Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων των Εθνικών κατηγοριών

36

Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων των Εθνικών κατηγοριών που είναι οι εξής:

Α1 Ανδρών

Σάββατο 26 Οκτωβρίου

Α. Παπανδρέου 17.45 Περιστέρι-Λαύριο Συμεωνίδης-Μαγκλογιάννης-Ζαχαρής (Παλάτος)

Ν. Σαμαράς 15.45 Ήφαιστος Λήμνου-Προμηθέας Πάτρας Σχινάς-Τζαφλέρης-Μπίκας (Ελευθεριάδης)

Καλλιθέας Ρόδου 15.45 Κολοσσός Ρ.-ΠΑΟΚ Καρακατσούνης-Ψαριανός-Πιτσίλκας (Ξάνθος)

Σοφία Μπεφόν 15.45 Ιωνικός Νίκαιας-Λάρισα Πουρσανίδης Γ.-Πουρσανίδης Κ.-Ταρενίδης Στ. (Βιδάλης)

Ιβανώφειο 15.45 Ηρακλής-Πανιώνιος Παπαπέτρου-Μάνος-Παφίλης (Παπαδόπουλος Ν.)

ΟΑΚΑ 19.00 Παναθηναϊκός-Άρης Τσαρούχα-Κωνσταντινίδου-Καρπάνος (Ντάβαρης)

Κυριακή 27 Οκτωβρίου

Μ.Μερκούρη 16.15 Ρέθυμνο-ΑΕΚ Αναστόπουλος Π.-Ανδρικόπουλος-Ζακεστίδης (Μαγκανάς)

Α2 Ανδρών

Σάββατο 26 Οκτωβρίου

Δ.Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Διαγόρας Δρ. Λόρτος-Ελευθεριάδης-Λουλουδιάδης (Καλότσης)

Περιβόλας 17.00 Απόλλων Π.-Κόροιβος Καλδίρης-Γιακείμη-Τσολάκος (Κωστής)

Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Παγκράτι Θεοδωρόπουλος-Πολυχρόνης-Σπυρόπουλος (Γολεγού)

Τετάρτη 20 Νοεμβρίου

1ο ΚΓ Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δ.-Ανατόλια

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Καρδίτσα

Μεσολογγίου 17.00 Χ. Τρικούπης-Αγρίνιο

Υμηττού 18.00 Αμύντας-Ελευθερούπολη

Τετάρτη 4 Δεκεμβρίου

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Ολυμπιακός

Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών

Τετάρτη 30 Οκτωβρίου

Στ. Βενέτη 17.00 Διαγόρας Δρ.-Λάρισα Παναγιώτου-Μαλαμάς-Τσιμπούρης (Δούκας)

Τετάρτη 6 Νοεμβρίου

Μ. Μερκούρη 17.00 Ρέθυμνο-Κολοσσός Ρόδου

Β’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Κυριακή 27 Οκτωβρίου

Π. Βογιατής 17.00 Πανελευσινιακός-Αιγάλεω Σκαλτσής-Φασόλης-Κούλης Χαρ. (Παππάς)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Δούκας Πόντας-Ουσταμπασίδης-Καλογριάς (Ορφανός Γ.)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-Πανερυθραϊκός Τσώνος-Αργυρούδης-Ορφανός Εμ. (Τεφτίκης)

Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Μανδραϊκός Αποστολίδης-Παυλόπουλος-Γρίβα (Τζουβάρας)

Μεγάρων (Νέο) 17.00 Μεγαρίδα-Ιωνικός ΝΦ Πλιάκας-Αντωνιάδης-Τζίμης (Φαλούκας)

Αταλάντης 13.30 Λοκρός Αταλάντης-ΟΦΗ Στρέμπας-Χριστοδουλάκης-Παπαδόπουλος Χρ. (Χριστοδούλου)

Τετάρτη 20 Νοεμβρίου

Ν.Πεντέλης 19.15 Πεντέλη-Έσπερος –

Μελισσίων 18.30 ΚΑΟ Μελισσίων-Εθνικός –

2ος Όμιλος

Κυριακή 27 Οκτωβρίου

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Ευκαρπία Καλογερόπουλος-Τσουμαχίδης-Δολγυρας (Μόρφη)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Ερμής Λαγκαδά Κοϊμτζόγλου-Φουντζήλας-Κουκουλεκίδης (Δροσόπουλος)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Μαχητές Ευφραιμίδης-Κατωτικίδης-Χρυσάφης (Ιωακειμίδης)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-Στρατώνι Σιμητόπουλος-Αγραφιώτης Ιωάν.-Γραικός (Πλεξίδας)

Μ.Τσίκινας 16.00 ΧΑΝΘ-ΠΑΣ Γιάννινα Παπαγεωργίου-Ταρενίδης Κ.-Εκίζογλου (Σακελλαρίου)

Δ. Ζησίδης 17.00 Αίας Ευόσμου-Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου Ξέρας-Παζώλης-Κοντογιάννης (Τζιοπάνος Γ.)

Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Φάρσαλα Τζιοπάνος Ν.-Θεοδώρου-Σαρακενίδης (Μήτσιου)

Αλ.Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Κομοτηνή Δημάδης-Μπακάλης-Ζαχαριάδης (Μπρίγκος)

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Κυριακή 27/10

ΔΣΓΣ Παπασιδέρης 17.00 ΓΣ Κορωπίου-ΑΟΚ Χαλάνδρι Τσάτσης-Κηπώσης (Αλετράς)

Γ&Ε Μπουρνάκη 17.00 ΑΟ Ερμιόνης-ΚΑΟ Κορίνθου Αναστασίου-Σκουλαρίκης (Πετρόπουλος)

ΚΓ Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-ΑΕΝ Κηφισιάς Ρίζος-Ντάσης (Θεοδωρόπουλος)

ΑΚΔ Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Ηλυσιακός ΑΟ Καμήτσος-Λεβεντάκος (Μακαρούνης)

ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 17.00 Άρης Νίκαιας-Παναχαϊκή Καρακωνσταντόπουλος-Μαρίγλη (Παπαδόπουλος Στ.)

ΚΓ Γλαύκος 17.00 ΑΟ Γλαύκος-ΑΟ Ακράτα Ντάνος-Λαζαρίδης (Πίγκας)

Τετάρτη 13/11

Σοφία Μπεφόν 19.30 ΑΟ Π. Φαλήρου-ΑΟ Αχαγιά 82 –

2ος Όμιλος

Κυριακή 27/10

ΔΑΚ Νάξου 15.00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-ΑΟΚ Χανιά Γεράνιος-Αυγερινός –

Ιλίου Β’ Γ. Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-ΑΣ Άρης Θήβας Σοφιανόπουλος-Κατσαπρακάκης (Ζερβούδης)

ΚΓ Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-ΑΣ Πέρα Μακρόπουλος-Μάρκου (Δεσάρτης)

ΚΓ Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τριγλίας-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Δελαγραμμάτικας-Τεφτίκης (Ζώης)

ΚΓ Ζωγράφου 15.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Ροδίτης-Χαϊνά (Μπουρνάς)

Νέο ΚΓ. Αγ. Δημητρίου 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΚ Χαλκίδας Κρεσταινίτης-Παπαδημητρόπουλος (Σταματόπουλος)

ΚΓ Αυλίδας 17.00 Αίαντας Αυλίδας-ΑΟΝΣ Μίλων Κώτσου-Κανελλόπουλος (Κάλφα)

3ος Όμιλος

Κυριακή 27/10

ΕΑΚ Βόλου 17.00 ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου-Ίκαροι Τρικάλων Καρακώστας-Γιατρόπουλος (Γκουντέλιας)

ΕΑΚ Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-ΓΑΣ Μελίκης Παγώνης-Γεωργούλης (Αγορογιάννης)

Νέο ΚΓ Ιωαννίνων 17.00 ΣΚ Ιωάννινα-ΑΓΣ Ιωαννίνων Ζιώγας-Ασημακάκη (Τσιγγέλης)

ΕΑΚ Κέρκυρας 17.00 Φαίακας Κέρκυρα-ς-Νίκη Βόλου Κάνης-Αθανασίου (Πουλής)

ΚΓ Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Αριστοτέλης Φλώρινας Τοπαλίδης-Γρηγοριάδης Λ. (Κουσαϊτης)

ΚΓ Καρδίτσας 17.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Αετοί Βέροιας Αγραφιώτης Γρ.-Κωνσταντινέλλης (Τέγα)

4ος Όμιλος

Κυριακή 27/10

Χρ. Χριστοδούλου 18.00 Ασπίς Ξάνθης-Μακεδονικός Μελανίδης Μ.-Χατζηχαρίσης (Σαλικίδης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλαμαριάς-ΜΕΝΤ Βασιλόπουλος-Αναστασιάδης (Τοζακίδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Πανσερραϊκός-Μέγας Αλέξανδρος Ντούρας-Λαζαρίδης (Δραγκίογλου)

Αγ. Παύλος Χαλκιδικής 18.00 Κένταυρος Καλλικράτειας-Λεύκιππος Ξάνθης Σελεβός-Τσάνταλη (Μανιός)

ΚΓ Μαντουλίδης 18.00 Μαντουλίδης-ΔΕΚΑ Παπαθανασίου-Κώνης (Δέλλας)

ΕΑΚ Αμπελοκήπων 18.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02 Καντερές-Αγραφιώτης Β.-Κασαπίδης

Α1 Γυναικών

Σάββατο 26 Οκτωβρίου

Βοηθ. ΣΕΦ 15.00 Ολυμπιακός-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Μηλαπίδης-Γαρινη-Λαζόγκα (Άκελ)

Κυριακή 27 Οκτωβρίου

Ιωαννίνων (Νέο) 14.00 ΠΑΣ Γιάννινα-ΚΑΟ Μελισσίων Παπανικολάου Γ.-Ντόγκας-Χατζημπαλίδης (Κασιούμης)

Εσπέρου 17.00 Εσπερίδες-Ελευθερία Μοσχάτου Μπούκας-Χρηστίδης Π.-Χρηστίδης Ηλ. (Σταύρου)

Λευκάδας 14.00 Νίκη Λευκάδας-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Καρακάσης-Λογοθέτης-Μαρινάκης (Κανελλόπουλος)

Σπόρτιγκ 14.30 Σπόρτιγκ-Παναθηναϊκός Τσολάκος-Σπυρόπουλος-Σιδέρης (Λιμνιάτης)

ΕΑΚ Χανίων 12.00 ΟΑ Χανίων-ΠΑΟΚ Τσαχάκης-Ραχιώτης-Ορφανός Ιορδ. (Πετράκης)



Α2 Γυναικών

Κυριακή 27 Οκτωβρίου

1ος Όμιλος

Χίου 13.00 Αιγέας Χίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Καραμπιτσάκος-Λάμπος (Σκούφαλος)

Εθν. Αντίστασης 13.45 Αετός Καλλιθέας-Αγ. Παρασκευή Ναστούλης-Αντωνέλλου (Παπαδόπουλος Κ.)

Βοηθ. ΣΕΦ (αιθ.6) 13.00 Πανιώνιος-Φοίνικας Πειραιά Ραπτογιάννης-Σπυριδάκης (Ευστρατίου)

Δ. Καλτσάς 13.30 Αθηναϊκός-Εύνικος Αναστασόπουλος-Ανδρεόπουλος (Παπαγιαννόπουλος)

Ηλιούπολης Α’ 12.00 Ηλιούπολη-Πρωτέας Βούλας Καλογεράκης-Γαραντζιώτης (Σαμαρτζή)

2ος Όμιλος

ΜΕΝΤ 15.00 ΜΕΝΤ-Απόλλων Καλαμαριάς Κολοκυθάς-Τζεκάκης (Ανδρίτσος)

Πυλαίας 14.00 Πυλαία-Ασπίς Ξάνθης Λυγούρας-Κουφούδης (Λαδόπουλος)

ΣΣ Κατερίνης 13.00 Πιερικός Αρχέλαος-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας Δικταπανίδης-Δημακόπουλος (Παπαπέτρου Λ.)

Ιβανώφειο 15.00 Ηρακλής-Παναθλητικός Τσαρδούλιας-Ηλιόπουλος (Φωτιάδης)

Αλεξάνδρειο 13.00 Άρης-Πανόραμα Παπαδόπουλος Κ.-Ντόντης (Πολυχρονίδης)

Ν.Ρυσίου 13.30 Αναγέννηση ΝΡ-Πανσερραϊκός Γιαννούλης Στ.-Μπουγλος Ιωάν. (Βαφείδης)