Οι σημερινοί αγώνες

682

Αγώνες για τα τουρνουά μίνι και προπαίδων, περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ.

Τουρνουά ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ :
13:45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Στεφανίδου
9:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Καλογιαννίδης
13:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη
14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Δήμου
19:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Βασιλείου
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
παλιό Γραμματεία: Δρακοπούλου
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ ’02 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία: Κεχαγιά
15:45 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΦΩΤΙΑΔΟΥ Ε.
Γραμματεία: Ηλιάσκος
16:15 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής
18:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ Ε.Ο.Σ. ΖΑΝΕΒ
Γραμματεία: Στεργίου
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ :
16:00 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης
11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ-ΦΛΟΓΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΙΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Γρούτα
15:00 ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Λεονταρά
Τουρνουά ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ :
9:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚ. 2 ΡΑΓΙΑΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου
14:30 ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ.3 ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μπανασάκη
11:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ-ΦΛΟΓΑΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης
20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚ. ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Κράντα
13:30 ΑΓ.ΑΘ/ΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘ/ΣΙΟΣ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔ. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α.
12:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ~ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦ. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Μ.
12:15 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ Ε.Ο.Σ. 2 ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Αλεξανδρόπουλος
12:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥ. ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Ακριτίδης
12:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Κάτσης
15:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Δήμου
16:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝ. ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βαρυτιμίδης
13:00 ΑΞΙΟΥ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡ. ~ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΤΖΙΜΑ
Γραμματεία: Μίγγας
13:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝ. 2 ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥ. 2 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Αστερνός
15:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ~ ΑΚΕΤΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βαρυτιμίδης
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΠΙΚΗΣ
Γραμματεία: Μαρβάκη Σ.
12:45 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΑΟΕΚ HOOP ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ.
14:30 I.C.B.S. I.C.B.S. 2009 ~ Ε.Ο.Σ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Παναγιωτίδου
15:00 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΜΑΥΡΟΝΑΝΟΣ
Γραμματεία: Σακαλής
18:00 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΡΕΓΚΑΣ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης
15:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου
15:00 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παραδείση
15:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 2 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Γραμματεία: Παπαγεωργίου
15:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤ. ΚΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Πουλιώτη
16:00 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 2 ~ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΑΛΠΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κατρακυλίδου
16:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.
Γραμματεία: Καπούλα
18:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Δαγδηλέλη
17:00 ΚΑΠΠΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 2 ΓΡΑΙΚΟΣ
Περαίας Γραμματεία: Μούστος
17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΖΑΝΕΒ
Γραμματεία: Στεργίου
14:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΛΕΥΘΕΡΗΣ
Γραμματεία: Βουδούρης
15:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΛΕΥΘΕΡΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης