Οι όμιλοι και το πλήρες πρόγραμμα του τουρνουά μίνι κοριτσιών της ΕΚΑΣΘ

410

1ος Όμιλος

ΑΡΗΣ ΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.1

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

ΠΑΟΚ ΑΣ

Α΄ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

10/03/18 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΡΗΣ ΑΣ 0 0

10/03/18 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΟΚ ΑΣ 0 0

2η Αγωνιστική

17/03/18 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. 0 0

17/03/18 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 0 0

3η Αγωνιστική

24/03/18 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 0 0

24/03/18 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΣ 0 0

Β΄ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

31/03/18 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. 0 0

31/03/18 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 0 0

2η Αγωνιστική

14/04/18 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΠΑΟΚ ΑΣ 0 0

14/04/18 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΑΡΗΣ ΑΣ

3η Αγωνιστική

21/04/18 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. 0 0

21/04/18 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΠΑΟΚ ΑΣ 0

2ος Όμιλος

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΕΟΣ

ΖΕΦΥΡΟΣ 02

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ

Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ

ΡΕΠΟ 1

ΡΕΠΟ 2

1η Αγωνιστική

11/03/18 08:45 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ Ε.Ο.Σ. 0 0

11/03/18 25ο Δημ.Σχολείο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0 0

11/03/18 16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ 0 0

ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ 2 0 0

11/03/18 16:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ 0 0

2η Αγωνιστική

18/03/18 13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ 0 0

18/03/18 13:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 0 0

ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 0 0

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΡΕΠΟ 1 0 0

18/03/18 11:45 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0 0

3η Αγωνιστική

01/04/18 08:45 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ 0 0

25ο Δημ.Σχολείο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΡΕΠΟ 2 0 0

01/04/18 16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ 0 0

ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0 0

01/04/18 11:45 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0 0

4η Αγωνιστική

ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ 0 0

15/04/18 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 0 0

15/04/18 16:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 0 0

ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 Ε.Ο.Σ. 0 0

15/04/18 13:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0 0

5η Αγωνιστική

22/04/18 08:45 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ 0 0

22/04/18 25ο Δημ.Σχολείο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0 0

Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΡΕΠΟ 1 0 0

22/04/18 11:45 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ 0 0

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΡΕΠΟ 2 0 0

6η Αγωνιστική

29/04/18 16:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ 0 0

ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 0 0

29/04/18 16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Ε.Ο.Σ. 0 0

29/04/18 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0 0

ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ 0 0

7η Αγωνιστική

ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΡΕΠΟ 1 0 0

06/05/18 25ο Δημ.Σχολείο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 0 0

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ΡΕΠΟ 2 0 0

06/05/18 13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0 0

06/05/18 13:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ 0 0

8η Αγωνιστική

13/05/18 16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ 0 0

13/05/18 25ο Δημ.Σχολείο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. Ε.Ο.Σ. 0 0

ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0 0

13/05/18 16:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ 0 0

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΡΕΠΟ 2 0 0

9η Αγωνιστική

20/05/18 08:45 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 0 0

20/05/18 11:45 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ 0 0

20/05/18 13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 0 0

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΡΕΠΟ 1 0 0

ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.

3ος Όμιλος

ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ

ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΘΛΤ.ΚΕΝΤΡΟ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.2

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ

ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ

1η Αγωνιστική

11/03/18 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 0 0

11/03/18 17:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. 0 0

11/03/18 20:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. 2 0 0

11/03/18 17:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 0 0

2η Αγωνιστική

18/03/18 12:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0 0

18/03/18 16:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. 2 ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. 0 0

18/03/18 16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ 0 0

18/03/18 17:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 0 0

3η Αγωνιστική

01/04/18 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. 2 0 0

01/04/18 17:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 0 0

01/04/18 20:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ 0 0

01/04/18 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. 0 0

4η Αγωνιστική

15/04/18 16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0 0

15/04/18 17:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. 0 0

15/04/18 20:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 0 0

15/04/18 16:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. 2 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. 0 0

5η Αγωνιστική

22/04/18 14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ 0 0

22/04/18 17:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ 0 0

22/04/18 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. 2 0 0

22/04/18 12:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 0 0

6η Αγωνιστική

29/04/18 20:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0 0

29/04/18 17:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 0 0

29/04/18 17:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. 0 0

29/04/18 16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. 2 0 0

7η Αγωνιστική

06/05/18 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. 0 0

06/05/18 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 0 0

06/05/18 12:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ 0 0

06/05/18 16:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. 2 ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ 0