ολύμπια Λάρισας   9          289-309           -20

8) Αστέρας Ιππ. Μαντουλίδης           8          319-363           -44

9) Πανσερραϊκός        7          287-390           -103

10) Τιτάνες Δράμας    7          271-397           -126

11) Ολυμπιακός Βόλου          6          218-487           -269

12) Πιερικός Αρχέλαος           5          242-317           -75

*Πιερικός Αρχέλαος και Παναθλητικός έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

Η επόμενη αγωνιστική (7η, 9/12)

Τιτάνες Δράμας-Πιερικός Αρχέλαος

Απόλλων Καλαμαριάς-Αστέρας Ιππ. Μαντουλίδης

Πανσερραϊκός-Παναθλητικός

ΑΕ Πυλαίας-ΠΑΣ Γιάννινα

Ολυμπιακός Βόλου-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου

Αρης-Ολύμπια Λάρισας

Ομιλος Νότου

Τα αποτελέσματα

ΓΣ Ηλιούπολης-Κρόνος Αγ. Δημητρίου

Αγία Παρασκευή-Αμύντας

Φάρος Κερατσινίου-Πελασγός

Τερψιθέα Γλυφάδας-Αρκάδι Ρεθύμνου

Μελίσσια-Παναθηναϊκός

ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΟΑ Χανίων

Η επόμενη αγωνιστική (7η, 9/12)

Αρκάδι Ρεθύμνου-Φάρος Κερατσινίου

Πελασγός-Αγία Παρασκευή

Αμύντας-ΓΣ Ηλιούπολης

ΟΑ Χανίων-Μελίσσια

Παναθηναϊκός-Τερψιθέα Γλυφάδας

Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου