Οι αξιολογήσεις των διαιτητών Εθνικής Κατηγορίας της αγωνιστικής περιόδου 2019-20

32

Οι αξιολογήσεις των διαιτητών Εθνικής Κατηγορίας της αγωνιστικής περιόδου 2019-20, είναι:

Από Α2 Κατηγορία σε Α1

1.Αγραφιώτης Ιωάννης (Θεσσσαλονίκης)

2.Γρίβα Πηγή (Αττικής)

3.Δόλγυρας Αθανάσιος (Μαγνησίας)

4.Κωνσταντίνος Εκίζογλου (Κιλκίς)

5.Ζιώγας Αλέξανδρος (Αττικής)

6.Κώτσου Ευαγγελία (Κρήτης)

7.Κανελλόπουλος Μάριος (Αχαϊας-Ηλείας)

8.Λουλουδιάδης Ιωάννης (Θεσσαλονίκης)

  1. Ελένη Μαρίγλη (Λέσβου)

10.Ιωάννης Μπακάλης (Ανατολικής Μακεδονίας)

11.Λάμπρος Νάστος (Κ.Ν. Πελοποννήσου)

12.Βασίλης Ντάνος (Αν. Στερεάς-Εύβοιας)

13.Ευάγγελος Ντόγκας (Ημαθίας)

14.Εμμανουήλ Ορφανός (Αττικής)

15.Ρήγας Ουσταμπασίδης (Αττικής)

16.Δημήτριος Παζώλης (Κ.Δ. Θεσσαλίας)

17.Γεώργιος Πλιάκας (Αττικής)

18.Πέτρος Ρίζος (Κ.Ν. Πελοποννήσου)

19.Ιωάννης Τσιμπούρης (Κ.Ν. Πελοποννήσου)

20.Αριστοτέλης Φάκαρος (Δωδεκανήσου)

21.Όλγα Φραγκούλη (Αττικής)

22.Επαμεινώνδας Χριστινάκης (Κρήτης)

Από Β’ Κατηγορία σε Α2 Κατηγορία

1.Αγραφιώτης Γρηγόριος (Θεσσαλονίκης)

2.Ασλανίδης Ηλίας (Νότιας Αττικής)

  1. Γεράνιος Λεωνίδας (Νότιας Αττικής)

4.Γεωργούλης Λεωνίδας (Κ.Δ. Θεσσαλίας)

5.Δέλλας Χρήστος (Θεσσαλονίκης)

6.Ελ Ανύ Ντιά Γεράσιμος (Αχαϊας-Ηλείας)

7.Κατσαπρακάκης Χρήστος (Κρήτης)

8.Κιουλάφας Μάριος (Νότιας Αττικής)

9.Κουκουλεκίδης Βασίλειος (Θεσσαλονίκης)

10.Κούλης Χαράλαμπος (Αττικής)

11.Λαδάς Κωνσταντίνος (Κιλκίς)

12.Λαζόγκα Γεωργία (Αττικής)

13.Μαρινάκης Μεγακλής (Αχαϊας-Ηλείας)

14.Μαρουδιάς Ιάκωβος (Κυκλάδων)

15.Μαρτινάκος Γεώργιος (Αττικής)

16.Μαυρέλης Δημήτριος (Νότιας Αττικής)

17.Παπαδημητρόπουλος Κωνσταντίνος (Κυκλάδων)

18.Παπαδόπουλος Χρήστος (Αττικής)

19.Παπαθανασίου Κωνσταντίνος (Θεσσαλονίκης)

20.Σαρακενίδης Βασίλειος (Θεσσαλονίκης)

21.Σελεβός Αντώνιος (Θεσσαλονίκης)

22.Σκανδαλάκης Νικόλαος (Κρήτης)

23.Τζίμης Σταύρος (Νότιας Αττικής)

24.Τηγάνης Ιωάννης (Αττικής)

25.Χρυσάφης Σταύρος (Κεντρικής Μακεδονίας)

Από Γ’ Κατηγορία σε Β’ Κατηγορία

1.Αγγελής Αργύρης-Σταύρος (Αττικής)

2.Αναστασιάδης Βασίλειος (Θεσσαλονίκης)

3.Γιαννακόπουλος Φώτης (Αττικής)

4.Γιαννούλης Στυλιανός (Μαγνησίας)

5.Ηλιόπουλος Ιωάννης (Θεσσαλονίκης)

6.Θρασυβουλίδης Ορέστης (Θεσσαλονίκης)

7.Καντερές Νικόλαος (Θεσσαλονίκης)

8.Καραμπιτσάκος Απόστολος (Αν. Στερέας-Εύβοιας)

9.Κούλης Κωνσταντίνος (Αττικής)

10.Λάμπος Παναγιώτης (Αχαϊας-Ηλείας)

11.Λεβεντάκος Παναγιώτης (Αχαϊας-Ηλείας)

12.Λυγούρας Κωνσταντίνος (Δυτικής Μακεδονίας)

13.Μάρκου Γεώργιος (Αχαϊας-Ηλείας)

14.Μπουγλος Παναγιώτης (Μαγνησίας)

15.Μπουγλος Ιωάννης (Μαγνησίας)

16.Ναστούλης Γεώργιος (Αττικής)

17.Νέδογλου Ζαφείριος (Ν.Σερρών)

18.Ντάσης Λάζαρος (Κ.Ν. Πελοποννήσου)

19.Πλατέλλα Διονυσία (Νότιας Αττικής)

20.Τούσης Ναπολέων (Αττικής)

21.Τσάλας Ιωάννης (Μαγνησίας)

22.Τσάνταλη Ειρήνη-Μαργαρίτα (Θεσσαλονίκης)

23.Τσαρδούλιας Τηλέμαχος (Θεσσαλονίκης)

24.Χατζηκώστας Αντώνιος (Ημαθίας)