Η λίστα με τους διαιτητές που ορίστηκαν για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στις Εθνικές Κατηγορίες

60

Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων των Εθνικών κατηγοριών που είναι οι εξής:

Α1 Ανδρών

Σάββατο 19 Οκτωβρίου

Δ. Τόφαλος 15.45 Προμηθέας Πάτρας-ΑΕ Χολαργού (Ρόδος) Μπήτης-Αναστόπουλος Αντ.-Παγώνης (Πίγκας)

Αλεξάνδρειο 15.45 Άρης-Ιωνικός Νίκαιας  Μάνος-Διαμαντής-Σταματόπουλος (Σιμητόπουλος)

Νεάπολης Λάρισας 15.45 Λάρισα-Ηρακλής Αναστόπουλος Π.-Ψαριανός-Μαγκλογιάννης (Βαρνάς)

Σ.Μπεφόν 15.45 Πανιώνιος-Ρέθυμνο Πουρσανίδης Γ.-Συμεωνίδης-Λόρτος (Ντίνος)

ΟΑΚΑ 17.00 ΑΕΚ-Περιστέρι Τσαρούχα-Καλδίρης-Μαλαμάς (Ορφανός Γ.)

ΠΑΟΚ 17.45 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός Παπαπέτρου-Τζαφλέρης-Καλογερόπουλος Λ. (Γκούμας)

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

Λαυρίου 17.45 ΓΣ Κύμης (Λαύριο)-Ήφαιστος Λήμνου Καρακατσούνης-Παναγιώτου-Θεονάς (Παλάτος)

Α2 Ανδρών

Σάββατο 19 Οκτωβρίου

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ψυχικό Ξενικάκης-Ταρενίδης Στ.-Μπακάλης (Παπαδόπουλος Ν.)

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Τρίτων Παφίλης-Ζαχαρής-Ταρενίδης Κ. (Μπέστιας)

ΣΕΦ 17.00 Ολυμπιακός-Φίλιππος Βέροιας Νάστος-Φάκαρος-Δόλγυρας (Ελευθεριάδης)

Περιβόλας 17.00 Απόλλων Π.-Αμύντας Κατραχούρας-Χαλαμπαλάκης-Κοντίλης (Κωστής)

Ήλιδας 17.00 Κόροιβος Αμαλιάδας-Παγκράτι Παντελίδης-Ρίζος-Χριστινάκης (Θεοδοσόπουλος)

Τετάρτη 6 Νοεμβρίου

Καρδίτσας (Νέο) 17.00 Καρδίτσα-Δάφνη Δαφνίου –

Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρυοπιδέων-Χαρίλαος Τρικούπης-

Ελευθερούπολης 15.00 Ελευθερούπολης-Οίαξ Ναυπλίου-

Β’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

Στ. Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Λοκρός Αταλάντης Τσακαλογιάννης-Τσιμπούρης-Μαρινάκης (Τηγάνης)

Δαϊς 17.00 Δούκας-Πεντέλη Κωνσταντινόπουλος-Καλογερόπουλος Φ.-Αργυρούδης (Λιμνιάτης)

Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Παπάγου Σκούτας-Γιακείμη-Ορφανός Ιορδ. (Ντάβαρης)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Πρωτέας Βούλας Μπίκας-Τσάτσης-Κοτσώνης (Γολεγού)

Μεγάρων (Νέο) 17.00 ΝΕ Μεγαρίδος-ΚΑΟ Μελισσίων Στρέμπας-Τεφτίκης-Ασλανίδης (Ηπιώτης)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-ΟΦΗ Καρπάνος-Λογοθέτης-Χουγιάζος (Ζερδεβάς)

Τετάρτη 6 Νοεμβρίου

Εσπέρου 19.30 Έσπερος-Πανελευσινιακός –

Π. Σαλπέας 18.00 Εθνικός-Μαρούσι –

2ος Όμιλος

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Καβάλα Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου-Παπαγερίδης (Ελευθεριάδης Παν.)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Έσπερος Λαμίας Ντούρας-Δημάδης-Ζαχαριάδης (Σακελλαρίου)

Πεύκων 17.00 Μαχητές-Γέφυρα Τσιρτσιμάλης-Αγραφιώτης Ιωάν.-Δέλλας (Παραλυκίδης)

Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Δόξα Λευκάδας Τζιοπάνος Ν.-Λουλουδιάδης-Αγραφιώτης Γρ. (Κασαπίδης)

Ιωαννίνων (Νέο) 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Πρωτέας Γρεβενών Θεοδώρου-Κοϊμτζόγλου-Τζιοπάνος Γρ. (Τσιγκέλης)

Αγ. Παύλου 17.00 Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου-ΧΑΝΘ Τσιαπλής-Παπανικολάου-Ντόγκας (Θωμόπουλος)

Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Αίας Ευόσμου Τσουμαχίδης-Καρακώστας-Χατζημπαλίδης (Αρναούτογλου)

Φαρσάλων 15.00 Φάρσαλα-Κομοτηνή Πιτσίλκας-Κοντογιάννης-Παζώλης (Τσιργούλας)

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Κορωπί Μαντήλας-Κουτσοδήμος (Κοκορδάτος)

Ν.Περκιζας 17.00 Χαλάνδρι-Ερμιόνη Χατζημάρκος-Ξυλάς (Σταματόπουλος)

Κορίνθου 13.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Νέο Ληξούρι Χριστοδουλάκης-Ζιώγας (Ελένης)

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΣΔΥ Τρίπολης Μαρουδιάς-Παπαδημητρόπουλος (Κουλούρης)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Π. Φάληρο Πολυχρόνης-Μαρτινάκος (Μπουρνάς)

Γλαύκος 17.00 Γλαύκος-Παναχαϊκή Ελ Ανύ-Λάμπος (Μάρκου)

Σάββατο 16 Νοεμβρίου

Κάτω Αχαγιάς 19.30 Αχαγιά 82-Άρης Νίκαιας –

2ος Όμιλος

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

Κροίσος Πέρσης 13.30 Μίλων-Τα Φανάρια Σκανδαλάκης-Αντωνίου Γ. (Ζώης)

Ν.Περκιζας 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Ένωση Ιλίου Ντάσης-Ξηροκώστας (Χριστινάκης)

Ερ. Χατζόπουλος 17.00 Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου Φασόλης-Σιδέρης (Σταμάτης Φ.)

Βυζαντινό 17.00 Πέρα-Αργοναύτης Τριγλίας Ορφανός Εμμ.-Παπαδόπουλος Χρ. (Παπαδόπουλος Κ.)

Ν. Φιλαδέλφειας 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Ραχιώτης-Κούλης Χαρ. (Ευστρατίου)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Λαμπίρης-Τσακιράκη (Σκούφαλος)

Αυλίδας 17.00 Αίαντα Αυλίδας-ΑΚ Χαλκίδας Παπαφωτίου-Κούλης Κ. (Κάλφα)

3ος Όμιλος

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

Αριδαίας 17.00 Αριδαία-Ολυμπιακός Βόλου Φουτζήλας-Γραικός (Μελανίδης)

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Τιτάνες Παλαμά Φακίτσας-Γεωργούλης (Χλωρός)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-ΣΚ Ιωάννινα Σιταρίδης-Τσάνταλη (Καλότσης)

Ιωαννίνων (Νέο) 14.30 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Φαίακας Κέρκυρας Διαμαντής Ν.-Βίννης (Καραδήμας)

Νέας Ιωνίας Β’ 17.00 Νίκη Βόλου-Αίολος Τρικάλων Ξέρας-Μαραμής (Μόρφη)

Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης-Αναγέννηση Καρδίτσας Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Βόντζας)

4ος Όμιλος

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

Μηχανιώνας 18.00 Ζέφυρος 02-Ασπίς Ξάνθης Χρυσάφης-Τοπαλίδης (Δέλλας)

Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Απόλλων Καλαμαριάς Εκίζογλου-Λαδάς (Δραγκίογλου)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Πανσερραϊκός Μπούγλος Π.-Τσάλλας (Τζιοπάνος)

Μίκρας Β’ 17.00 Μέγας Αλέξανδρος-Κένταυρος Καλ. Γιαννούλης Αν.-Νέδογλου (Τοζακίδης)

Φ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος Ξ.-Μαντουλίδης Λυγούρας-Κουφούδης (Σαλικίδης)

Αμπελοκήπων 18.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-ΔΕΚΑ Σαρακενίδης-Αναστασιάδης (Ανδρίτσος)

Α1 Γυναικών

Σάββατο 19 Οκτωβρίου

Μ. Λιούγκας 15.00 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ Κώτσου-Ασημακάκη-Ροδίτης (Σταύρου)

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

Αγ. Δημητρίου (Νέο) 14.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Χαλαμπαλάκης-Καρανικόλα Αλ.-Μαρίγλη (Τζουβάρας)

Μελισσίων 14.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Εσπερίδες Καλλιθέας Αποστολίδης-Φραγκούλη-Τηγάνης (Άκελ)

Μοσχάτου 13.00 Ελευθερία Μοσχάτου-Νίκη Λευκάδας Καρακάσης-Καμήτσος-Μακρόπουλος (Τεφτίκης)

Αγ. Δημητρίου (Π) 16.45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Σπόρτιγκ Μπούκας-Σπυρόπουλος-Γαρινή (Μουζάκης Στ.)

Π. Γιαννακόπουλος 14.30 Παναθηναϊκός-ΟΑ Χανίων Δαρλαμήτσος-Σοφιανόπουλος-Κανελλόπουλος (Δούκας)

Α2 Γυναικών

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

1ος Όμιλος

Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Βούλας-Αιγέας Χίου Τσίγκου-Πετράκης Γ. (Παπαγιαννόπουλος)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αετός Καλλιθέας Γιαννακόπουλος-Ιορδανίδης (Φαλούκας)

Κοντόπευκου 19.30 Αγ. Παρασκευή-Πανιώνιος Λαζόγκα-Παπαγεωργίου (Κώτσης)

Π. Σαλπέας 15.00 Φοίνικας Πειραιά-Αθηναϊκός Πετράκης Ιωάν.-Πλατέλλα (Αλέτρας)

Ηλιούπολης Α’ 12.00 Ηλιούπολη-ΑΟ Άργους Δαναοί Καραμπιτσάκος-Βαλούρδος (Σαμαρτζή)

2ος Όμιλος

Σερρών 12.00 Πανσερραϊκός-ΜΕΝΤ Γιατρόπουλος-Δημουλάς (Γιαβρής)

Καλαμαριάς 12.00 Απόλλων Καλ.-Πυλαία Κώννης-Αγραφιώτης Βας. (Μηλιαράς)

Χρ. Χριστοδούλου 13.00 Ασπίς Ξάνθης 2001-Πιερικός Αρχέλαος Κουκουλεκίδης-Ηλιόπουλος (Σαλικίδης)

Νεάπολης Λάρ. 12.00 Ολύμπια ΓΣ Λάρισας-Ηρακλής Γιαννούλης Στ.-Μπούγλος Ιωάν. (Σταμάτης Γ.)

Επταπυργίου 13.30 Παναθλητικός-Άρης Θρασυβουλίδης-Δικταπανίδης (Καυχίτσας)

Ν. Ρυσίου 13.30 Αναγέννηση Ν.Ρ.-Πανόραμα Παπαθανασίου-Τσαρδούλιας (Αστρεινίδης)