Η κλήρωση όλων των ομίλων του πρωταθλήματος παίδων ΕΚΑΣΘ

715

Πραγματοποιήθηκε πριν απο λίγο η κλήρωση του πρωταθλήματος παίδων της ΕΚΑΣΘ. Αναλυτικα το πρόγραμμα:

1ος ΟΜΙΛΟΣ
1 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ
ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΧΑΝΘ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ

2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΡΗΣ ΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΜΕΝΤ
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ
11 ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΠΑΟΚ ΑΣ

3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΧΑΝΘ
ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΠΑΟΚ ΑΣ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.

4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΑΡΗΣ ΑΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΜΕΝΤ
11 ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.

5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ
ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΧΑΝΘ
Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.

6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ
11 ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΣ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΠΑΟΚ ΑΣ
ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΧΑΝΘ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΜΕΝΤ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ

8 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
11 ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΠΑΟΚ ΑΣ
Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ

9 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΠΑΟΚ ΑΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΧΑΝΘ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

10 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
11 ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ
ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΣ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ

11 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΑΡΗΣ ΑΣ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

12 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ
Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
11 ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

13 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ
ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΜΕΝΤ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΑΡΗΣ ΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΧΑΝΘ

14 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
11 ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

15 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΜΕΝΤ
ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΣ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΠΑΟΚ ΑΣ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΧΑΝΘ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ

16 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΝΤ
ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
11 ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΧΑΝΘ

17 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ
ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΑΡΗΣ ΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΜΕΝΤ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΟΚ ΑΣ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ

18 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΝΤ
ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΧΑΝΘ
11 ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ

19 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΜΕΝΤ
ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΧΑΝΘ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΠΑΟΚ ΑΣ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ

2 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ
ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΑΡΗΣ ΑΣ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΜΕΝΤ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
11 ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΠΑΟΚ ΑΣ

2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ
Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΧΑΝΘ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ

3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΣ
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΜΕΝΤ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
11 ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ

4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΧΑΝΘ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΠΑΟΚ ΑΣ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ

5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΣ
11 ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΜΕΝΤ
ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΠΑΟΚ ΑΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΧΑΝΘ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΜΕΝΤ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ
ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ

7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
11 ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ
Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΠΑΟΚ ΑΣ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.

8 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΧΑΝΘ
ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΡΗΣ ΑΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΕΝΤ
ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

9 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
11 ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΑΡΗΣ ΑΣ
ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΕΝΤ
ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

10 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΠΑΟΚ ΑΣ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ
Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΜΕΝΤ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΧΑΝΘ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

11 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΜΕΝΤ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
11 ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΧΑΝΘ

12 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΜΕΝΤ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΠΑΟΚ ΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΧΑΝΘ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ

13 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ
11 ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

14 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΜΕΝΤ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΡΗΣ ΑΣ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΑΟΚ ΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΧΑΝΘ
ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ

15 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ
11 ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ

16 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΑΡΗΣ ΑΣ
ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΠΑΟΚ ΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ

17 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ
11 ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΧΑΝΘ

18 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΠΑΟΚ ΑΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ
1 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΑΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.
ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΔΑΚ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ
ΑΞΙΟΥ Δ.ΑΚ. ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ – Ν. ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ

2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ
ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ
ΙΩΝΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΑΚ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ – Ν. ΜΑΛΓΑΡΩΝ

3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΑΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΔΑΚ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ – Ν. ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ

4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΙΩΝΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΑΚ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ
ΑΞΙΟΥ Δ.ΑΚ. ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ – Ν. ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΔΑΚ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ
ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ

5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ – Ν. ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΑΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ

6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΞΙΟΥ Δ.ΑΚ. ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ – Ν. ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ
ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΔΑΚ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΑΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΑΚ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΙΩΝΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.

7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ – Ν. ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ

8 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΑΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ
ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΔΑΚ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΑΞΙΟΥ Δ.ΑΚ. ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ – Ν. ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΑΚ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ

9 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ
ΙΩΝΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ – Ν. ΜΑΛΓΑΡΩΝ

2 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ
ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΙΩΝΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΑΚ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ – Ν. ΜΑΛΓΑΡΩΝ

2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΑΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ
ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΔΑΚ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
ΑΞΙΟΥ Δ.ΑΚ. ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ – Ν. ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ

3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ
ΙΩΝΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΑΚ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΑΞΙΟΥ Δ.ΑΚ. ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ – Ν. ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ

4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΑΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ – Ν. ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.

5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΑΚ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ
ΑΞΙΟΥ Δ.ΑΚ. ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ – Ν. ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ
ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΔΑΚ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ
ΙΩΝΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ

6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ – Ν. ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ

7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΔΑΚ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΑΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ
ΙΩΝΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ
ΑΞΙΟΥ Δ.ΑΚ. ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ – Ν. ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΑΚ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.

8 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ
ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ – Ν. ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΙΩΝΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ

9 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΑΚ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΑΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΔΑΚ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.
ΑΞΙΟΥ Δ.ΑΚ. ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ – Ν. ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ
1 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ICBS 2009
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ.
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ Δ.Α.Σ.Ω. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ Α.Σ.

2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
I.C.B.S. ICBS 2009 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ. ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ
Ε.Κ.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ Δ.Α.Σ.Ω.

3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ Α.Σ.
ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ Δ.Α.Σ.Ω.
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ ICBS 2009

4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ
Ε.Κ.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ Α.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ Δ.Α.Σ.Ω. ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ
ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ICBS 2009

5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ Α.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Δ.Α.Σ.Ω.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
I.C.B.S. ICBS 2009 ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ.

6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ Δ.Α.Σ.Ω. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ
ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ
Ε.Κ.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ Α.Σ. ICBS 2009
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.

7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ.
I.C.B.S. ICBS 2009 Δ.Α.Σ.Ω.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ Α.Σ.

8 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ
ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ICBS 2009
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ Δ.Α.Σ.Ω. ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
Ε.Κ.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ Α.Σ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ.

9 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ Α.Σ.
I.C.B.S. ICBS 2009 ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ. Δ.Α.Σ.Ω.

2 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ
I.C.B.S. ICBS 2009 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ. ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
Ε.Κ.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ Α.Σ. Δ.Α.Σ.Ω.

2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ ICBS 2009
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ.
ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ Α.Σ.
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ Δ.Α.Σ.Ω. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ

3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
Ε.Κ.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ Δ.Α.Σ.Ω. ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
I.C.B.S. ICBS 2009 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ

4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ Α.Σ.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ Δ.Α.Σ.Ω.
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
I.C.B.S. ICBS 2009 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.

5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Ε.Κ.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ Δ.Α.Σ.Ω. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ. ICBS 2009

6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ Δ.Α.Σ.Ω.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ
I.C.B.S. ICBS 2009 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ Α.Σ.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ.

7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ Δ.Α.Σ.Ω. ICBS 2009
Ε.Κ.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.

8 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
I.C.B.S. ICBS 2009 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. Δ.Α.Σ.Ω.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ Α.Σ.

9 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ
Ε.Κ.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ Α.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ ICBS 2009
ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ Δ.Α.Σ.Ω. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ.

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ
1 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ ΔΑΚ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ Α.Ε. Α.Ο.Ε.Κ.
ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
25ο & 100ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. Β.Α.Ο.

2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΣΥΚΕΩΝ Α.Ο.Ε.Κ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ Α.Ε.
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.

3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ ΔΑΚ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ Α.Ε. ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ Β.Α.Ο.
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. Α.Ο.Ε.Κ.

4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ Α.Ε.
25ο & 100ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Α.Ο.Ε.Κ.

5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. Β.Α.Ο.
ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ ΔΑΚ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ Α.Ε. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.
ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΣΥΚΕΩΝ Α.Ο.Ε.Κ. ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ

6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
25ο & 100ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ Α.Ε.
ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. Α.Ο.Ε.Κ.
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ ΔΑΚ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ Α.Ε. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΣΥΚΕΩΝ Α.Ο.Ε.Κ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Β.Α.Ο.

8 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ ΔΑΚ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ Α.Ε. ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. Α.Ο.Ε.Κ.
25ο & 100ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ

9 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ Α.Ε.
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. Β.Α.Ο.
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΣΥΚΕΩΝ Α.Ο.Ε.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.

2 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΣΥΚΕΩΝ Α.Ο.Ε.Κ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ Α.Ε.
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.

2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. Α.Ο.Ε.Κ.
ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ ΔΑΚ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ Α.Ε. ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. Β.Α.Ο.
25ο & 100ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.

3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ Α.Ε.
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ
25ο & 100ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΣΥΚΕΩΝ Α.Ο.Ε.Κ. ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.

4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ ΔΑΚ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ Α.Ε. Β.Α.Ο.
ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΣΥΚΕΩΝ Α.Ο.Ε.Κ. ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
25ο & 100ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ Α.Ε.
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ Α.Ο.Ε.Κ.

6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.
ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ ΔΑΚ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ Α.Ε. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΣΥΚΕΩΝ Α.Ο.Ε.Κ. Β.Α.Ο.
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ

7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ Α.Ε.
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
25ο & 100ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. Α.Ο.Ε.Κ.
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

8 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ Α.Ε.
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΣΥΚΕΩΝ Α.Ο.Ε.Κ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ Β.Α.Ο.

9 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ ΔΑΚ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ Α.Ε. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ Α.Ο.Ε.Κ.
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
25ο & 100ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ

5ος ΟΜΙΛΟΣ
1 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ AOM ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ

2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ AOM
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ

3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ AOM ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ

4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ AOM ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ

5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΠΥΛΑΙΑΣ AOM
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ

6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ AOM ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΥΛΑΙΑΣ AOM
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ

8 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ AOM ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ

9 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ AOM
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ

2 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ AOM
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ

2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ AOM ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ

3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ΠΥΛΑΙΑΣ AOM
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ

4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΠΥΛΑΙΑΣ AOM
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ AOM ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ

6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΠΥΛΑΙΑΣ AOM
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ

7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ AOM ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

8 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ AOM
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ

9 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ AOM ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ

6ος ΟΜΙΛΟΣ
1 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΝΑΤ. ΑΚΤΗΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ Α.Π.Σ. ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΑΣΘ
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Π.Ο.
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΑΣΘ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ Α.Π.Σ.
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Π.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΝΑΤ. ΑΚΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΑΣΘ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ Α.Π.Σ. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Π.Ο.
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΝΑΤ. ΑΚΤΗΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ

4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Π.Ο. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ Α.Π.Σ.
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΝΑΤ. ΑΚΤΗΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΑΣΘ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ

5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΝΑΤ. ΑΚΤΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΑΣΘ
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Π.Ο.

6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ Α.Π.Σ.
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΝΑΤ. ΑΚΤΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Π.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΑΣΘ

7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ Α.Π.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΝΑΤ. ΑΚΤΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Π.Ο.
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΑΣΘ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

8 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ Α.Π.Σ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΝΑΤ. ΑΚΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΑΣΘ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Π.Ο.

9 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ Α.Π.Σ.
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΝΑΤ. ΑΚΤΗΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΑΣΘ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Π.Ο. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

2 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΝΑΤ. ΑΚΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ Α.Π.Σ.
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΑΣΘ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Π.Ο. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ Α.Π.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΑΣΘ
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Π.Ο.
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΝΑΤ. ΑΚΤΗΣ

3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΑΣΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Π.Ο. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ Α.Π.Σ.
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΝΑΤ. ΑΚΤΗΣ

4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Π.Ο.
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ Α.Π.Σ. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΝΑΤ. ΑΚΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΑΣΘ

5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ Α.Π.Σ.
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΑΣΘ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΝΑΤ. ΑΚΤΗΣ
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Π.Ο. ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ

6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ Α.Π.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΝΑΤ. ΑΚΤΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΑΣΘ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Π.Ο.

7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ Α.Π.Σ.
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Π.Ο. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΝΑΤ. ΑΚΤΗΣ
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΑΣΘ

8 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΝΑΤ. ΑΚΤΗΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ Α.Π.Σ.
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΑΣΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Π.Ο. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

9 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ Α.Π.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΝΑΤ. ΑΚΤΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΑΣΘ
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Π.Ο.