Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων των Εθνικών κατηγοριών

230

Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων των Εθνικών κατηγοριών που είναι οι εξής:

Α1 Ανδρών

Σάββατο 12 Οκτωβρίου

Α. Παπανδρέου 15.45 Περιστέρι-Πανιώνιος Αναστόπουλος Π.-Καλογερόπουλος Φ.-Τσολάκος (Ντάβαρης)

Καλλιθέας Ρόδου 15.45 ΑΕ Χολαργός (Ρόδος)-ΓΣ Κύμης (Λαύριο) Σχινάς-Πουρσανίδης Κ.-Καλδίρης (Μηναρετζόπουλος)

Ιβανώφειο 15.45 Ηρακλής-Ρέθυμνο Σώμος-Ανδρικόπουλος-Ευφραιμίδης (Παπαγεωργίου)

Ν. Σαμαράς 15.45 Ήφαιστος Λήμνου-ΑΕΚ Παπαπέτρου-Σταματόπουλος-Μαγκλογιάννης (Σαλαβός)

Σοφία Μπεφόν 17.45 Ιωνικός Νίκαιας-ΠΑΟΚ Τσαρούχα-Μπήτης-Παντελίδης (Βιδάλης/Ελευθεριάδης)

Κυριακή 13 Οκτωβρίου

Νεάπολης Λάρισας 18.00 Ερμής Αγιάς Λάρισας-Άρης Παναγιώτου-Τσώνος-Σκούτας (Σταμάτης Γ.)

ΟΑΚΑ 19.00 Παναθηναϊκός-Προμηθέας Πάτρας Καρακατσούνης-Μάνος-Ψαριανός (Μουζάκης Στ.)

Β’ Φάση Κυπέλλου Ελλάδας Ανδρών

Δευτέρα 14 Οκτωβρίου

Καλλιθέας Ρόδου 17.00 ΑΕ Χολαργού (Ρόδος)-ΓΣ Κύμης (Λαύριο) Μάνος-Ανδρικόπουλος-Τσώνος (Ξάνθος)

Τρίτη 15 Οκτωβρίου

1ο Χαϊδαρίου 18.00 Δάφνη Δαφνίου-Ερμής Αγιάς Λάρισας Διαμαντής-Δαρλαμήτσος-Καρπάνος (Ντίνος)

Μ.Μερκούρη 16.30 Ρέθυμνο-Ηρακλής Σχινάς-Ψαριανός-Κάρδαρης (Μπορμπαντωνάκης)

Τετάρτη 16 Οκτωβρίου

Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρυοπιδέων-Πανιώνιος Θεονάς-Παντελίδης-Φραγκούλη (Τζουβάρας)

Α2 Ανδρών

Σάββατο 12 Οκτωβρίου

Μετς 17.00 Παγκράτι-Ανατόλια Διαμαντής-Δαρλαμήτσος-Κωνσταντινίδου (Άκελ)

Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Καρδίτσα Μαλαμάς-Χαλαμπαλάκης-Καρακάσης (Σταύρου)

1ο Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δαφνίου-Αγρίνιο Κατραχούρας-Κοντίλης-Ρίζος (Τεφτίκης)

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Διαγόρας Δρυοπιδέων Κάρδαρης-Μηλαπίδης-Τσάτσης (Δούκας)

Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρικούπης-Ολυμπιακός Τζαφλέρης-Πιτσίλκας-Ζαχαρής (Πατσαντζόπουλος)

Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Ελευθερούπολη Παγώνης-Σιμητόπουλος-Κοϊμτζόγλου (Μελανίδης)

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Απόλλων Πάτρας Θεονάς-Μπίκας-Πλιάκας (Μαυραντζάς)

Ήλιδας 17.00 Κόροιβος Αμαλιάδας-Αμύντας Αναστόπουλος Αντ.-Νάστος-Τσιμπούρης (Θεοδωρόπουλος)

Β’ Εθνική Ανδρών

Κυριακή 13 Οκτωβρίου

1ος Όμιλος

Δύο Αοράκια 17.00 ΟΦΗ-Αιγάλεω Μακρόπουλος-Ασημακάκη-Μαρινάκης (Γιαννακουδάκης)

Αταλάντης 17.30 Λοκρός Αταλάντης-Έσπερος Καμήτσος-Καρπάνος-Καρανικόλα Αλ. (Χριστοδούλου)

Π.Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Δούκας Παυλόπουλος-Φασόλης-Σιδέρης (Ηπιώτης)

Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Πανερυθραϊκός Θεοδωρόπουλος-Μπούκας-Τηγάνης (Ορφάνος Γ.)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Μανδραϊκός Κωνσταντινόπουλος-Στρέμπας-Φραγκούλη (Τζουβάρας)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-Εθνικός Παπαθανασίου-Τσαχάκης-Γρίβα (Παπαδόπουλος Κ.)

Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Μεγαρίδα Ζακεστίδης-Δόλγυρας-Αργυρούδης (Γολεγού)

Ζ.Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-ΚΑΟ Μελισσίων Πολυχρόνης-Σπυρόπουλος-Καλογριάς (Λιμνιάτης)

2ος Όμιλος

Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Ευκαρπία Δημάδης-Μπακάλης-Ζαχαριάδης (Γκουρτζελίδης)

Αλ.Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Ερμής Λαγκαδά Ταρενίδης Στ.-Παπαγερίδης-Χρυσάφης (Μπρίγκος)

Λαμίας 17.00 Έσπερος Λαμίας-Μαχητές Φακίτσας-Τσουμαχίδης-Ξέρας (Βαρνάς)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Στρατώνι Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Παραλυκίδης)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-ΠΑΣ Γιάννινα Τσιαπλής-Κατωτικίδης-Παπανικολάου Γ. (Κανελλόπουλος)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου Λόρτος-Λουλουδιάδης-Αγραφιώτης Ιωάν. (Μπαταούλα)

Μ.Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Πολύγυρος Ταρενίδης Κ.-Ντούρας-Χατζηχαρίσης (Δροσόπουλος)

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Αίας Ευόσμου Γερακίνης-Μαραμής-Παζώλης (Γκαρτζονίκας)

Γ’ Εθνική Ανδρών

Κυριακή 13 Οκτωβρίου

1ος Όμιλος

ΔΣΓΣ Παπασιδέρης 17.00 ΓΣ Κορωπίου-ΑΟ Γλαύκος Χριστινάκης-Καραμπιτσάκος (Ζώης)

Γ&Ε. Μπουρνάκη 17.00 ΑΟ Ερμιόνης-ΑΟ Ακράτα Μαρτινάκος-Αγγελής (Πετρόπουλος)

ΚΓ Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-ΑΟΚ Χαλάνδρι Ντάσης-Ξηροκώστας (Κοκορδάτος)

ΑΚΔ Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-ΚΑΟ Κορίνθου Ελ Ανύ-Μάρκου (Βακαλόπουλος)

Σ. Μπεφόν 17.00 ΑΟ Π. Φαλήρου-ΑΕΝ Κηφισιάς Χρηστίδης Ηλ.-Μαυρέλης (Αλέτρας)

ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 17.00 Άρης Νίκαιας ΓΝΟ-Ηλυσιακός ΑΟ Ζιώγας-Μελισσάρης (Παππάς)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή ΓΕ-ΑΟ Αχαγιά 82 Λαμπίρης-Λεβεντάκος (Κωστής)

2ος Όμιλος

ΔΑΚ Νάξου 15.00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Αίαντας Αυλίδας Χρηστίδης Π.-Αναστασόπουλος

Ιλίου Β’ Γ. Κακούρης 17.00 ΑΟ Ένωση Ιλίου-ΑΟΝΣ Μίλων Αναστασίου-Βελέντζας (Παπαδόπουλος Στ.)

ΚΓ Σχηματαρίου 15.00 ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου-ΑΟΚ Χανιά Κουτσοδήμος-Λάμπος (Δεσάρτης)

ΚΓ Ραφήνας 17.00 ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας-ΑΣ Άρης Θήβας Φάκαρος-Σκανδαλάκης (Τηγάνης)

ΚΓ Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΣ Πέρα Χριστοδουλάκης-Σκουλαρίκης (Παπαγιαννόπουλος)

Κλ. Αγίου Δημητρίου Νέο 17.00 ΚΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ Γεράνιος-Κιουλάφας (Μπουρνάς)

Τάσος Καμπούρης 14.00 ΑΚ Χαλκίδας-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Κώτσου-Κατσαπρακάκης (Κάλφα)

3ος Όμιλος

ΕΑΚ Παλαμά 17.00 ΓΣ Τιτάνες Παλαμά-ΦΟ Αριδαίας Μελανίδης Μ. –Χατζηκώστας (Τέγα)

Νέο Κλ. Ιωαννίνων 17.00 ΣΚ Ιωάννινα-ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων Πράττος-Τζεκάκης (Τσιγκέλης)

ΕΑΚ Κέρκυρας 17.00 ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας-ΓΑΣ Μελίκης Μαντήλας-Κάνης (Πουλής)

ΚΓ Κατσιμήδου 17.00 ΑΟ Αίολος Τρικάλων-ΑΓΣ Ιωαννίνων Σαρακενίδης-Τοπαλίδης (Κουσαϊτης)

ΚΓ Καρδίτσας 17.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-ΓΣ Νίκη Βόλου Σιταρίδης-Δέλλας (Μανάσης)

Δημ. Βικέλας 17.00 ΚΣ Αετοί Βέροιας-ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας Αγραφιώτης Γρ.-Βασιλόπουλος (Καλότσης)

4ος Όμιλος

Χρ. Χριστοδούλου 18.00 ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης-ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων Γιαννούλης Αν.-Λάλλα (Σαλικίδης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΣ Μακεδονικός Σελεβός-Τσάνταλη (Βαφείδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 ΜΓΣ Πανσερραϊκός-ΑΟΚ Ίκαροι Τρικάλων Παπαθανασίου-Αναστασιάδης (Γιαβρής)

Αγ. Παύλος Χαλκ. 18.00 ΑΣ Κένταυρος Καλλικράτεια-ΜΕΝΤ Λυγούρας-Κουφούδης (Αρναούτογλου)

ΚΓ Μαντουλίδης 18.00 ΜΑΣ Μαντουλίδης-Μέγας Αλέξανδρος Κολοκυθάς-Ηλιόπουλος (Τζιοπάνος)

11ος Δημ. Σχ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-ΑΟ Λεύκιππος Ξάνθης Καρακώστας-Γεωργούλης (Λαδένης)

Α1 Γυναικών

Σάββατο 12 Οκτωβρίου

Νέο ΚΓ Ιωαννίνων 14.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός Θεοδώρου-Φουτζήλας-Τζιοπάνος Γ. (Κασιούμης)

Κυριακή 13 Οκτωβρίου

Εσπέρου 17.00 Εσπερίδες-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Ορφανός Ιορδ.-Λαζαρίδης-Παπαδόπουλος Χρ. (Μπεσκάκη)

Λευκάδας 14.00 Νίκη Λευκάδας-ΚΑΟ Μελισσίων Τσακαλογιάννης-Λογοθέτης-Τσακιράκη (Ιωακειμίδης)

Σπόρτιγκ 14.00 Σπόρτιγκ-Ελευθερία Μοσχάτου Γιακείμη-Αποστολίδης-Ραχιώτης (Φαλούκας)

Χανίων 14.00 ΟΑ Χανίων-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Κονταράτος-Αντωνιάδης-Ασλανίδης (Πετράκης)

ΠΑΟΚ 13.00 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός Παφίλης-Ντόγκας-Χατζημπαλίδης (Κασαπίδης)

Α2 Γυναικών

Κυριακή 13 Οκτωβρίου

1ος Όμιλος

Χίου 16.00 Αιγέας Χίου-Ηλιούπολη Χουγιάζος-Χαϊνά (Σκούφαλος)

Εθν. Αντίστασης 13.45 Αετός Καλλιθέας-Πρωτέας Βούλας Δελαγραμμάτικας-Ανδρεόπουλος (Δραμεσιώτης)

Βοηθητικό ΣΕΦ (αιθ.6) 13.00 Πανιώνιος-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Αυγερινός-Κούλης Κ. (Σταματόπουλος)

Δ. Καλτσάς 13.30 Αθηναϊκός-Αγ. Παρασκευή Ορφανός Εμμ.-Καλογεράκης (Ζερδεβάς)

Άργους 13.00 Άργους Δαναοί-Εύνικος Κρεσταινίτης-Κωστής (Αγγελόπουλος Δ.)

2ος Όμιλος

ΜΕΝΤ 15.00 ΜΕΝΤ-Αναγέννηση Ν. Ρ. Δικταπανίδης-Θρασυβουλίδης (Ανδρίτσος)

Πυλαίας 15.00 Πυλαία-Πανσερραϊκός Τσάλλας-Γρηγοριάδης Λεων. (Αχταρίδης)

ΣΣ Κατερίνης 13.00 Πιερικός Αρχέλαος-Απόλλων Καλ. Γιαννούλης Στ.-Μπούγλος (Γ. (Σαμάλης)

Ιβανώφειο 15.00 Ηρακλής-Ασπίς Ξάνθης Μπούγλος Π.-Γιατρόπουλος (Λαδόπουλος)

Αλεξάνδρειο 13.00 Άρης Θεσσαλονίκης-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας Νέδογλου-Λαζαρίδης (Φωτιάδης)

Πανοράματος 14.45 Πανόραμα-Παναθλητικός Καντερές-Παπαδόπουλος Κ. (Παπαδόπουλος Ν.)