Η μπασκετική ατζέντα του Σαββατου

478

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ  :

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~ ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ. Γραμματεία: Κωστοπούλου, Βουζούκου, Ράμπαντι Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ   

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ  :

15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΕΣ ΜΑΚΕΔΩΝ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.ΠΟΛ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ Γραμματεία: Αστερνός, Γαβριηλίδου, Παπαδόπουλος Κ. Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

18:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ~ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ, ΧΙΩΤΑΚΗΣ Γραμματεία: Κουκουβίνου, Γρούτα Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ  :

16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γραμματεία: Βιοπούλου, Βασιλείου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

19:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΖΑΧΟΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Δήμου, Αρμάου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β. Γραμματεία: Μπασλής, Κουνενάκης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΖΑΝΕΒ Γραμματεία: Πουλιώτη, Αλεβιζάτος Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

21:00 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ Γραμματεία: Μπέλλου, Τσιρακίδου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Κόντος Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

18:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΜΑΝΙΟΣ, ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α.

19:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΜΑΝΙΟΣ, ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α. Γραμματεία: Τερζίδης, Κωνσταντικάκη Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

10:30 ΑΞΙΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ΤΖΙΜΑ Γραμματεία: Ποντίκη Α., Ποντίκη Μ. Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

17:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ~ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ Γραμματεία: Κεχαγιάς, Σμίλκου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

15:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ~ ΚΑΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

17:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ~ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Γραμματεία: Σιωζόπουλος, Κούλλιας Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

12:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ~ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ Γραμματεία: Σαλβερίδης, Φωστηρίδου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

19:30 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔ. ΣΠΑΝΟΣ, ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Μίγγας, Στεργίου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

15:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ~ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ. ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ Γραμματεία: Χατζέλης, Φωστηρίδου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥ. ΚΑΤΟΥΔΗΣ, ΑΡΓΥΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Στεφανίδου, Μαρβάκη Ι. Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

20:00 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ Κ.Α.Ο.Σ. ~ ΑΚΕΤΣ ΜΠΙΚΗΣ Γραμματεία: Σαλβερίδης, Ηλιάσκος Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

16:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΚΟΥΣΗΣ, ΚΑΠΛΑΝΗΣ Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ακριτίδης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

20:00 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ I.C.B.S. 2009 ΠΑΠΑΓΕΡΑΣ Γραμματεία: Παναγιωτίδου, Χρηστίδης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.ΠΟΛ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ Γραμματεία: Γαβριηλίδου, Αστερνός Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΚΩΤΙΔΗΣ Γραμματεία: Ζαφειριάδου, Σακαλής Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ~ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ Γραμματεία: Καραμπίνας, Τσακίρης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠ. ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ, ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Ταχματζίδης, Χατζηιωάννου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

18:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ~ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΒΟΥΛΩΝΗ Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ., Λεονταρά Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

16:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΒΟΡΔΟΣ, ΣΕΛΕΒΟΣ

18:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ΚΑΡΑΚΟΝΤΙΝΟΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ Γραμματεία: Μούστος, Κεχαγιά Θ. Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  :

18:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Κόντος Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

18:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΚΙΑΠΙΔΗΣ, ΡΑΚΚΑΣ Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Κούδας Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

20:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΖΑΝΕΒ Γραμματεία: Αλεβιζάτος, Πουλιώτη Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

16:00 ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡ. ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ Γραμματεία: Κράντα, Συμεωνίδης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

18:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ΡΟΡΡΗΣ Γραμματεία: Ποντίκη Μ., Ποντίκη Α. Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

18:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ Ε.Ο.Σ. ΣΠΑΝΟΣ, ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Στεργίου, Μίγγας Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

14:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ-ΦΛΟΓΑΣ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΙΓΝΑΤΙΟΥ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ. Γραμματεία: Γαλάνη, Γιοβανούδα Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

13:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΤΣΟΥΛΗΣ, ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Γραμματεία: Βαρυτιμίδης, Κατρακυλίδου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

15:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Γραμματεία: Σκαλιστής, Διμπιτούζης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

17:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ ’02 ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β. Γραμματεία: Κουνενάκης, Μπασλής Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ