Οι σημερινοί αγώνες

361

Όλοι οι σημερινοί αγώνες της προκριματικής φάσης εφήβων,παίδων και κορασίδων.

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
17:00 ΚΑΠΠΑ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ – ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
Πέραιας Γραμματεία: ΔΗΜΟΥ – ΑΡΜΑΟΥ
20:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ΤΣΟΥΛΗΣ – ΤΖΙΟΒΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΒΙΟΠΟΥΛΟΥ – Χ”ΜΑΡΚΟΥ
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ~ ΜΕΝΤ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ – ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α.
Νέο Γραμματεία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤ. – ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ- ΣΙΩΖΟΠΟΥΛΟΣ
18:30 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ – ΚΑΛΠΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΓΙΑΝΤΣΟΥ – ΠΡΟΕΣΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΝΟΣ
19:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ – ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΣΤΕΡΓΙΟΥ Α – ΜΙΓΓΑΣ
18:30 ΜΙΚΡΑΣ Β’ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ – ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΜΟΥΣΤΟΣ – ΚΕΧΑΓΙΑ Θ.
19:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ – ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν
Γραμματεία: ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ – ΚΑΤΡΑΚΥΛΙΔΟΥ – ΜΠΕΛΛΟΥ
19:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ – ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ – ΣΑΚΑΛΗΣ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΗΣ
Γραμματεία: ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ – ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ
17:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ ΤΖΙΜΑ – ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ – ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ
15:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Π.Κ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ – ΠΑΠΑΡΕΓΚΑΣ
Γραμματεία: ΚΟΥΔΑΣ – ΓΡΟΥΤΑ
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Ο. ΚΟΥΣΗΣ – ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: ΣΑΛΒΕΡΙΔΗΣ – ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥΔΑΣ
17:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΑΠΌ ~ ΑΚΕΤΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ – ΠΑΠΑΡΕΓΚΑΣ
Γραμματεία: ΓΡΟΥΤΑ – ΚΟΥΔΑΣ
20:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ ΦΡΥΔΑΣ – ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ – ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ
20:00 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΣΩ ~ ICBS ΣΠΑΝΟΣ – ΠΑΠΑΡΕΓΚΑΣ
Γραμματεία: ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ – ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
15:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ ~ ΣΥΚΕΩΝ ΑΕ ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ – ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: ΧΑΛΚΙΔΗΣ – ΜΑΡΒΑΚΗ Σ
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ – ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: ΙΓΝΑΤΙΟΥ – ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΣ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Α’ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ ~ ΦΑΛΗΡΟ ΜΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
Γραμματεία: ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ – ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ
18:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΜΑΝΙΟΣ – ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ
Γραμματεία: ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ – ΧΑΤΖΕΛΗΣ – ΤΑΣΙΩΝΑ
13:00 ΜΙΚΡΑΣ Α’ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ ΤΣΙΟΠΑΝΟΣ Ν – ΡΑΓΙΑΣ
Γραμματεία: Χ”ΜΑΡΚΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΚΑΚΗ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β’ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ΜΥΣΤΙΛΙΑΔΟΥ – ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΜΟΥΣΤΟΣ – ΚΕΧΑΓΙΑ Θ.
13:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ~ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΓΑΖΕΤΑΣ – ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ ΒΑΣ.
Γραμματεία: ΚΑΤΣΗΣ – ΡΑΜΠΑΝΤΙ
17:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ – ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ – ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ – ΜΠΟΥΡΝΑΣ

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
15:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΑΖΕΤΑΣ – ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ ΒΑΣ.
Γραμματεία: ΡΑΜΠΑΝΤΙ – ΚΑΤΣΗΣ
17:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ – ΣΑΚΚΑΣ
Γραμματεία: ΠΟΥΛΙΩΤΗ – ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
17:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΦΩΤΙΑΔΟΥ Ε – ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ – ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
20:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ – ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: ΙΓΝΑΤΙΟΥ – ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΣ – Χ”ΜΑΡΚΟΥ
21:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΓΕΝΝΑΙΟΣ – ΙΓΝΑΤΙΟΥ
Γραμματεία: ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ – ΚΟΥΛΛΙΑΣ
17:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ – ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΜΙΓΓΑΣ – ΣΤΕΡΓΙΟΥ Α
19:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΟ ΤΖΙΜΑ – ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ – ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ
14:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΟΥΝΤΖΟΥΡΗΣ – ΛΑΖΟΓΚΑΣ
Γραμματεία: ΝΕΔΑΣ – ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗΣ
13:30 25ο ΔΗΜ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΚΙΑΠΙΔΗΣ – ΣΦΕΙΚΟΥ
Γραμματεία: ΒΑΤΟΣ – ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
15:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΡ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΚΑΜΠΑΣ – ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΚΟΥΝΕΝΑΚΗΣ – ΜΠΑΣΛΗΣ
18:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ – ΣΑΚΚΑΣ
Γραμματεία: ΠΟΥΛΙΩΤΗ – ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ