Η μπασκετική ατζέντα του Σαββάτου

184

 

Β΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ 
20:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΑΚΕ Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΒΟΥΛΩΝΗ Γραμματεία: Γούτη, Νέδας, Σαράφης Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ          
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ 
15:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΣΠΑΝΟΣ, ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ Γραμματεία: Στεφανίδου, Κωτσόβολος, Βαρυτιμίδης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
19:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΜΕΑΣ ΦΑΛΗΡΟ ~ ΑΠΣ ΚΑΝΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ, ΧΙΩΤΑΚΗΣ Γραμματεία: Παραδείση, Παληογιάννη, Μπέλλου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ημιτελική φάση  Γ2΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ 
17:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΜΓΣΣ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤ/ΡΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι. Γραμματεία: Γαλάνη, Χρηστίδης, Κούδας Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ   ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 
09:15 ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ.3 ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΠΑΠΑΡΕΓΚΑΣ Γραμματεία: Δαγδηλέλη
10:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. 2 ΜΠΟΥΡΔΑΝΟΥ Γραμματεία: Αστερνός
11:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ~ Ε.Ο.Σ. ΚΑΠΛΑΝΗΣ Γραμματεία: Φωστηρίδου
14:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ Γραμματεία: Τερζίδης
16:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ. Γραμματεία: Γιάντσιος
13:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ~ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Ποντίκη Μ.
13:15 ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ Γραμματεία: Λεονταρά
13:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥ. ΚΑΤΟΥΔΗΣ Γραμματεία: Κωτσόβολος
17:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ~ Β.Α.Ο. ΦΩΤΙΑΔΟΥ Ε. Γραμματεία: Στεφανίδου
13:30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘ/ΣΙΟΣ ~ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΓΕΦΥΡ. ΖΑΝΕΒ Γραμματεία: Ποντίκη Α. 13:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΚΑΛΠΑΚΗΣ Γραμματεία: Καλογιαννίδης 13:45 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ Γραμματεία: Κεχαγιάς
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΚΟΥΣΗΣ Γραμματεία: Κόντος
14:15 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΠΙΚΗΣ Γραμματεία: Παναγιωτίδου
14:15 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. 2 ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Γραμματεία: Παληογιάννη 14:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ-ΦΛΟΓΑΣ ~ I.C.B.S. 2009 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ Γραμματεία: Ουσταμπασίδου
17:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ 2 ΚΩΤΙΔΗΣ Γραμματεία: Κεχαγιά
18:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 2 ~ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β. Γραμματεία: Μούστος
15:00 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΕΛΕΒΟΣ Γραμματεία: Πουλιώτη
15:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ  ΡΑΓΙΑΣ Γραμματεία: Βιοπούλου
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ ’02 ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γραμματεία: Βασιλείου 15:30 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 2 ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔ. 2 ΖΑΝΕΒ Γραμματεία: Μίγγας
15:30 ΘΕΡΜΗΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ 17:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ.2 ~ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ Γραμματεία: Τσακίρης
16:00 ΑΣΠΡΟΒ/ΛΤΑΣ ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Ντούλια
17:00 ΜΑΚΕΔ/ΚΟΥ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ 2 ~ Ε.Ο.Σ. 2 ΡΟΡΡΗΣ Γραμματεία: Ακριτίδης
17:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ Γραμματεία: Αρμάου
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ 2 ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ. Γραμματεία: Ηλιάσκος
18:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΠΑΊΟΣ Γραμματεία: Κωστοπούλου
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΕΤΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ Γραμματεία: Χαλκίδης
20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΕΤΣ 2 ~ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. 2 ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ Γραμματεία: Μαρβάκη Σ. 19:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΓΡΑΙΚΟΣ Γραμματεία: Τασιώνα 20:00 ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ~ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ 2 ~ ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΠΡΑΤΤΟΣ Γραμματεία: Σακαλής
18:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 2 ΤΕΜΕΛΚΟΥ Γραμματεία: Χατζηιωάννου 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 2 ΛΕΥΘΕΡΗΣ Γραμματεία: Προεστού
Τουρνουά  ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ
09:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ. Γραμματεία: Παραδείση 14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ΙΓΝΑΤΙΟΥ Μ. Γραμματεία: Κούδας
Τουρνουά  ΜΙΝΙ  ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
10:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α. Γραμματεία: Κουκουβίνου
15:45 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ Γραμματεία: Κούδας