Η μπασκετική ατζέντα της Κυριακής

250

Γ1′  κατ. ΑΝΔΡΩΝ  :
14:30 I.C.B.S. ΕΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ Γραμματεία: Συμεωνίδης, Μιχαηλίδου Γ., Ουσταμπασίδου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Γ2′  κατ. ΑΝΔΡΩΝ  :
13:30 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚ. ~ ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜ. ΚΑΤΟΥΔΗΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
15:00 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠ. ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΚΑΤΟΥΔΗΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ Γραμματεία: Γιοβανούδα, Κατρακυλίδου, Γρούτα Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΕ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥ. ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΖΑΧΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ Γραμματεία: Ζηβαρίδης, Μπανασάκη, Λιούτσιας Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
19:30 25ο Δημ. Σχολ. ΑΚ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ~ ΑΣ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΓΚΕΚΑΣ, ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Γραμματεία: Μπανασάκη, Ζηβαρίδης, Λιούτσιας Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ~ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Γ. Γραμματεία: Σκαλιστής, Βουζούκου, Ράμπαντι Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
19:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΚΑΛ. ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ. ΜΠΑΊΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ. Γραμματεία: Ντάγκας, Προεστού, Κεχαγιά Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Τελική φάση  ΠΑΙΔΩΝ :
18:30 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν. Γραμματεία: Αλεβιζάτος, Παπαδόπουλος Μ., Παπαγεωργίου Γυμνασίαρχος: ΜΠΙΖΟΠΟΥΛΟΣ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΤΑΖΗΣ, ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ Γραμματεία: Κάτσης, Τουκμενίδου, Κωνσταντικάκη Γυμνασίαρχος: ΜΗΝΟΒΓΙΟΥΔΗΣ
Τουρνουά  ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ :
9:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ Γραμματεία: Καλογιαννίδης 10:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ~ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ. Γραμματεία: Γούτη
16:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΔΑΚ ΖΕΦΥΡΟ ΄02 ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΓΡΑΙΚΟΣ Γραμματεία: Ντάγκας
11:00 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜ. ΡΟΡΡΗΣ Γραμματεία: Κοσπανού 12:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Χατζηιωάννου
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ Γραμματεία: Κούδας
15:00 ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ.3 ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΕΜΕΛΚΟΥ Γραμματεία: Πουλιώτη
18:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γραμματεία: Μπέλλου
11:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ Γραμματεία: Τσιρακίδου
Τουρνουά  ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ :
15:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΑΝΕΒ Γραμματεία: Φωστηρίδου
Τουρνουά  ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ :
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ ’02 ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΓΡΑΙΚΟΣ Γραμματεία: Βασιλείου
9:15 ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ.3 ΑΣ ΑΡΗΣ  ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΤΣΟΚΟΛΗΣ Γραμματεία: Κωστοπούλου
9:00 ΠΥΛΑΙΑΣ  ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΧΙΩΤΑΚΗΣ Γραμματεία: Τασιώνα
11:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘ/ΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Μίγγας
11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ Γραμματεία: Καλγιαννίδης
11:00 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ. Γραμματεία: Δαγδηλέλη
17:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. 2 ~ ΑΟΕΚ HOOP ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Γραμματεία: Βουδούρης
11:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡ. ΠΑΡΑΛΙΚΙΔΗΣ Γραμματεία: Ποντίκη Μ.
12:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ΚΩΤΙΔΗΣ Γραμματεία: Ποντίκη Α.
12:15 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ. ΡΟΡΡΗΣ Γραμματεία: Κοσπανού
12:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥ. 2 ~ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ΖΑΝΕΒ Γραμματεία: Ηλιάσκος
13:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛ. ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔ. ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ Γραμματεία: Παναγιωτίδου
13:15 ΦΥΤΩΡΙΟ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥ. ΜΠΙΚΗΣ Γραμματεία: Βαρυτιμίδης
13:30 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΚΩΤΙΔΗΣ Γραμματεία: Μίγγας
13:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ 2 ~ Ε.Ο.Σ. 2 ΚΑΛΠΑΚΗΣ 15:00 ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ  ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΑΛΠΑΚΗΣ Γραμματεία: Σακαλής
14:20 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΕΤΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΑΥΡΟΝΑΝΟΣ Γραμματεία: Κόντος
13:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ-ΦΛΟΓΑΣ ~ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΥΣΗΣ Γραμματεία: Καπούλα
15:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΠΑΠΑΡΕΓΚΑΣ Γραμματεία: Μούστος
13:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝΕΜ. ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ Γραμματεία: Τερζίδης
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
16:15 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 2 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ παλιό Γραμματεία: Τσακίρης
10:00 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 2 ~ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ Γραμματεία: Τσιρακίδου
19:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Αρμάου
15:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤ. ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
16:45 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γραμματεία: Μπέλλου
15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΣΕΛΕΒΟΣ Γραμματεία: Βιοπούλου
15:45 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ Β.Α.Ο. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ Γραμματεία: Κούδας
15:45 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΛΕΥΘΕΡΗΣ Γραμματεία: Κωτσόβολος
16:00 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ I.C.B.S. 2009 ΜΠΙΚΗΣ Γραμματεία: Παναγιωτίδου
16:30 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΕΚΠ.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΧΙΩΤΑΚΗΣ Γραμματεία: Κάτσης
16:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α.
18:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 2 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α. Γραμματεία: Παραδείση