Οι σημερινοί αγώνες

599

Το σημερινό πρόγραμμα των αγώνων της ΕΚΑΣΘ.Αναλυτικά:

Β΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ 
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
21:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Θ. ΜΑΝΙΟΣ, ΓΑΖΕΤΑΣ Α.
Γραμματεία: Ποντίκη Μ., Σμίλκου, Κεχαγιάς
Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
21:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ~ ΚΑΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Αστερνός, Βαρυτιμίδης, Αλεξανδρόπουλος
Γυμνασίαρχος: ΠΑΡΑΛΙΚΙΔΗΣ
21:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΣΝ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ~ ΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβάκη Ι., Μαρβάκης
Γυμνασίαρχος: ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ
21:00 ΑΓ.ΑΘΑΝ/ΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ~ ΑΚΕΤΣ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
Γραμματεία: Ποντίκη Α., Κόντος, Ζαφειριάδου
Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤΟΠ#ΔΑΚΗΣ
21:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ~ Κ.Α.Ο.Σ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ
Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου Γ., Σακαλής
Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ
21:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Σαραφοπούλου, Χρήστου, Κούδας
Γυμνασίαρχος: ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΠΣ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΙΓΝΑΤΙΟΥ
Γραμματεία: Μπανασάκη, Λιούτσιας, Μπουρνάς
Γυμνασίαρχος: ΓΚΙΟΥΖΕΛΗΣ

powered by www.BasketBallStats.grΒαθμοίΑΝΗΕντόςΕκτός T3ΣΕΡΙΙσοβΕπίθΆμυνΔιαφ
1ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ32171527-18-13-0N61125849276
2ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΣ31161518-07-13-0N141157917240
3ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ30171349-04-43-0N31119104970
4Κ.Α.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ30161428-06-23-0N81240967273
5ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ28171165-36-31-2N111231005118
6ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ27171076-24-51-2H11206112977
7ΑΚΕΤΣ27171075-45-32-1N1-1312411127114
8ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ23176114-42-72-1N22410781159-81
9ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ23176113-53-61-2H2410541137-83
10ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ23176113-63-51-2H1-310171131-114
11ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ22175124-41-80-3H310421148-106
12ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 20173143-60-82-1N110031197-194
13ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ19172151-81-70-3H69121170-258
14ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ19172152-70-80-3H4-18961228-332

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Κατατριώτου, Πουλιώτη, Σιωζόπουλος
Γυμνασίαρχος: Π#ΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΜΠΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΖΑΧΟΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Ντάγκας, Σκαλιστής, Βασιλείου
Γυμνασίαρχος: ΜΗΛΙΑΡΑΣ
21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΚΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δήμου, Μπασλής, Αρμάου
Γυμνασίαρχος: ΤΣΟΥΛΗΣ
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ~ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Σταματογιάννης, Κωνσταντικάκη, Τουκμενίδου
Γυμνασίαρχος: ΜΠΙΖΟΠΟΥΛΟΣ
21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΤΣΟΥΛΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Βουδούρης, Ράμπαντι
Γυμνασίαρχος: ΦΩΤΙΑΔΗΣ
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠ. ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ, ΛΕΥΘΕΡΗΣ
Γραμματεία: Λεονταρά, Προεστού, Αδαμίδης
Γυμνασίαρχος: ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ι.

powered by www.BasketBallStats.grΒαθμοίΑΝΗΕντόςΕκτός T3ΣΕΡΙΙσοβΕπίθΆμυνΔιαφ
1ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ33171617-19-03-0N1111961012184
2ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ32171528-07-23-0N91193999194
3ΑΕΕΤ30171347-26-23-0N611701064106
4ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ28171166-25-41-2H212021079123
5ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ27171075-45-32-1N2103498252
6ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ2617985-44-42-1N1111611088
7ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ2517895-33-62-1N21120109822
8ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ2517893-65-31-2N1-1011681187-19
9ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ24177105-32-71-2H11111105655
10ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ23176114-52-61-2H21310981188-90
11ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ23176114-52-60-3H41211091156-47
12ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ23176113-63-51-2H2-511101205-95
13ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.Θ.21174132-62-71-2H110361186-150
14ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ16170170-80-90-3H179221265-343

 

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ 
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΜΕΛ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Σαράφης, Τσιουμλέκης
21:45 25ο Δημ.Σχολ. ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.ΠΟΛ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.
Γραμματεία: Παραδείση, Παληογιάννη, Κούλλιας
21:30 ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ~ ΑΡ ΟΚ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΚΑΤΟΥΔΗΣ, ΡΑΓΙΑΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ουσταμπασίδου, Τσακίρης
19:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΣ ΠΕΡΑ ~ ΜΓΣΣ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν.
Γραμματεία: Βασιλείου, Ντάγκας, Σκαλιστής
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Μούστος, Κεχαγιά Θ., Παπαδόπουλος Μ.
21:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΣΑΚΑΛΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Μωραίτου, Αρβανιτίδης, Βιοπούλου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ 
19:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΕΣ ΜΑΚΕΔΩΝ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠ. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΚΟΣΜΑ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Θεοδώρου, Ακριτίδης
19:30 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ~ ΣΑΡΙΣΑ ΜΑΚΕΔ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΖΑΝΕΒ
Γραμματεία: Σαλβερίδης, Φωστηρίδου, Χατζέλης
21:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ~ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου, Κουκουβίνου, Τσιρακίδου
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤ. ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ, ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Κοέν, Μανιός, Παπαγεωργίου
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ~ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: Τζήκα, Παπαδόπουλος Κ., Καλπακίδου
21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ. ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Μίγγας, Διμπιτούζης, Ηλιάσκος
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΗΛ. ~ ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜ. ΚΟΥΣΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Κατρακυλίδου, Συμεωνίδης