Οι σημερινοί αγώνες

893

Το πρόγραμμα των σημερινών αγώνων της ΕΚΑΣΘ:

Β΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :

1ος ΟΜΙΛΟΣ

21:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥ. ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΖΑΝΕΒ

Γραμματεία: Ταχματζίδης, Ποντίκη Α., Κεχαγιάς

Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ

21:30 ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ~ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ

Γραμματεία: Καραμπίνας, Ακριτίδης, Τσακίρης

Γυμνασίαρχος: ΒΟΡΕΑΔΗΣ

21:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ ΤΖΙΜΑ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ

Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβάκη Σ., Μαρβάκης Σ.

Γυμνασίαρχος: ΚΑΜΑΝΗΣ

19:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

21:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΟ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ~ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

Γραμματεία: Κωτσόβολος, Σακαλής, Ζαφειριάδο

Γυμνασίαρχος: Π#ΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

21:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΥ, ΜΑΡΟΣ

Γραμματεία: Φωστηρίδου, Στεφανίδου, Χατζέλης

Γυμνασίαρχος: ΤΖΑΡΙΔΗΣ

21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ~ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ. ΔΑΜΙΓΟΣ, ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α.

Γραμματεία: Μαρβάκη Ι., Κράντα, Μιχαηλίδου

Γυμνασίαρχος: ΚΥΜΙΑΤΖΗΣ

powered by www.BasketBallStats.grΒαθμοίΑΝΗΕντόςΕκτόςT3ΣΕΡΙΙσοβΕπίθΆμυνΔιαφ
1ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ126602-04-03-0N68542433985
2ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ126603-03-03-0N65242036852
3ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ106424-00-22-1N15039834850
4ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ106422-12-12-1H11136135011
5Δ.Α.Σ.Ω.106422-12-13-0N35442937554
6ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ (ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)106422-12-12-1N1-7409416-7
7ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ96332-11-22-1H163493436
8ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ (ΑΚΕΤΣ)96333-10-22-1N2-8362370-8
9ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ96332-11-21-2N1-16333349-16
10ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ76151-10-40-3H4-43307350-43
11ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ76151-20-31-2H1-4374378-4
12ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ76151-20-30-3H5-65306371-65
13ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ76151-20-30-3H3-52345397-52
14ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ76151-20-30-3H3-63341404-63

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΤΣΟΥΛΗΣ

Γραμματεία: Βουλώνη, Αλεβιζάτος, Αδαμίδης

Γυμνασίαρχος: ΓΚΙΟΥΖΕΛΗΣ

21:30 ΦΟΙΝΙΚΑ Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ~ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΜΠΑΊΟΣ

Γραμματεία: Προεστού, Τασιώνα, Λεονταρά

Γυμνασίαρχος: ΜΠΙΖΟΠΟΥΛΟΣ

21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠ. ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ, ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ

Γραμματεία: Κάτσης, Κουκουβίνου, Λιούτσιας

Γυμνασίαρχος: ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ι.

21:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΓΚΕΚΑΣ

Γραμματεία: Αρβανιτίδης, Τσιρακίδου, Μπέλλου

Γυμνασίαρχος: ΜΗΝΟΒΓΙΟΥΔΗΣ

20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ ~ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.

Γραμματεία: Ντάγκας, Χ#ιωάννου, Κούλλιας

Γυμνασίαρχος: ΜΗΛΙΑΡΑΣ

21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡ. ΛΟΡΤΟΣ, ΓΑΖΕΤΑΣ Α.

Γραμματεία: Θεοδώρου, Διμπιτούζης Αγ., Σιωζόπουλος

Γυμνασίαρχος: ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~ ΑΜΠΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

Γραμματεία: Σκαλιστής, Κεχαγιά, Ράμπαντι

Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

powered by www.BasketBallStats.grΒαθμοίΑΝΗΕντόςΕκτόςT3ΣΕΡΙΙσοβΕπίθΆμυνΔιαφ
1ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ126603-03-03-0N646940069
2ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ116512-03-13-0N52740237527
3ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ116513-02-13-0N44439134744
4ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ116513-12-03-0N57041434470
5ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ106422-12-12-1N240434460
6ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ96332-11-20-3H3-5384389-5
7ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ96330-33-02-1N11740538817
8ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ86242-10-31-2N1-16355371-16
9ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ86242-10-31-2H1-31353384-31
10ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ86241-21-21-2H2-54348402-54
11ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ86242-20-21-2H2-21372393-21
12ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ86240-32-11-2H1-29350379-29
13ΑΕΕΤ76151-20-30-3H5310372-62
14ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ66060-20-40-3H6336405-69

 

 

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :

21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ~ ΜΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ

Γραμματεία: Γούτη, Νέδας, Σαράφης

21:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

Γραμματεία: Κουτσολαμπρόπουλος, Κουλελή, Ποντίκη Μ.

21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΗΛ. ΚΟΥΣΗΣ, ΕΚΛΕΚΤΟΣ

Γραμματεία: Μπεκιάρης, Παναγιωτίδου, Μισιρλόγλου

21:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡ. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.

Γραμματεία: Γαλάνη Π., Βαρυτιμίδης, Αλεξανδρόπουλος

20:30 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ, ΧΙΩΤΑΚΗΣ

Γραμματεία: Κιλαζίδου, Παληογιάννη, Κατατριώτου

21:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ ΚΡΟΝΟΣ ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΚΑΤΟΥΔΗΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ

Γραμματεία: Τόλιου, Σαλβερίδης, Σακάρογλου

21:45 25ο Δημ. Σχολ. ΑΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΘΕΣ. ~ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ., ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ

Γραμματεία: Σιουμάλα, Βουδούρης, Γκαρτζονίκας

21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤ. ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΛΕΥΘΕΡΗΣ

Γραμματεία: Δήμου Λ., Δήμου Β., Αρμάου

21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΣ ΠΕΡΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ

Γραμματεία: Κοέν, Κωστής, Παπαδόπουλος Μ.

21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ, ΣΕΛΕΒΟΣ

Γραμματεία: Ιωαννίδης, Μούστος, Βασιλείου

 

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :

21:30 I.C.B.S. I.C.B.S. 2009 ~ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡ. ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.

Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου, Γιοβανούδα

21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ. ~ ΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β., ΜΑΚΡΗΣ

Γραμματεία: Γιαγλής, Κωστοπούλου, Δρακοπούλου

21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΚΑΝΑΡΗΣ ~ ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ

Γραμματεία: Βαρέλα, Καπούλα, Δαγδηλέλη

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ :

21:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. Νεαν. ~ ΑΣ ΑΡΗΣ Νεαν. ΖΑΧΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.

Γραμματεία: Παραδείση, Βουζούκου, Μπουρνάς

 

myaroma300x90