Η μπασκετική ατζέντα του Σαββατου

285
Μπαράζ   ΕΦΗΒΩΝ 
18:30 Α.Α.Μ.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Λιούτσιας, Συμεωνίδης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ 
17:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~ ΑΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΘΕΣ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Γραμματεία: Κάτσης, Τουκμενίδου, Κωνσταντικάκη Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ 
17:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΜΓΣΣ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. Γραμματεία: Κουκουβίνου, Γρούτα, Κούδας Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ   ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 
09:15 ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ.3 ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Τσιρακίδου 11:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ~ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ Γραμματεία: Στεφανίδου
14:15 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. 2 ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 2 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι. Γραμματεία: Γιάντσιος
13:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ~ Β.Α.Ο. ΚΑΠΛΑΝΗΣ Γραμματεία: Φωστηρίδου
13:30 ΑΓ.ΑΘΑΝ/ΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘ/ΣΙΟΣ ~ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Ποντίκη Α.
13:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΛΕΥΘΕΡΗΣ Γραμματεία: Τσιρακίδου
13:45 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ΠΑΠΑΡΕΓΚΑΣ Γραμματεία: Ποντίκη Μ.
14:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ~ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ
15:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 ~ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΤΕΜΕΛΚΟΥ Γραμματεία: Μπέλλου 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΠΡΑΤΤΟΣ Γραμματεία: Πουλιώτη
15:30 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 2 ~ Ε.Ο.Σ. 2 ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ
17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ Ε.Ο.Σ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ Γραμματεία: Στεργίου
14:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ-ΦΛΟΓΑΣ ~ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ Γραμματεία: Παπαδόπουλος Κ.
16:00 ΑΣΠΡΟΒ/ΛΤΑΣ ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ~ ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΖΑΝΕΒ Γραμματεία: Ντούλια
18:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. 2 ΖΑΝΕΒ Γραμματεία: Ντεράκη
15:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
17:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ 2 ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ. Γραμματεία: Δήμου
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 2 ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ
16:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ  ~ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ παλιό Γραμματεία: Τσακίρης
14:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ~ I.C.B.S. 2009 ΚΟΥΣΗΣ Γραμματεία: Σαράφης
15:00 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ.
17:00 ΜΑΚΕΔ/ΚΟΥ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ 2 ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥ. 2 ΜΑΥΡΟΝΑΝΟΣ Γραμματεία: Ακριτίδης
17:30 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΡΑΙΚΟΣ Γραμματεία: Κουνενάκης 20:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ ’02 ~ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ  ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Γραμματεία: Βιοπούλου 16:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ  ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΒΟΥΛΩΝΗ
18:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 2 ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Γραμματεία: Ράμπαντι 19:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ~ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ 2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ. Γραμματεία: Σκαλιστής 19:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Βασιλείου
18:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ. Γραμματεία: Πισκιούλης 20:00 ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΚΩΤΙΔΗΣ
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ 2 ~ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 2 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ Γραμματεία: Σακαλής 20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΕΤΣ 2 ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔ. 2 ΚΟΣΜΑ Γραμματεία: Βαρυτιμίδης
18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. 2 ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ΣΕΛΕΒΟΣ Γραμματεία: Χρήστου
19:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ Γραμματεία: Σιωζόπουλος
09:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΔΙΒΟΛΗ Γραμματεία: Παπαγεωργίου
18:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ~ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΠΟΥΡΔΑΝΟΥ Γραμματεία: Κούλλιας 18:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ~ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΓΕΦ. ΤΖΙΜΑ Γραμματεία: Ποντίκη Μ.
Τουρνουά ΜΙΝΙ  ΑΓΟΡΙΩΝ 
12:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΚΑΛΠΑΚΗΣ Γραμματεία: Βουζούκου
Τουρνουά ΜΙΝΙ  ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 
11:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α. Γραμματεία: Βουζούκου