Οι διαιτητές σε όλες τις Εθνικές κατηγορίες

90

Α1 Ανδρών

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

ΠΑΟΚ 18.00 ΠΑΟΚ-Κύμη Καρακατσούνης-Τσώνος-Μαλαμάς (Μήτσιου)

Βενετόκλειο 15.45 Κολοσσός-Άρης Κορομηλάς-Παναγιώτου-Θεονάς (Μηναρετζόπουλος)

Μ. Μερκούρη 15.45 Ρέθυμνο-Προμηθέας Π. Σχινάς-Σώμος-Καλδίρης (Μαχαιριανάκης)

ΟΑΚΑ 18.00 ΑΕΚ-Χολαργός Μάνος-Πουρσανίδης Κ.-Ραχιώτης (Τεφτίκης)

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

Α. Παπανδρέου 16.00 Περιστέρι-Ήφαιστος Λήμνου Παπαπέτρου-Μπήτης-Τζαφλέρης (Ελευθεριάδης)

ΣΕΦ 17.00 Ολυμπιακός-Λαύριο Συμεωνίδης-Σταματόπουλος-Τζιοπάνος (Ορφανός Γ.)

Δευτέρα 12 Νοεμβρίου

Ν. Σμύρνης 17.00 Πανιώνιος-Παναθηναϊκός Τσαρούχα-Διαμαντής-Παπαθανασίου (Ντίνος)

Α2 Ανδρών

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

Αγ. Παύλου 17.00 Ευρώπη Πευκοχωρίου-Κόροιβος Δεσλής-Ξενικάκης-Ντούρας (Γκούμας)

Δ. Διαμαντίδης 17.00 Καστοριά-Ηρακλής Παγώνης-Ευφραιμίδης-Ζαχαρής (Κηπουρίδης)

Περιβόλας 17.00 Απόλλων Π.-Ιπποκράτης Μπίκας-Ζακεστίδης-Μηλαπίδης (Κωστής)

Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Διαγόρας Δρ. Κωνσταντινόπουλος-Τσαχάκης-Τσολάκος (Δούκας)

Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Αμύντας Παντελίδης-Τζίμα-Θεοδώρου (Τέγα)

Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Εθνικός Σκούτας-Κάρδαρης-Ορφανός Ιορδ. (Σταύρου)

Νεάπολης Λάρ. 17.00 Ερμής Αγιάς-Ιωνικός Νίκαιας Παφίλης-Ταρενίδης Στ.-Λόρτος (Βαρνάς)

Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρικούπης-Καβάλα Βαρδάλος-Αναστόπουλος-Δαρλαμήτσος (Πατσαντζόπουλος)

Β’ Εθνική Ανδρών

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

1ος Όμιλος

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-Τρίτων Γιακείμη-Μαραμής (Ζώης)

Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Μανδραϊκός Αργυρούδης-Ζιώγας (Ζερβούδης)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Οίαξ Ναυπλίου Στρέμπας-Σπυρόπουλος (Πίγκας)

Μετς 17.00 Παγκράτι-ΚΑΟ Κορίνθου Κωνσταντινίδου-Ρίζος (Γολεγού)

Ιλίου Β’ Γ. Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-Παπάγου Θεοδωρόπουλος-Παπαφωτίου (Κουλούρης)

2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσιανιακός-Δούκας Μαγκουνής-Πολυχρόνης (Ευστρατίου)

Χρ. Αγγουράκης 17.00 Δάφνη Δαφνίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Αναστασίου-Χρηστίδης Ηλ. (Παππάς)

Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Έσπερος Πόντας-Γρίβα (Παπαδόπουλος Κ.)

2ος Όμιλος

Μ.Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Προποντίς Χαλκ. Σιμητόπουλος-Κοϊμτζόγλου (Δροσόπουλος)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Έσπερος Λαμίας Παπαγερίδης-Ντόγκας (Παραλυκίδης)Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Στρατώνι Φουτζήλας-Αγραφιώτης Ιωάν. (Μελανίδης)

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Φαίακας Κέρκυρας Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Μπέστιας)

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Μακεδονικός Ελευθεριάδης-Εκιζογλου (Μανάσης)

Πεύκων 17.00 Μαχητές-Νίκη Βόλου Δημάδης-Μπακάλης (Παπαγεωργίου)

Σερρών 17.00 Ίκαροι Σερρών-Ανατόλια Καλογερόπουλος-Τσουμαχίδης (Δραγκίογλου)

Ελευθερούπολης 17.00 Ελευθερούπολη-Ερμής Λαγκαδά Γερακίνης-Φακίτσας (Μπρίγκος)

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

Λέχαιου 17.00 Λέοντας 2014-Καλαμάτα Πλιάκας-Λύρας (Μαυραντζάς)

Βυζαντινό ΑΚ 17.00 Πέρα-Αχαγιά 82 Μπανασάκης-Σκανδαλάκης (Σταύρου)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Ηλυσιακός Λεκατσάς-Ασημακάκης (Θεοδωρόπουλος)

Δ. Βικέλας 12.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Νέο Ληξούριο Ντάνος-Τσιμπούρης (Φαλούκας)

Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Αιγάλεω Κονταράτος-Κομιανός (Παπαδόπουλος Στ.)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Μεγαρίδα Νάστος-Καββαδάς (Κοκορδάτος)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Κεραυνός Αιγίου Φάκαρος-Κώτσου (Ζερδεβάς)

2ος Όμιλος

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

Θήβας 13.00 Άρης Θήβας-Καλλιθέα Ρόδου Φασόλης-Μαυρέλης (Χριστοδούλου)

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

Αταλάντης 17.00 Λοκρός Αταλάντης-ΚΑΠ Λογοθέτης-Κανελλόπουλος (Σταμάτης Φιλ.)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 Έξω Παναγίτσα-ΟΦΗ Χρηστίδης Π.-Αντωνιάδης (Κάλφα)

Λίντο 17.00 Δειλινό-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Καρπάνος-Ασλανίδης (Γιαννακουδάκης)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-Αργοναύτης Καμήτσος-Μαρινάκης (Δεσάρτης)

Γ. Παπασιδερης 17.00 Κορωπί-ΚΑΟ Μελισσίων Δελαγραμμάτικας-Τηγάνης (Κώτσης Κ.)

Ζωγράφου 15.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Μακρόπουλος-Μπακετέα (Λιμνιάτης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Βέροια Κοντογιάννης-Γκέκας (Τσιγκέλης)

Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-Καλαμπάκα Γραικός-Κολοκυθάς (Ελευθεριάδης)

Μαντουλίδη 17.00 Μαντουλίδης-Μελίκη Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Δέλλας)

Βόλου 18.00 Ολυμπιακός Βόλου-ΑΓΣ Ιωαννίνων Ταρενίδης Κ.-Παπαγεωργίου (Γκουντέλιας)

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Τιτάνες Παλαμά Παζώλης-Γεωργούλης (Χλωρός)

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Δάξα Λευκάδας Μαντήλας-Σταθόπουλος (Μυζίκος)

4ος Όμιλος

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-ΜΕΝΤ Τζιοπάνος Γ.-Δέλλας (Κασαπίδης)

Αλεξάνδρειο 18.00 Μακάμπη-Αστέρας Σίνδου Πράττος-Σελεβός (Σακελλαρίου)

Χ. Χριστοδούλου 15.30 Ασπίς Ξάνθης-Πολύγυρος Λουλουδιάδης-Βασιλόπουλος (Σαλικίδης)

11ο Δημ. Σχ. Ευόσμου 18.00 Δέκα-ΒΑΟ Γαζέτας-Παπαθανασίου (Αστρεινίδης)

Ν. Μουδανιών 18.00 Ν.Μουδανιά-Κομοτηνή Κουκουλεκίδης-Θρασυβουλίδης (Θωμόπουλος)

Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Ζέφυρος 02 Αγραφιώτης Γρ.-Αναστασιάδης (Παπαδόπουλος Ν.)

Φ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος-Ευκαρπία Καλέσης-Λαδάς (Σαλικίδης)

Α1 Γυναικών

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

Μίλωνα 19.30 Πανιώνιος-Αθηναϊκός Φραγκούλη-Τεφτίκης (Πόθου)

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

Μ. Λιούγκας 15.00 Ολυμπιακός-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Δόγλυρας-Καλογριάς (Βιδάλης)

Εσπέρου 12.30 Εσπερίδες-ΠΑΟΚ Κοντίλης-Χριστινάκης (Σαμαρτζή)

Σπόρτιγκ 13.00 Σπόρτιγκ-Ελευθερία Μοσχάτου Ορφανός Εμ.-Σιδέρης (Ντάβαρης)

Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Βούλας-Νίκη Λευκάδας Κυριακόπουλος-Μαρίγλη (Ηπιώτης)

Καλυβίων 17.30 Καλύβια-Ηρακλής Τσακαλογιάννης-Μαραγκάκης (Τζουβάρας)

Α2 Γυναικών

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

1ος Όμιλος

Μ.Μερκούρη 13.00 Αρκάδι-ΟΑ Χανίων Κατσαπρακάκης-Καρανικόλα Ελ. (Ευαγγελινός)

Μεγαλόπολης 13.00 Πελασγός-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Ελ Ανύ-Τσακιράκη (Βακαλόπουλος)

Υμηττού 18.00 Αμύντας-ΚΑΟ Μελισσίων Κούλης-Σάκης (Δραμεσιώτης)

Α’ Ηλιούπολης 12.00 Ηλιούπολη-Τερψιθέα Μελισσάρης-Πετράκης (Πόθου)

Κοντόπευκου 19.30 Αγ. Παρασκευή-Φάρος Κερατσινίου Μαρτινάκος-Νικολοπούλου (Φαλούκας)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Παναθηναϊκός Κοτσώνης-Νερομυλιώτης (Ηπιώτης)

2ος Όμιλος

Δ. Κραχτίδης 12.00 Τιτάνες Δράμας-Πυλαία Χατζημπαλίδης-Χατζηκώστας (Στουπίδης)

Καλαμαριάς 12.00 Απόλλων Καλ.-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας Ισιγώνης-Γιαννούλης Αν. (Τοζακίδης)

Σερρών 13.00 Πανσερραϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα Τσαρδούλιας-Ηλιόπουλος (Γιαβρής)

Επταπυργίου 13.30 Παναθλητικός-Αναγέννης Ν. Ρυσίου Λαϊδης-Τσάνταλη (Φωτιάδης)

Μαντουλίδη 12.00 Αστέρας Ιπ.-Πιερικός Αρχέλαος Λυγούρας-Κουφούδης (Βαφείδης)

Αλεξάνδρειο 12.00 Άρης-Ολυμπιακός Βόλου Τοπαλίδης-Παπαδόπουλος Γρ. (Ανδρίτσος)