Συνεχίζεται το Σάββατο το Τουρνουά Διαμερισμάτων της ΕΚΑΣΘ (Άρης Γραμμενίδης) με γεννημένους το 2006

111

Από την ΕΚΑΣΘ ανακοινώθηκε ότι το Σάββατο 12 Οκτωβρίου 2019 στο γήπεδο Μικρας Β΄ θα γίνει η δεύτερη αγωνιστική του Τουρνουά Διαμερισμάτων (Άρης Γραμμενίδης) με αθλητές γεννημένους το 2006. Ετσι καλούνται οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2006 να βρίσκονται το Σάββατο 12 Οκτωβρίου 2019 στο γήπεδο Μίκρας Β΄ στις 08:15 για τον αγώνα Βορράς-Ανατολή:

ΒΟΡΡΑΣ

1. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΕΝΤ
2. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
3. ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ ΜΑΝΟΥΛΙΔΗΣ
4. ΚΑΠΑΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΚΑ
5. ΒΟΥΝΙΔΗΣ ΧΑΝΘ
6. ΚΑΤΣΙΜΑΓΚΛΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
7. ΘΛΙΒΕΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
8. ΜΕΝΤΑ Μ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
9. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
10. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
11. ΔΩΔΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
12. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ
13. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
14. ΞΑΝΘΟΣ Θ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ
15. ΑΠΟΣΤΟΛΙΚΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΑΝΑΤΟΛΗ

1. ΚΟΜΝΙΑΝΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
2. ΠΕΡΓΟΥΛΗΣ ΔΕΚΑ
3. ΔΟΝΑΚΗΣ ΑΡΗΣ
4. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗΣ ΔΕΚΑ
5. ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ ΠΑΟΚ
6. ΛΩΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
7. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
8. ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗΣ Μ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
9. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
10. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ
11. ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ
12. ΔΟΥΜΠΑΛΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
13. ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
14. ΞΑΝΘΟΣ Π ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ
15. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΧ. ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

Ακόμη καλούνται οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2006 να βρίσκονται το Σάββατο 12 Οκτωβρίου 2019 στο γήπεδο Μίκρας Β΄ στις 09:30 για τον αγώνα Κέντρο-Δύση:

ΚΕΝΤΡΟ

1. ΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΚΑ
2. ΜΠΑΤΖΟΣ ΑΡΗΣ
3. ΠΙΑΡΑΣ ΑΡΗΣ
4. ΟΜΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗ
6. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
7. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΟΚ
8. ΜΕΪΧΑΝΕΤΖΙΔΗΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ
9. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
10. ΚΑΡΡΑΣ ΠΟΣΕΙΔ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
11. ΚΑΡΠΟΥΧΤΣΗΣ Τ ΑΘΛΕΤΙΚΟ
12. ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
13. ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΧΑΝΘ
14. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΑΝΘ
15. ΑΥΓΙΤΙΔΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ

ΔΥΣΗ

1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΔΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ
2. ΠΟΥΝΤΟΣ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
3. ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
4. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
5. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
6. ΜΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
7. ΛΑΖΟΣ Ν. ΒΟΤΣΗΣ
8. ΚΑΨΑΛΗΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ
9. ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ
10. ΛΑΓΚΑΡΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
11. ΜΠΑΚΤΣΕΒΑΝΗΣ ΠΟΣΕΙΔ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
12. ΚΑΡΠΟΥΧΤΣΗΣ Β ΑΘΛΕΤΙΚΟ
13. ΟΥΣΤΑΠΑΣΙΟΓΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
14. ΛΥΡΙΤΣΗΣ ΧΑΝΘ
15. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ICBS

Για περισσότερες πληροφορίες-κωλύματα οι προπονητές και οι αθλητές μπορούν να επικοινωνήσουν με την Ε.ΚΑ.Σ.Θ.