Στη “μάχη” και οι Παίδες

786

Μετά τους Εφήβους και τις Νεανίδες ήρθε η ώρα των Παίδων να πέσουν στη μάχη του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος. Η αυλαία ανοίγει την Παρασκευή στο κλειστό της Πρέβεζας, όπου θα συμμετάσχουν οι Ενώσεις ΕΚΑΣΘ, ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ, ΕΣΚΑΒΔΕ, η μικτή ομάδα Βορρά και η μικτή Νότου.  

Τα ρόστερ των ομάδων

ΕΣΚΑΝΑ

Νο.ΟνομαΕτος Γεν.ΎψοςΟμάδα
4.Αγγελόπουλος Παναγιώτης19961μ85Πρωτέας Β.
5.Μουζακιώτης Άγγελος19961μ84Ίκαρος
6.Μανσαράι Ευάγγελος19961μ85Έσπερος
7.Κακαριάς Ευάγγελος19971μ85Ίκαρος
8.Ζιώρζος Κων/νος19961μ88Π. Φάληρο
9.Μιχαλούτσος Ιωάννης19971μ98ΓΑΣΕ
10.Παπασπαλάς Μηνάς19961μ90Ρέντης
11.Οικονομόπουλος Κων/νος19961μ91Μίλωνας
12.Αρβανίτης Διονύσης19961μ89Κρόνος
13.Σουλιώτης Κων/νος19961μ98Πρωτέας Β.
14.Σκούτας Απόστολος19961μ95ΑΟΝΑ
15.Παπαγιάννης Γιώργος19972μ02Ολυμπιακός
Πέκος Ευάγγελος19971μ91Κρόνος
Τζίμης Βασίλειος19961μ83Τερψιθέα
ΠροπονητήςΡάμμος Αθανάσιος

ΕΣΚΑ

Νο.ΟνομαΕτος Γεν.ΎψοςΟμάδα
4.Δελής Ορφέας19971μ80ΓΣ Περιστερίου
5.Χαϊκάλης Ανδρέας19971μ78ΓΣ Αμαρουσίου
6.Σιαμπάνης Λάμπρος19961μ83ΑΟ Αμύντας
7.Καλογιάννης Άγγελος19961μ85ΓΣ Αμαρουσίου
8.Χριστοδούλου Νάσος19961μ80Αγ. Παρασκευή
9.Καρτερουλιώτης Ευθ.19961μ90ΓΣ Απόλλων
10.Σμυρλής Δημήτρης19961μ92Κηφισιά 2003
11.Κατραντζής Γιάννης19961μ85ΓΣ Αμαρουσίου
12.Πιταράς Νικόλας19961μ90Ηλυσιακός
13.Νταμπιβίζας Παν.19961μ89Ηλυσιακός
14.Σκουλίδας Διονύσης19971μ92ΓΣ Περιστερίου
15.Πανουσόπουλος Κων/νος19961μ94Εν. Ιλίου
ΠροπονητήςΛημνιάτης Γιώργος

ΕΚΑΣΘ

Νο.ΟνομαΕτος Γεν.ΎψοςΟμάδα
4.Χατζητόλιος Γιάννης19961μ92ΧΑΝΘ
5.Βενετόπουλος Χρήστος19961μ91Μαντουλίδης
6.Κλασίδης Βασίλης19961μ81ΑΣ ΠΑΟΚ
7.Φλιώνης Δημήτρης19971μ83ΑΣ Άρης
8.Μήτογλου Κων/νος19961μ88ΑΚ Αστέρια
9.Συρόπουλος Στέλιος19961μ82Μαντουλίδης
10.Γκαβέζος Αντώνης19971μ92Μαντουλίδης
11.Ρεφαλτάρι Αγγελος19961μ88ΒΑΟ
12.Τσιόγκας Νικόλας19961μ92ΑΣ ΠΑΟΚ
13.Χριστόγλου Βασίλης19961μ94ΓΣ Μ. Αλέξανδρος
14.Κουτσιάμπασης Δημήτρης19971μ85Θερμαϊκός
15.Ανδρεάδης Νικόλας19961μ96Μαντουλίδης
ΠροπονητήςΚαρδομάτης Αχιλλέας

ΕΣΚΑΒΔΕ

Νο.ΟνομαΕτος Γεν.ΎψοςΟμάδα
4.Τσακανίκας Αντώνης19961μ78ΑΓΣ Ιωαννίνων
5.Παυλογιάννης Γιώργος19961μ81Φαίαξ Κέρκυρας
6.Καραμπίνης Σωτήρης19961μ90ΑΓΣ Ιωαννίνων
7.Μοναστηριώτης Γιάννης19961μ84Κερκυραϊκός
8.Ναούμης Σωκράτης19971μ75ΦΙ.ΜΠΑ/Πήγασος Αργ.
9.Μπαμπάς Μιχάλης19961μ80ΚΑΕ Παραμυθιά
10.Σαρρής Ειρηναίος19961μ89Άτλας Πρέβεζας
11.Γκρέκας Μιχαήλ19961μ85ΠΑΣ Ναυπάκτου
12.Καντάς Σταμάτης19961μ91Κερκυραϊκός
13.Θειακός Αλέξανδρος19961μ95ΑΓΣ Ιωαννίνων
14.Χονδρογιάννης Θάνος19971μ80Κερκυραϊκός
15.Διαμαντής Θεόδωρος19971μ84Άτλας Πρέβεζας
ΠροπονητήςΝαούμης Βασίλης

Μικτή Βορρά

Νο.ΟνομαΕτος Γεν.ΎψοςΘέση
4.Αντωνίου Σταύρος19961μ78ΕΚΑΣΑΜΑΘ
5.Πανταζής Χρήστος19961μ82ΕΚΑΣΔΥΜ
6.Μποζίκης Αλέξανδρος19961μ87ΕΚΑΣΑΜΑΘ
7.Μυλωνάς Μάριος19961μ90ΕΚΑΣΚΕΜ
8.Μπαρούτας Χρήστος19961μ92ΕΣΚΑΘ
9.Κοντόπουλος Λεωνίδας19971μ90ΕΚΑΣΔΥΜ
10.Μουτσιόπουλος Γιώργος19971μ92ΕΚΑΣΚΕΜ
11.Θώμος Πάρης19961μ93ΕΣΚΑΘ
12.Τσιομπάνης Πασχάλης19961μ93ΕΚΑΣΑΜΑΘ
13.Τσαλμπούρης Γιώργος19961μ92ΕΚΑΣΚΕΜ
14.Μούτσογλου Σωτήρης19961μ94ΕΚΑΣΑΜΑΘ
15.Κώττας Θωμάς19961μ95ΕΚΑΣΔΥΜ
ΠροπονητήςΚαννάς Γιώργος

Μικτή Νότου

Νο.ΟνομαΕτος Γεν.ΎψοςΘέση
4.Θεοδωρίδης Ηλίας19971μ83ΕΚΑΣΚ
5.Παπαδάκης Παναγιώτης19961μ83ΕΚΑΣΚ
6.Θεοδωρόπουλος Χρήστος19961μ86ΕΣΚΑΗ
7.Χαραλαμπής Νικόλας19961μ90ΤΕ Δωδεκανήσου
8.Κριτσωτάκης Ελευθέριος19961μ87ΕΚΑΣΚ
9.Φραγκιαδάκης Δημήτρης19971μ91ΕΚΑΣΚ
10.Παπουτσής Νικόλας19961μ91ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ
11.Σκορδάς Παντελής19971μ94ΕΣΚΑΚ
12.Κανελλόπουλος Σπύρος19971μ95ΕΣΚΑΗ
13.Παπαδούλης Εμμανουήλ19961μ95ΕΚΑΣΚ
14.Πορτελάνος Ανδρέας19961μ97ΕΣΚΑΗ
15.Βασιλείου Χρήστος19962μ00ΕΣΚΑΣΕ

Το πρόγραμμα των αγώνων

Παρασκευή20/04/2011
09:00ΕΣΚΑ – Μικτή Βορρά
10:45ΕΚΑΣΘ – Μικτή Νότου
12:30ΕΣΚΑΒΔΕ – ΕΣΚΑΝΑ

 

Παρασκευή29/04/2011
17:00ΕΣΚΑ – Μικτή Νότου
18:45Μικτή Βορρά – ΕΣΚΑΒΔΕ
20:30ΕΣΚΑΝΑ – ΕΚΑΣΘ

 

Σάββατο30/04/2011
09:00Μικτή Βορρά – ΕΣΚΑΝΑ
10:45ΕΣΚΑ – ΕΚΑΣΘ
12:30Μικτή Νότου – ΕΣΚΑΒΔΕ

 

Σάββατο30/04/2011
17:00ΕΣΚΑΒΔΕ – ΕΚΑΣΘ
18:45ΕΣΚΑΝΑ – ΕΣΚΑ
20:30Μικτή Νότου – Μικτή Βορρά

 

Κυριακή01/05/2011
09:00ΕΣΚΑΒΔΕ – ΕΣΚΑ
10:45Μικτή Νότου – ΕΣΚΑΝΑ
12:30ΕΚΑΣΘ – Μικτή Βορρά

πηγη:basketblog.gr