Η μπασκετική ατζέντα του Σαββατου

476

Αναλυτικά:

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
17:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦ. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Κουκουβίνου, Γρούτα, Κούδας Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
17:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΜΓΣΣ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ Γραμματεία: Ζαφειριάδου, Βαρυτιμίδης, Κωτσόβολος Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΡΙΣΑ ΜΑΚ. ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.ΠΟΛΗΣ ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ Γραμματεία: Μαρβάκη Σ., Κατρακυλίδου, Μιχαηλίδου Γ. Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Προκριματική φάση  ΕΦΗΒΩΝ
18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ ΄02 ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΤΣΟΥΛΗΣ, ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Γραμματεία: Βιοπούλου, Βασιλείου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΙΓΝΑΤΙΟΥ Μ., ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ Γραμματεία: Μπασλής, Κουνενάκης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
19:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Μωραίτου, Αρβανιτίδης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Δήμου, Αρμάου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ. νέο Γραμματεία: Τουκμενίδου, Κωνσταντικάκη Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
20:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΖΑΝΕΒ Γραμματεία: Πισκιούλης, Αλεξανδρόπουλος Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΑΝΙΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ. Γραμματεία: Μπανασάκη, Λιούτσιας Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
16:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ~ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ΚΑΛΠΑΚΗΣ, ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ
18:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΔΑΜΙΓΟΣ, ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α. Γραμματεία: Χατζέλης, Κεχαγιά Θ. Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
10:30 ΑΞΙΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡ. ΤΖΙΜΑ Γραμματεία: Γαβριηλίδου, Ακριτίδης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
18:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΑΡΓΥΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Ποντίκη Α., Στεργίου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΡΑΚΚΑΣ Γραμματεία: Σαλβερίδης, Κουλελή Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
18:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ Γραμματεία: Ηλιάσκος, Κόντος Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
15:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Θ. ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥ. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Κούδας, Γρούτα Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΚΕΤΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβάκη Ι. Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
20:00 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ Κ.Α.Ο.Σ. ~ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ. ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΗΣ, ΚΑΠΛΑΝΗΣ Γραμματεία: Φωστηρίδου, Αστερνός Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
12:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΚΙΑΠΙΔΗΣ Γραμματεία: Γαλάνη, Παναγιωτίδου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
20:00 ΔΡΥΜΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡ. ~ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΚΑΤΟΥΔΗΣ Γραμματεία: Σαράφης, Γούτη Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ-ΦΛΟΓΑΣ ~ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΖΑΝΕΒ, ΠΡΑΤΤΟΣ Γραμματεία: Διμπιτούζης, Ουσταμπασίδου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΣΕΛΕΒΟΣ Γραμματεία: Γιοβανούδα, Χρήστου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.ΠΟΛ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ Γραμματεία: Καραμπίνας, Τσακίρης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
15:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ~ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Γ. Γραμματεία: Παληογιάννη, Κωστοπούλου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
09:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΧΙΩΤΑΚΗΣ, ΚΩΤΙΔΗΣ Γραμματεία: Σιωζόπουλος, Βουδούρης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
20:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ~ ΚΑΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Σακαλής Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Προκριματική φάση  ΠΑΙΔΩΝ 
19:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ  ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΣΜΑ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ. Γραμματεία: Στεφανίδου, Χρηστίδης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβάκη Ι. Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Προκριματική φάση  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 
12:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ, ΜΠΟΥΡΔΑΝΟΥ Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουζούκου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
13:30 25ο Δημ.Σχολ. ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΒΟΡΔΟΣ, ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Γραμματεία: Παπαγεωργίου, Δρακοπούλου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
18:00 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ. Γραμματεία: Παφιώλης, Αδαμίδης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
16:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ Ε.Ο.Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ Γραμματεία: Κωτσόβολος, Βαρυτιμίδης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
16:00 ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ  ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ Γραμματεία: Γούτη, Σαράφης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
19:30 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΑΡΓΥΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Στεργίου, Ποντίκη Α. Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
14:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚ. ΖΑΝΕΒ, ΠΡΑΤΤΟΣ Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Διμπιτούζης Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
21:00 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΛΕΥΘΕΡΗΣ Γραμματεία: Προεστού, Πουλιώτη Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
17:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓ. ΚΑΡΑΚΟΝΤΙΝΟΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ Γραμματεία: Μπέλλου, Τσιρακίδου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
15:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ ΒΟΥΛΩΝΗ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β. Γραμματεία: Χατζηιωάννου, Παπαδόπουλος Μ. Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
20:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ ’02 ~ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Γραμματεία: Βιοπούλου, Βασιλείου Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ