Η μπασκετική ατζέντα του Σαββάτου

473

Αγώνες για την ημιτελική φάση κορασίδων,Γ’1 κατηγορία ανδρών και το τουρνουά παμπαίδων περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα.

Γ1΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
20:30     ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ     ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ.     ~     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ     ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ – ΓΕΝΝΑΙΟΣ
Γραμματεία:         ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ – ΔΗΜΟΥ – ΑΡΜΑΟΥ
Γυμνασίαρχος:         Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
21:30     ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     Ν. ΚΡΗΝΗΣ ΑΕ     ~     ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ     ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ – ΚΑΤΣΩΝΗΣ
ΔΑΚ     Γραμματεία:         ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ – ΚΟΣΠΑΝΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΚΑΚΗ
Γυμνασίαρχος:         Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
14:00     ΔΡΥΜΟΥ     ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ     ~     ΠΑΟΚ ΑΣ     ΔΑΜΙΓΟΣ – ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία:         ΚΑΤΡΑΚΥΛΙΔΟΥ – ΓΡΟΥΤΑ – ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗΣ
15:30     ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΟ     ~     ΑΡΗΣ ΑΣ     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. – ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΗΣ
Γραμματεία:         ΡΟΥΝΤΑΣ – ΠΙΣΚΙΟΥΛΗΣ – ΑΛΕΞ/ΛΟΣ
20:30     ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     Ε.Ο.Σ.     ~     ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:         ΣΤΑΕΦΑΝΙΔΟΥ – ΣΑΚΑΛΗΣ – ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
21:30     ΜΕΝΤ     ΜΕΝΤ     ~     ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ     ΓΑΖΕΤΑΣ – ΠΑΠΑΓΕΡΑΣ
Γραμματεία:         ΣΙΩΖΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΦΙΩΛΗΣ – ΑΔΑΜΙΔΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
15:30     ΠΕΡΑΙΑΣ ΔΑΚ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ     ~     ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ     ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ – ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α
Γραμματεία:         ΒΙΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΤΣΗΣ
17:00     ΘΕΡΜΗΣ     Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ     ~     ΖΕΦΥΡΟΣ 02     ΜΑΝΙΟΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ
Γραμματεία:         ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ – ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
17:30     ΕΠΑΝΩΜΗΣ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ     ~     ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ     ΤΣΟΥΛΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Γραμματεία:         ΜΩΡΑΙΤΟΥ –  ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ
12:30     ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ     ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ     ~     ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ     ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ – ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ
Γραμματεία:         ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ – ΣΑΛΒΕΡΙΔΗΣ
14:00     ΣΙΝΔΟΥ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ     ~     ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ     ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ
Γραμματεία:         ΡΟΥΖΙΟΣ ΠΑΝ – ΜΙΓΓΑΣ
15:00     ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ     ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ     ~     ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΕΧΕΔ     ΚΑΡΔΑΜΗΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία:         ΣΜΙΛΚΟΥ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ
17:30     ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ     ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ     ~     ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ     ΤΖΙΜΑ
Γραμματεία:         ΠΟΝΤΙΚΗ ΑΦΡ. – ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΠ.
10:00     ΕΚΟ     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ      ~     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ     ΜΠΙΚΗΣ – Χ»ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
11¨30     ΕΚΟ     ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥ.         Β.ΑΟ.     ΜΠΙΚΗΣ – Χ»ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Γραμματεία:         ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ – ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ
14:00     ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ     ΑΝΑΓΕΝ. ΦΛΟΓΑ     ~     Ε.Ο.Σ.     ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ – ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:         ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
19:00     ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     ΑΚΕΤΣ     ~     ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Ο.     ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:         ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ – ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
14:00     ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΟ 2     ~     ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 2     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ- ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΗΣ
Γραμματεία:         ΠΙΣΚΙΟΥΛΗΣ – ΑΛΕΞ/ΛΟΣ
14:30     ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΑΚ     ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΚ     ~     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2     ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ –  ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία:         ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΥ
15:30     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2     ~     ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ     ΦΡΥΔΑΣ – ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία:         ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ – ΚΟΥΔΑΣ
18:00     ΒΑΟ     ΒΑΟ 2     ~     ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 2     ΦΡΥΔΑΣ – ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία:         ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ – ΜΠΕΛΛΟΥ
14:15     ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.     ~     ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ     ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΖΑΝΕΒ
Γραμματεία:         ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ – ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ
14:30     ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ     ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ     ~     ICBS 2009     ΛΕΥΘΕΡΗΣ – ΜΑΥΡΟΝΑΝΟΣ
Γραμματεία:         ΝΕΔΑΣ – ΣΑΡΑΦΗΣ
15:00     ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ     ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ     ~     ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡ     ΦΩΤΙΑΔΟΥ Ε. – ΠΑΠΑΡΕΓΚΑΣ
Γραμματεία:         ΚΡΑΝΤΑ – ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Γ
13:30     ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Π.     ~     ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ     ΡΑΓΙΑΣ – ΦΑΚΩΝΑΣ
Γραμματεία:         ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ – ΚΟΥΔΑΣ
19:30     25ο ΔΗΜ     Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ     ~     ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ     ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ – ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ
Γραμματεία:         ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ – ΜΠΕΛΛΟΥ
20:15     ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ     ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ     ~     ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ     ΣΤΟΥΜΠΟΣ – ΚΩΤΙΔΗΣ
21:30     ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ     ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ     ~     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡ.     ΣΤΟΥΜΠΟΣ – ΚΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία:         ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ – ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ
13:00     ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ     ΗΡΑΚΛΗΣ 2     ~     ΜΕΝΤ 2     ΚΟΥΣΗΣ – ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία:         ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ – ΠΟΥΛΙΩΤΗ
14:00     ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΔΑΚ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ.     ~     ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ     ΤΑΞΙΛΔΑΡΙΔΗΣ – ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία:         ΑΣΤΕΡΝΟΣ – ΤΕΡΖΙΔΗΣ
15:00     ΜΙΚΡΑΣ Β’     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ     ~     ΜΑΧΗΤΕΣ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ     ΒΟΥΛΩΝΗ – ΚΑΛΠΑΚΗΣ
Γραμματεία:         ΝΑΣΟΥΦΙΔΗΣ – ΚΟΥΛΛΙΑΣ
10:15     ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ     ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ     ~     ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ     ΚΟΥΣΗΣ – ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία:         ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ – ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ
16:00     ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΔΑΚ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡ. 2     ~     ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ     ΤΑΞΙΛΔΑΡΙΔΗΣ – ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία:         ΑΣΤΕΡΝΟΣ – ΤΕΡΖΙΔΗΣ
17:30     ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΑΚ     ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ     ~     ΒΕΡΓΙΝΑ     ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΜΑΚΡΗΣ
Γραμματεία:         ΤΣΑΚΙΡΗΣ – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
18:00     25ο ΔΗΜ     Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2     ~     ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ     ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ – ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία:         ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ – ΜΠΕΛΛΟΥ
14:15     ΜΕΝΤ     ΜΕΝΤ     ~     ΠΑΟΚ ΑΣ     ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ – ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία:         ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π. – ΜΠΟΥΡΝΑΣ
15:15     ΧΑΡΙΛΑΟΥ     ΑΡΗΣ ΑΣ     ~     ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ     ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ – ΣΑΚΚΑΣ
ΘΥΡΑ 3     Γραμματεία:         ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΣ
19:00     ΜΙΚΡΑΣ Β’     ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ     ~     ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ     ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ – ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β.
Γραμματεία:         ΝΤΑΓΚΑΣ – ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ
08:45     ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ     ΠΑΝΟΡΑΜΑ 2     ~     ΑΡΗΣ 2     ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν. – ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ
Γραμματεία:         ΛΕΟΝΤΑΡΑ – ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
14:45     ΠΑΟΚ     ΠΑΟΚ ΑΣ 2     ~     ΠΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2     ΜΠΑΙΟΣ – ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία:         ΖΗΒΑΡΙΔΗΣ – ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Π
20:30     ΜΙΚΡΑΣ Β’     Ν. ΒΟΤΣΗΣ 2     ~     ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ     ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ – ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β.
Γραμματεία:         ΝΤΑΓΚΑΣ – ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ
12:00     ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.     ~     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. Ρ.     ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ – ΙΓΝΑΤΙΟΥ Μ
13:30     ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΠΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ      ~     Ν. ΒΟΤΣΗΣ     ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ – ΙΓΝΑΤΙΟΥ Μ
Γραμματεία:         ΜΟΥΣΤΟΣ – ΚΕΧΑΓΙΑ Θ.

Γ1΄ κατ.  ΑΝΔΡΩΝ  :
20:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ – ΓΕΝΝΑΙΟΣ
Γραμματεία: ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ – ΔΗΜΟΥ – ΑΡΜΑΟΥ
Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ ΑΕ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ – ΚΑΤΣΩΝΗΣ
ΔΑΚ Γραμματεία: ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ – ΚΟΣΠΑΝΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΚΑΚΗ
Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ημιτελική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  :
14:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΔΑΜΙΓΟΣ – ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: ΚΑΤΡΑΚΥΛΙΔΟΥ – ΓΡΟΥΤΑ – ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗΣ
15:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΟ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. – ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΗΣ
Γραμματεία: ΡΟΥΝΤΑΣ – ΠΙΣΚΙΟΥΛΗΣ – ΑΛΕΞ/ΛΟΣ
20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΣΤΑΕΦΑΝΙΔΟΥ – ΣΑΚΑΛΗΣ – ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
21:30 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ΓΑΖΕΤΑΣ – ΠΑΠΑΓΕΡΑΣ
Γραμματεία: ΣΙΩΖΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΦΙΩΛΗΣ – ΑΔΑΜΙΔΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΔΑΚ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ – ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α
Γραμματεία: ΒΙΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΤΣΗΣ
17:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ΜΑΝΙΟΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ
Γραμματεία: ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ – ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
17:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΤΣΟΥΛΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Γραμματεία: ΜΩΡΑΙΤΟΥ –  ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ
12:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ – ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ – ΣΑΛΒΕΡΙΔΗΣ
14:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΡΟΥΖΙΟΣ ΠΑΝ – ΜΙΓΓΑΣ
15:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ~ ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΕΧΕΔ ΚΑΡΔΑΜΗΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΣΜΙΛΚΟΥ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ
17:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΤΖΙΜΑ
Γραμματεία: ΠΟΝΤΙΚΗ ΑΦΡ. – ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΠ.
10:00 ΕΚΟ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΜΠΙΚΗΣ – Χ»ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
11¨30 ΕΚΟ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥ. Β.ΑΟ. ΜΠΙΚΗΣ – Χ»ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Γραμματεία: ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ – ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ
14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝ. ΦΛΟΓΑ ~ Ε.Ο.Σ. ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ – ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΕΤΣ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Ο. ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ – ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
14:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΟ 2 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ- ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΗΣ
Γραμματεία: ΠΙΣΚΙΟΥΛΗΣ – ΑΛΕΞ/ΛΟΣ
14:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΚ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ –  ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΥ
15:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΦΡΥΔΑΣ – ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ – ΚΟΥΔΑΣ
18:00 ΒΑΟ ΒΑΟ 2 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 2 ΦΡΥΔΑΣ – ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ – ΜΠΕΛΛΟΥ
14:15 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΖΑΝΕΒ
Γραμματεία: ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ – ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ
14:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ~ ICBS 2009 ΛΕΥΘΕΡΗΣ – ΜΑΥΡΟΝΑΝΟΣ
Γραμματεία: ΝΕΔΑΣ – ΣΑΡΑΦΗΣ
15:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ~ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡ ΦΩΤΙΑΔΟΥ Ε. – ΠΑΠΑΡΕΓΚΑΣ
Γραμματεία: ΚΡΑΝΤΑ – ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Γ
13:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Π. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΡΑΓΙΑΣ – ΦΑΚΩΝΑΣ
Γραμματεία: ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ – ΚΟΥΔΑΣ
19:30 25ο ΔΗΜ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ – ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ
Γραμματεία: ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ – ΜΠΕΛΛΟΥ
20:15 ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ – ΚΩΤΙΔΗΣ
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ – ΚΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ – ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ
13:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ~ ΜΕΝΤ 2 ΚΟΥΣΗΣ – ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία: ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ – ΠΟΥΛΙΩΤΗ
14:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ~ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ΤΑΞΙΛΔΑΡΙΔΗΣ – ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΑΣΤΕΡΝΟΣ – ΤΕΡΖΙΔΗΣ
15:00 ΜΙΚΡΑΣ Β’ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΒΟΥΛΩΝΗ – ΚΑΛΠΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΝΑΣΟΥΦΙΔΗΣ – ΚΟΥΛΛΙΑΣ
10:15 ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ~ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ ΚΟΥΣΗΣ – ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία: ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ – ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ
16:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΔΑΚ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡ. 2 ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΤΑΞΙΛΔΑΡΙΔΗΣ – ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΑΣΤΕΡΝΟΣ – ΤΕΡΖΙΔΗΣ
17:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΜΑΚΡΗΣ
Γραμματεία: ΤΣΑΚΙΡΗΣ – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
18:00 25ο ΔΗΜ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ – ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ – ΜΠΕΛΛΟΥ
14:15 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ – ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π. – ΜΠΟΥΡΝΑΣ
15:15 ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ – ΣΑΚΚΑΣ
ΘΥΡΑ 3 Γραμματεία: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΣ
19:00 ΜΙΚΡΑΣ Β’ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ – ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β.
Γραμματεία: ΝΤΑΓΚΑΣ – ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ
08:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 2 ~ ΑΡΗΣ 2 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν. – ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ
Γραμματεία: ΛΕΟΝΤΑΡΑ – ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
14:45 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΑΣ 2 ~ ΠΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 ΜΠΑΙΟΣ – ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΖΗΒΑΡΙΔΗΣ – ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Π
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β’ Ν. ΒΟΤΣΗΣ 2 ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ – ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β.
Γραμματεία: ΝΤΑΓΚΑΣ – ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ
12:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. Ρ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ – ΙΓΝΑΤΙΟΥ Μ
13:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ – ΙΓΝΑΤΙΟΥ Μ
Γραμματεία: ΜΟΥΣΤΟΣ – ΚΕΧΑΓΙΑ Θ.