Η μπασκετική ατζέντα της Κυριακής

343

Αναλυτικά όλοι οι σημερινοί αγώνες των πρωταθλημάτων της ΕΚΑΣΘ.

Γ1′ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
20:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΑΣ ΠΕΡΑ ΘΕΣ. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Τασιώνα, Γιάντσιος, Κωστοπούλου
Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ημιτελική φάση Γ2′ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:45 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ~ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΛΗΤ. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Κράντα, Τσακίρης, Συμεωνίδης
Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΣ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΚΕΚΑΣ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τουκμενίδου, Δρακοπούλου, Κωνσταντικάκη
Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
20:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΚΑΛ. ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Κουκουβίνου, Μούστος, Προεστού
Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Τουρνουά ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ :
10:15 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ ’02 ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Τερζίδης
10:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Κούδας
13:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ~ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΖΑΝΕΒ
Γραμματεία: Νέδας
11:00 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης
12:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜ. ΚΩΤΙΔΗΣ
παλιό Γραμματεία: Λιούτσιας
15:00 ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ.3 ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: Βουδούρης
16:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία: Βασιλείου
18:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Δήμου
Τουρνουά ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ :
16:30 25ο Δημ.Σχολ. ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΡΑΓΙΑΣ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος
Τουρνουά ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ :
9:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Κούλλιας
9:15 ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ.3 ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Σιωζόπουλος
11:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου
16:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ΤΖΙΜΑ
Γραμματεία: Ποντίκη Μ.
11:00 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Δαγδηλέλη
14:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΚΩΤΙΔΗΣ
παλιό Γραμματεία: Λιούτσιας
11:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΓΕΦ. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α.
14:15 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ~ Β.Α.Ο. ΖΑΝΕΒ
Γραμματεία: Νέδας
12:15 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου
12:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥ. 2 ~ ΑΟΕΚ HOOP ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κόντος
13:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛ. ~ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘ/ΣΙΟΥ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Παναγιωτίδου
13:15 ΦΥΤΩΡΙΟ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ~ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ηλιάσκος
13:30 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Μίγγας
13:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ 2 ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. 2 ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Σακαλής
14:20 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΕΤΣ ~ I.C.B.S. 2009 ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου
14:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ-ΦΛΟΓΑΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΡΟΡΡΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου
13:45 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κεχαγιάς
15:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 ~ Χ.Α.Ν.Θ. 2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
Γραμματεία: Κουνενάκης
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ ~ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΛΕΥΘΕΡΗΣ
16:15 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 2 ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 2 ΛΕΥΘΕΡΗΣ
παλιό Γραμματεία: Κεχαγιά
15:00 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 2 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΚΑΛΠΑΚΗΣ
Γραμματεία: Χατζηιωάννου
10:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Γραμματεία: Πουλιώτη
13:45 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΕΚΠ.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΜΠΑΊΟΣ
15:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤ. ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΜΠΑΊΟΣ
16:45 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Αρμάου
15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ ’02 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Γραμματεία: Βιοπούλου
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία: Βασιλείου
15:45 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΠΙΚΗΣ
Γραμματεία: Γρούτα
16:00 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.
Γραμματεία: Κατρακυλίδου
18:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΓΚΕΚΑΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου