Η μπασκετική ατζέντα του Σαββατου

611

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ  :

17:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΓΕΦ. ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΙΓΝΑΤΙΟΥ Μ. Γραμματεία: Αλεξανδρόπουλος, Στεφανίδου, Αστερνός Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

  Προκριματική φάση  ΕΦΗΒΩΝ  :

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ ΄02 ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΠΑΊΟΣ Γραμματεία: Βιοπούλου, Βασιλείου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

19:00 ΘΕΡΜΗΣ  ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β. Γραμματεία: Λεονταρά, Τσακίρης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

19:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ~ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Αρμάου, Δήμου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

19:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΛΕΥΘΕΡΗΣ, ΚΩΤΙΔΗΣ Γραμματεία: Μπέλλου, Δρακοπούλου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

16:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΛΟΡΤΟΣ, ΚΩΤΙΔΗΣ Γραμματεία: Ζαφειριάδου, Παπαδόπουλος Μ. Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

18:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ Γραμματεία: Βουδούρης, Σιωζόπουλος Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

20:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΔΑΜΙΓΟΣ, ΚΙΑΠΙΔΗΣ Γραμματεία: Γαβριηλίδου, Ακριτίδης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι. Γραμματεία: Προεστού, Τασιώνα Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

20:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ

21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΚΑΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ~ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ Γραμματεία: Τσιρακίδου, Κούδας Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

15:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Θ. ~ Ε.Ο.Σ. ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΙΓΝΑΤΙΟΥ Μ. Γραμματεία: Αστερνός, Αλεξανδρόπουλος Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

16:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ~ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΤΖΙΜΑ Γραμματεία: Ποντίκη Α., Ποντίκη Μ. Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

17:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ Γραμματεία: Στεργίου, Μίγγας Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

18:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΜΠΙΚΗΣ Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Κόντος Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΕΤΣ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ΣΠΑΝΟΣ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ Γραμματεία: Σαλβερίδης, Χρηστίδης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ~ Κ.Α.Ο.Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Ηλιάσκος, Πισκιούλης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

14:30 I.C.B.S. I.C.B.S. 2009 ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΦΩΤΙΑΔΟΥ Ε. Γραμματεία: Παναγιωτίδου, Γαλάνη Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

20:00 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡ. ΚΟΣΜΑ, ΣΕΛΕΒΟΣ Γραμματεία: Μπεκιάρης, Παναγιωτίδου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.ΠΟΛ. ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ-ΦΛΟΓΑΣ ΛΕΥΘΕΡΗΣ, ΠΑΠΑΡΕΓΚΑΣ Γραμματεία: Κοσπανού, Παπαδόπουλος Κ. Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΓΚΕΚΑΣ, ΧΙΩΤΑΚΗΣ Γραμματεία: Χρήστου, Συμεωνίδης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΑΡΑΚΟΝΤΙΝΟΣ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ Γραμματεία: Καραμπίνας, Σακαλής Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

17:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ΜΑΝΙΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ. Γραμματεία: Παραδείση, Παληογιάννη Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

14:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ, ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α. Γραμματεία: Σκαλιστής, Χατζέλης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

18:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ

20:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ Γραμματεία: Κουκουβίνου, Παπαγεωργίου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

21:00 ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠ. ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουζούκου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

18:00 25ο Δημ.Σχολ. ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ~ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛ. ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ, ΓΡΑΙΚΟΣ Γραμματεία: Καπούλα, Δαγδηλέλη Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

 Προκριματική φάση  ΠΑΙΔΩΝ  :

18:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Πισκιούλης, Ηλιάσκος Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

 Προκριματική φάση  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  :

18:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΚΑΛΠΑΚΗΣ Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Μιχαηλίδου Γ. Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

12:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ. Γραμματεία: Γρούτα, Γιοβανούδα Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

18:00 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΒΟΡΔΟΣ, ΚΑΜΗΛΑ

ΡΗΣ Γραμματεία: Τουκμενίδου, Κωνσταντικάκη Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

19:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΚΟΥΣΗΣ Γραμματεία: Σμίλκου, Κεχαγιάς Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

16:00 ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ  ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ΖΑΝΕΒ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ. Γραμματεία: Σαράφης, Γούτη Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ΣΠΑΝΟΣ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ Γραμματεία: Χρηστίδης, Σαλβερίδης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ, ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α. Γραμματεία: Χατζέλης, Σκαλιστής Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

21:00 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ-ΦΛΟΓΑΣ ΚΑΛΠΑΚΗΣ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ Γραμματεία: Κωστοπούλου, Μπουρνάς Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

17:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ ’02 ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β. Γραμματεία: Τσακίρης, Λεονταρά Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

15:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓ. ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Γραμματεία: Μπασλής, Αλεβιζάτος Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ