Οι διαιτητές στις Εθνικές κατηγορίες

31

Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ διαιτητές και κομισάριοι της επόμενης αγωνιστικής σε όλες τις Εθνικές κατηγορίες. Το πρόγραμμα:

Α1 Ανδρών

15η αγωνιστική

Σάββατο 11 Ιανουαρίου

Α. Παπανδρέου 15.45 Περιστέρι-Ρέθυμνο Κορομηλάς-Πουρσανίδης Κ.-Λόρτος (Ορφανός Γ.)

Ν.Σαμαράς 15.30 Ήφαιστος-Πανιώνιος Καρακατσούνης-Διαμαντής-Κάρδαρης (Μουζάκης Στ.)

Καλλιθέας 15.30 Κολοσσός Ρ.-ΑΕΚ Παπαπέτρου-Συμεωνίδης-Σταματόπουλος (Ξάνθος)

Νεάπολης Λάρ. 15.30 Λάρισα-ΠΑΟΚ Μάνος-Καλδίρης-Τσώνος (Τσιργούλας)

Αλεξάνδρειο 17.45 Άρης-Ηρακλής Πουρσανίδης Γ.-Τσαρούχα-Μαγκλογιάννης (Μήτσιου)

Κυριακή 12 Ιανουαρίου

ΟΑΚΑ 17.00 Παναθηναϊκός-Λαύριο Αναστόπουλος-Ευφραιμίδης-Μηλαπίδης (Γολεγού)

Σοφία Μπεφόν 19.30 Ιωνικός Νίκαιας-Προμηθέας Πάτρας Ανδρικόπουλος-Τζαφλέρης-Μαλαμάς (Βιδάλης)

Α2 Ανδρών

Σάββατο 11 Ιανουαρίου

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Ανατόλια Ξενικάκης-Μπακάλης-Ντούρας (Μπέστιας)

Καρδίτσας (Ν) 17.00 Καρδίτσα-Κόροιβος Ταρενίδης Στ.-Ελευθεριάδης-Τσιαπλής (Ελευθεριάδης)

Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρ.-Παγκράτι Ζακεστίδης-Ορφανός Ιορδ.-Σιδερής (Άκελ)

ΣΕΦ 17.00 Ολυμπιακός-Ψυχικό Θεονάς-Καλογερόπουλος Φ.-Χρηστίδης Ηλ. (Τζουβάρας)

Ελευθερούπολης 17.00 Ελευθερούπολη-Δάφνη Δ. Πιτσίλκας-Ζαχαρής-Ξέρας (Στουπίδης)

Περιβόλας 17.00 Απόλλων Π.-Τρίτων Νάστος-Τσιμπούρης-Ασημακάκη (Κωστής)

Υμηττού 17.00 Αμύντας-Χαρίλαος Τρικούπης Παναγιώτου-Κατραχούρας-Αναστόπουλος Αντ. (Τηγάνης)

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Φίλιππος Β. Σώμος-Στρέμπας-Πολυχρόνης (Πετρόπουλος)

Β’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Κυριακή 12 Ιανουαρίου

Στ. Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Δούκας Πόντας-Πλιάκας-Φραγκούλη (Ζερδεβάς)

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Ιωνικός ΝΦ Τσολάκος-Ουσταμπασίδης-Τζίμης (Παπαδόπουλος Κ.)

Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-ΟΦΗ Παντελίδης-Κωνσταντινίδου-Φάκαρος (Παλάτος)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Λοκρός Αταλάντης Κοντίλης-Καρανικόλα Αλ.-Ξυλάς (Μπουρνάς)

Μίλων 17.00 Εθνικός-Πανελευσινιακός Τσώνος-Τσαχάκης-Αργυρούδης (Σταύρου)

Μεγάρων (Ν) 17.00 ΝΕ Μεγαρίδος-Πεντέλη Αποστολίδης-Καλογριάς-Τεφτίκης (Μπεσκάκη)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Παπάγου Κωνσταντινόπουλος-Παυλόπουλος-Μαρτινάκος (Λιμνιάτης)

Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Πρωτέας Βούλας Γιακείμη-Ορφανός Εμ.-Τηγάνης (Ντάβαρης)

2ος Όμιλος

Σάββατο 11 Ιανουαρίου

Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Γέφυρα Καλογερόπουλος Λ.-Φακίτσας-Παζώλης (Θωμόπουλος)

Κυριακή 12 Ιανουαρίου

Πεύκων 17.00 Μαχητές-Ευκαρπία Ευκαρπία-Τζιοπάνος Ν.-Λουλουδιάδης-Αναστασιάδης (Δροσόπουλος)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Φάρσαλα Παφίλης-Τσιαπλής-Ντόγκας (Παπαγεωργίου)

Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Κομοτηνή Θεοδώρου-Τσιρτσιμάλης-Κουκουλεκίδης Β. (Ιωαννίδου)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Καβάλα Πιτσίλκας-Ζαχαρής-Τσουμαχίδης (Κασιούμης)

Αγ. Παύλου 15.30 Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου-Έσπερος Λαμίας Αγραφιώτης Τζ.-Σαρακενίδης-Τσάνταλη (Μανιός)

Ευόσμου 18.00 Αίας-Δόξα Λευκάδας Παγώνης-Μαραμής-Μπούγλος Π. (Βαφείδης)

Μ. Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Πρωτέας Γρεβενών Παπαγεωργίου Κυρ.-Παπαγερίδης-Μελανίδης (Παπαδόπουλος Ν.)

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Κυριακή 12 Ιανουαρίου

ΚΓ Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-ΓΣ Κορωπίου Κουτσοδήμος-Διαμαντής (Κοκορδάτος)

Γ&Ε. Μπουρνάκη 17.00 ΑΟ Ερμιόνης-ΑΟ Γλαύκος Σπυρόπουλος-Παπαδόπουλος Χρ. (Καραλής)

ΑΚΔ Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-ΑΟ Ακράτα Γρίβα-Νικολοπούλου (Μακαρούνης)

ΔΑΚ Νίκαιας Πλ. 17.00 Άρης Νίκαιας-ΚΑΟ Κορίνθου Κατσαπρακάκης-Καρανικόλα Ελ. (Φαλούκας)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-ΑΕΝ Κηφισιάς Ασημακάκη-Ντάσης (Θεοδοσόπουλος)

ΚΓ Κάτω Αχαγιάς 17.00 ΑΟ Αχαγιά 82’-Ηλυσιακός Μαντήλας-Ντάνος (Πίγκας)

Τετάρτη 15 Ιανουαρίου

Σ. Μπεφόν 20.00 ΑΟ Π. Φαλήρου-ΑΟΚ Χαλάνδρι Κούλης Χαρ.-Γιαννακόπουλος Φ. (Κυριόγλου)

2ος Όμιλος

Κυριακή 12 Ιανουαρίου

ΚΓ Σχηματαρίου 12.30 Ερμής Σχηματαρίου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια Κοτσώνης-Χριστοδουλάκης (Σταμάτης Φ.)

ΚΓ Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τριγλ.-ΑΟΝΣ Μίλων Φασόλης-Ναστούλης (Αλέτρας)

ΚΓ Ζωγράφου 15.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΟΚ Χάνια Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος (Άκελ)

Νέο Κλ. Αγ. Δημητρίου 13.30 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Άρης Θήβας Παπαδημητρόπουλος-Μαρουδιάς (Σταματόπουλος)

Τ. Καμπούρης 17.00 ΑΚ Χαλκίδας-ΑΣ Πέρα Κοτσίρης-Λάμπος (Κάλφα)

ΚΔΓ Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ Κανελλόπουλος-Τσακιράκη (Μάρης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 12 Ιανουαρίου

Νέο Κλ. Ιωαννίνων 14.00 ΣΚ Ιωάννινα-Ολυμπιακός Βόλου Σιμητόπουλος-Σιταρίδης (Τσιγγέλης)

ΕΑΚ Κέρκυρας 17.00 Φαίακας Κέρκυρας-ΦΟ Αριδαίας Κάννης-Βίνης (Πουλής)

ΚΓ Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Ίκαροι Τρικάλων  Ταρενίδης Στ.-Ταρενίδης Κ. (ΚουσαΪτης)

ΚΓ Καρδίτσας 17.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-ΓΑΣ Μελίκης Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Τέγα)

Δημ. Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-ΑΓΣ Ιωαννίνων Φουντζήλας-Αγραφιώτης Γρ. (Καλότσης)

ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλ.-Νίκη Βόλου Δέλλας-Κωνσταντινέλλης (Μπαταούλα)

4ος Όμιλος

Κυριακή 12 Ιανουαρίου

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλαμαριάς-Ασπίς Ξάνθης Κοντογιάννης-Μπούγλος Γ. (Πολυχρονίδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Πανσερραϊκός-ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02 Χατζημπαλίδης-Τοπαλίδης (Γιαβρής)

Αγ. Παύλος Χαλκ. 18.00 Κένταυρος Καλ.-Μακεδονικός Λαδάς-Χατζηκώστας (Αρναούτογλου)

ΚΓ Μαντουλίδης 18.00 Μαντουλίδης-Ίκαροι Σερρών Εκίζογλου-Χρυσάφης (Κασαπίδης)

11ο Δημ. Σχολείο Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-ΜΕΝΤ Τζιοπάνος Γ.-Βασιλόπουλος (Τοζακίδης)

Φιλ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Μέγας Αλέξανδρος Δημάδης-Λάλλα (Σαλικίδης)

Α1 Γυναικών

Κυριακή 12 Ιανουαρίου

ΣΕΦ Βοηθ. (αιθ. 5) 15.00 Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα Χαλαμπαλάκης-Χριστινάκης-Μαρίγλη (Δούκας)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Εσπερίδες Ραχιώτης-Αναστασίου-Κονταράτος (Ζώης)

Μελισσίων 14.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Νίκη Λευκάδας Τσακαλογιάννης-Μακρόπουλος-Σκανδαλάκης (Παπαδόπουλος Στ.)

Μοσχάτου 13.00 Ελευθερία Μ.-Σπόρτιγκ Μπίκας-Σκαλτσής-Αντωνιάδης (Παπαγιαννόπουλος)

Αγ. Δημητρίου (Π) 16.45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-ΟΑ Χανίων Κοτσίμπος-Καρακάσης-Δολγύρας (Παππάς)

Π. Γιαννακόπουλος 14.30 Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ Διαμαντής-Αναστόπουλος Αντ.-Ρίζος (Ντίνος)

Α2 Γυναικών

Κυριακή 12 Ιανουαρίου

1ος Όμιλος

Α’ Ηλιούπολης 12.00 Ηλιούπολη-Αιγέας Χίου Τσίγκου-Βαλούρδος (Σαμαρτζή)

Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Β.-Αετός Καλλιθέας Αναστασόπουλος-Σπυρλιδάκης (Δραμεσιώτης)

Ζωγράφου 18.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Πανιώνιος Κηπώσης-Μπιτέρνας (Τηγάνης)

Κοντόπευκου 19.30 Αγ. Παρασκευή-Αθηναϊκός Ραπτογιάννης-Παπαγεωργίου (Ζερβούδης)

3ο Ζωφριάς 13.00 Εύνικος-ΑΟ Άργους Οι Δαναοί Κωστής-Αδαμόπουλος (Κουλούρης)

2ος Όμιλος

Ν. Ρύσιου 13.30 Αναγέννηση ΝΡ-ΜΕΝΤ Καντερές-Κόννης (Λαδόπουλος)

Σερρών 12.00 Πανσερραϊκός-Πυλαία Λυγούρας-Κουφούδης (Δραγκίογλου)

Καλαμαριάς 12.00 Απόλλων Καλ.-Πιερικός Αρχέλαος Καρακώστας-Γιατρόπουλος (Μηλιάρας)

Χρ. Χριστοδούλου 13.00 Ασπίς Ξ.-Ηρακλής Ζαχαριάδης-Γιαννούλης Αν. (Σαλικίδης)

Νεάπολης Λάρ. 12.00 Ολύμπια ΓΣ Λάρισας-Άρης Γιαννούλης Στ.-Τσάλας (Αγορογιάννης)

Επταπυργίου 13.30 Παναθλητικός-Πανόραμα Κολοκυθάς-Πίπλιος (Τζιοπάνος)