Η μπασκετική ατζέντα της Κυριακής

387

Ημιτελική φάση  ΕΦΗΒΩΝ

18:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΖΑΧΟΣ Γραμματεία: Κουνενάκης, Τσιρακίδου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ημιτελική φάση  ΠΑΙΔΩΝ
16:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΛΕΥΘΕΡΗΣ Γραμματεία: Μπανασάκη, Αλεβιζάτος Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΕΤΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι. Γραμματεία: Στεφανίδου, Βαρυτιμίδης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
14:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΣΕΛΕΒΟΣ Γραμματεία: Μπέλλου, Κωνσταντικάκη Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ημιτελική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ
10:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ, ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ Γραμματεία: Κωστοπούλου, Τσακίρης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ημιτελική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
12:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ, ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ Γραμματεία: Τσακίρης, Κωστοπούλου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι. Γραμματεία: Βαρυτιμίδης, Στεφανίδου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Τουρνουά  ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
09:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Κωστοπούλου
09:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΖΑΝΕΒ Γραμματεία: Ακριτίδης 11:00 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΠΡΑΤΤΟΣ Γραμματεία: Ηλιάσκος
14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΚΩΤΙΔΗΣ Γραμματεία: Μούστος
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΥΡΟΝΑΝΟΣ Γραμματεία: Κόντος 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΙΓΝΑΤΙΟΥ Μ. Γραμματεία: Μπέλλου 16:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ ’02 ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Γραμματεία: Παπαγεωργίου
16:45 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Βουζούκου
18:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΥΣΗΣ Γραμματεία: Μίγγας
Τουρνουά  ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ
15:00 Π.Α.Ο.Κ. ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ κεντρ. Σάλα Γραμματεία: Τουκμενίδου
15:00 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 2 ~ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΓΡΑΙΚΟΣ κάτω σάλα Γραμματεία: Βασιλείου 11:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛ. ΤΖΙΜΑ Γραμματεία: Κεχαγιάς
11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ Β.Α.Ο. ΖΑΝΕΒ Γραμματεία: Ακριτίδης
11:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ Γραμματεία: Κοσπανού 11:00 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΣΕΛΕΒΟΣ Γραμματεία: Μπέλλου
11:00 ΜΙΚΡΑΣ ανκτ. ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛ. ΡΑΓΙΑΣ Γραμματεία: Σκαλιστής 11:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. 2 ~ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ. Γραμματεία: Δρακοπούλου
11:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥ. 2 ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΡΡΗΣ Γραμματεία: Κουτσολαμπρόπουλος
11:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΕΤΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΜΠΙΚΗΣ Γραμματεία: Αλεξανδρόπουλος
11:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Ποντίκη Μ.
11:30 25ο Δημ.Σχολ. ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΧΙΩΤΑΚΗΣ Γραμματεία: Δαγδηλέλη
12:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ~ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΚΑΤΟΥΔΗΣ Γραμματεία: Στεργίου                                  12:45 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΑΟΕΚ HOOP ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ Γραμματεία: Χρήστου 12:15 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥ. ΠΡΑΤΤΟΣ Γραμματεία: Ηλιάσκος
13:30 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΡΟΡΡΗΣ Γραμματεία: Μίγγας
14:30 I.C.B.S. I.C.B.S. 2009 ~ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι. Γραμματεία: Παναγιωτίδου 14:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ-ΦΛΟΓΑΣ ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ Γραμματεία: Παπαδόπουλος Κ.
15:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ Γραμματεία: Προεστού
13:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 ~ Ε.Ο.Σ. 2 ΧΙΩΤΑΚΗΣ Γραμματεία: Δαγδηλέλη
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΑΛΠΑΚΗΣ
16:15 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 2 ~ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΚΑΛΠΑΚΗΣ παλιό Γραμματεία: Τσιρακίδου
15:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΚΩΤΙΔΗΣ Γραμματεία: Μούστος
19:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ~ ΕΚΠ.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ Γραμματεία: Μωραίτου 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ ‘ 02 ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Γραμματεία: Παπαγεωργίου
15:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤ. ~ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Βουζούκου 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜ. ΠΑΠΑΡΕΓΚΑΣ Γραμματεία: Αρβανιτίδης
15:45 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΥΡΟΝΑΝΟΣ Γραμματεία: Κόντος 15:45 ΜΑΚΕΔ/ΚΟΥ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΓΚΕΚΑΣ Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ.
16:00 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ. Γραμματεία: Μπεκιάρης
16:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ~ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β. 18:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 2 ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β. Γραμματεία: Σιωζόπουλος
17:00 ΚΑΠΠΑ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΠΑΠΑΡΕΓΚΑΣ Περαίας Γραμματεία: Μπασλής 17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡ. ΚΟΥΣΗΣ Γραμματεία: Μίγγας
Τουρνουά  ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ
12:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΕΤΣ 2 ~ Ε.Ο.Σ. 2 ΜΠΙΚΗΣ 14:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΕΤΣ ~ Ε.Ο.Σ.  ΜΠΙΚΗΣ Γραμματεία: Αλεξανδρόπουλος
19:30 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. 2 ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΧΙΩΤΑΚΗΣ Γραμματεία: Τερζίδης
Γ2′  κατ. ΑΝΔΡΩΝ 
13:30 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΜΕΝ. ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΗΛ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΑΤΖΙΔΟΥ
15:00 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ~ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΑΤΖΙΔΟΥ Γραμματεία: Κωτσόβολος, Καπούλα, Πισκιούλης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΜΕΑΣ ΦΑΛΗΡΟ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΓΑΖΕΤΑΣ, ΔΙΒΟΛΗ Γραμματεία: Παληογιάννη, Δαγδηλέλη, Λιούτσιας Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
19:30 25ο Δημ.Σχολ. ΑΚ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ~ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ ΓΑΖΕΤΑΣ, ΔΙΒΟΛΗ Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Αστερνός, Παπαδόπουλος Μ. Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
20:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ~ ΑΣ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛ. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ Γραμματεία: Λεονταρά, Ράμπαντι, Πουλιώτη Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
19:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ~ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔ. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ Γραμματεία: Κουκουβίνου, Παπαγεωργίου, Κούδας Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΚΑΛΑΜ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Γ. Γραμματεία: Δήμου, Αρμάου, Τουκμενίδου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ