Η κλήρωση σε Α1 και Α2 γυναικών

25

Η κλήρωση της Α1 γυναικών

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

2η Αγωνιστική – 24/10/20

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

3η Αγωνιστική – 31/10/20

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

4η Αγωνιστική – 07/11/20

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

5η Αγωνιστική – 21/11/20

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

6η Αγωνιστική – 28/11/20

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

7η Αγωνιστική – 05/12/20

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

8η Αγωνιστική – 12/12/20

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

9η Αγωνιστική – 19/12/20

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

10η Αγωνιστική – 09/01/21

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

11η Αγωνιστική – 16/01/21

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

12η Αγωνιστική – 23/01/21

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

13η Αγωνιστική – 30/01/21

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

14η Αγωνιστική – 13/02/21

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

15η Αγωνιστική – 20/02/21

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

16η Αγωνιστική – 27/02/21

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

17η Αγωνιστική – 06/03/21

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

18η Αγωνιστική – 13/03/21

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

19η Αγωνιστική – 20/03/21

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

20η Αγωνιστική – 03/04/21

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

21η Αγωνιστική – 10/04/21

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

22η Αγωνιστική – 17/04/21

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

Η κλήρωση της Α2

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική – 18/10/20

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

2η Αγωνιστική – 25/10/20

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

3η Αγωνιστική – 01/11/20

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

4η Αγωνιστική – 08/11/20

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

5η Αγωνιστική – 15/11/20

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

6η Αγωνιστική – 22/11/20

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

7η Αγωνιστική – 29/11/20

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

8η Αγωνιστική – 06/12/20

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική – 13/12/20

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

10η Αγωνιστική – 17/01/21

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

11η Αγωνιστική – 24/01/21

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

12η Αγωνιστική – 31/01/21

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

13η Αγωνιστική – 07/02/21

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

14η Αγωνιστική – 14/02/21

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

15η Αγωνιστική – 21/02/21

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

16η Αγωνιστική – 28/02/21

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

17η Αγωνιστική – 07/03/21

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

18η Αγωνιστική – 21/03/21

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική – 18/10/20

Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

2η Αγωνιστική – 25/10/20

Ρεπό: ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική – 01/11/20

Ρεπό: ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

4η Αγωνιστική – 08/11/20

Ρεπό: ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

5η Αγωνιστική – 15/11/20

Ρεπό: ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

6η Αγωνιστική – 22/11/20

Ρεπό: ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

7η Αγωνιστική – 29/11/20

Ρεπό: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

8η Αγωνιστική – 06/12/20

Ρεπό: ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

9η Αγωνιστική – 13/12/20

Ρεπό: ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

10η Αγωνιστική – 17/01/21

Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 24/01/21

Ρεπό: ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

12η Αγωνιστική – 31/01/21

Ρεπό: ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

13η Αγωνιστική – 07/02/21

Ρεπό: ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

14η Αγωνιστική – 14/02/21

Ρεπό: ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

15η Αγωνιστική – 21/02/21

Ρεπό: ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

16η Αγωνιστική – 28/02/21

Ρεπό: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

17η Αγωνιστική – 07/03/21

Ρεπό: ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

18η Αγωνιστική – 21/03/21

Ρεπό: ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική – 18/10/20

ΜΕΝΤ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

2η Αγωνιστική – 25/10/20

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΜΕΝΤ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

3η Αγωνιστική – 01/11/20

ΜΕΝΤ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

4η Αγωνιστική – 08/11/20

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΜΕΝΤ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

5η Αγωνιστική – 15/11/20

ΜΕΝΤ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

6η Αγωνιστική – 22/11/20

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΕΝΤ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

7η Αγωνιστική – 29/11/20

ΜΕΝΤ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

8η Αγωνιστική – 06/12/20

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΜΕΝΤ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

9η Αγωνιστική – 13/12/20

ΜΕΝΤ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

10η Αγωνιστική – 17/01/21

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΕΝΤ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 24/01/21

ΜΕΝΤ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

12η Αγωνιστική – 31/01/21

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΕΝΤ

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

13η Αγωνιστική – 07/02/21

ΜΕΝΤ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

14η Αγωνιστική – 14/02/21

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΕΝΤ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

15η Αγωνιστική – 21/02/21

ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

16η Αγωνιστική – 28/02/21

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΜΕΝΤ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

17η Αγωνιστική – 07/03/21

ΜΕΝΤ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

18η Αγωνιστική – 21/03/21

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΜΕΝΤ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική – 18/10/20

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

2η Αγωνιστική – 25/10/20

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

3η Αγωνιστική – 01/11/20

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

4η Αγωνιστική – 08/11/20

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

5η Αγωνιστική – 15/11/20

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

6η Αγωνιστική – 22/11/20

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

7η Αγωνιστική – 29/11/20

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

8η Αγωνιστική – 06/12/20

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

9η Αγωνιστική – 13/12/20

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

10η Αγωνιστική – 17/01/21

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

11η Αγωνιστική – 24/01/21

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

12η Αγωνιστική – 31/01/21

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

13η Αγωνιστική – 07/02/21

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

14η Αγωνιστική – 14/02/21

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

15η Αγωνιστική – 21/02/21

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

16η Αγωνιστική – 28/02/21

Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

17η Αγωνιστική – 07/03/21

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

18η Αγωνιστική – 21/03/21

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ