Ε.Ο.Κ.: Η λίστα με τους διαιτητές που ορίστηκαν για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στις Εθνικές Κατηγορίες

98

Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων των Εθνικών κατηγοριών που είναι οι εξής:

Α1 Ανδρών

Σάββατο 23 Νοεμβρίου

Νεάπολης Λάρ. 15.45 Λάρισα-Ήφαιστος Λήμνου Σχινάς-Ψαριανός-Λόρτος (Βαρνάς)

Σοφία Μπεφόν 15.45 Ιωνικός Ν.-Κολοσσός Ρ. Σώμος-Παναγιώτου-Πουρσανίδης Κ. (Παλάτος)

ΠΑΟΚ 15.45 ΠΑΟΚ-Ρέθυμνο Καρακατσούνης-Ανδρικόπουλος-Καλδίρης (Γκούμας)

Δ. Τόφαλος 15.45 Προμηθέας Πάτρας-Πανιώνιος Πουρσανίδης Γ.-Σταματόπουλος-Τζιοπάνος (Θεοδωρόπουλος)

Λαυρίου  17.45 Λαύριο-ΑΕΚ Αναστόπουλος Π.-Μπήτης-Αναστόπουλος Α. (Τεφτίκης)

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

Αλεξάνδρειο 17.00 Άρης-Περιστέρι Παπαπέτρου-Τζαφλέρης-Παφίλης (Μήτσιου)

Δευτέρα 25 Νοεμβρίου

ΟΑΚΑ 19.00 Παναθηναϊκός-Ηρακλής Τσαρούχα-Συμεωνίδης-Τσολάκος (Μπεσκάκη)

Α2 Ανδρών

Σάββατο 23 Νοεμβρίου

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Ανατόλια Θεονάς-Ζακεστίδης-Πλιάκας (Μαυραντζάς)

Υμηττού 17.00 Αμύντας-Καρδίτσα Μαλαμάς-Νάστος-Χριστινάκης (Μουζάκης Στ.)

Περιβόλας 17.00 Απόλλων Π.-Αγρίνιο Κάρδαρης-Μηλαπίδης-Τηγάνης (Θεοδοσόπουλος)

Ελευθερούπολης 17.00 Ελευθερούπολη-Διαγόρας Δρ. Πιτσίλκας-Καλογερόπουλος Λ.-Θεοδώρου (Μπρίγκος)

ΣΕΦ 17.00 Ολυμπιακός-Κόροιβος Κατραχούρας-Δόλγυρας-Τσιμπούρης (Ντίνος)

Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Παγκράτι Ζαχαρής-Τσιρτσιμάλης-Κοϊμτζόγλου (Μελανίδης)

Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρικούπης-Ψυχικό Παντελίδης-Κωνσταντινίδου-Μαρινάκης (Πατσαντζόπουλος)

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Δάφνη Δαφνίου Τσώνος-Θεοδωρόπουλος-Καλογερόπουλος Φ. (Άκελ)

Β’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Αιγάλεω Ραχιώτης-Μπίκας-Γρίβα (Άκελ)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Έσπερος Στρέμπας-Σπυρόπουλος-Κοτσώνης (Σταύρου)

Μεγάρων (Νέο) 17.00 ΝΕ Μεγαρίδος-Δούκας Σκαλτσής-Λαζαρίδης-Τεφτίκης (Ηπιώτης)

Π.Σαλπέας 18.00 Εθνικός-Πανερυθραϊκός Σκούτας-Τσάτσης-Αργυρούδης (Ελευθεριάδης)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Ιωνικός ΝΦ Αναστασίου-Ουσταμπασίδης-Γεράνιος (Ζερδεβάς)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-ΟΦΗ Παντελίδης-Ντάνος-Μακρόπουλος (Βιδάλης)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Λοκρός Αταλάντης Χαλαμπαλάκης-Καρπάνος-Κώτσου (Φαλούκας)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Πανελευσινιακός Κωνσταντινόπουλος-Ζιώγας-Σκουλαρίκης (Ευστρατίου)

2ος Όμιλος

Σάββατο 23 Νοεμβρίου

Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Μαχητές Παφίλης-Ξέρας-Κοντογιάννης (Βαφείδης)

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

Μ.Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Ευκαρπία Λουλουδιάδης-Γραικός-Βασιλόπουλος (Σιμητόπουλος)

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Ερμής Λαγκαδά Θεοδώρου- Φουντζήλας-Σαρακενίδης (Παπαγεωργίου)

Αγ. Παύλου 17.30 Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου-Στρατώνι Παγώνης-Τσουμαχίδης-Μαραμής (Μανιός)

Ιωαννίνων (Νέο) 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα –Φάρσαλα Λόρτος-Αγραφιώτης Τζ.-Τζιοπάνος Γ. (Κασιούμης)

Γρεβενών 16.00 Πρωτέας Γρεβενών-Κομοτηνή Ταρενίδης Στ.-Σιταρίδης-Δέλλας (Πλεξίδας)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Καβάλα Κοϊμτζόγλου-Σελεβός-Αγραφιώτης Γρ. (Ιωακειμίδης)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Έσπερος Λαμίας Δημάδης-Ντούρας-Ζαχαριάδης (Παραλυκίδης)

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Κορωπί Φασόλης-Αντωνιάδης (Παππάς)

ΚΓ Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-ΑΟ Ερμιόνης  Ντάσης-Ξηροκώστας (Κοκορδάτος)

Παναχαϊκής 13.00 Παναχαϊκή-Νέο Ληξούριο Παπαδόπουλος Χρ.-Τζίμης (Πίγκας)

ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 18.30 Άρης Νίκαιας-ΣΔΥ Τρίπολης Μαρίχλη-Ροδίτης (Παπαδόπουλος Κ.)

Σοφία Μπεφόν 17.00 ΑΟ Π. Φαλήρου-Γλαύκος Καρακωνσταντόπουλος-Καρανικόλα Αλ. (Παπαγιαννόπουλος)

Δημ. Βικέλας 17.00 ΑΕΝ Κηφισιάς-Ακράτα Σκανδαλάκης-Καρανικόλα Ελ. (Φαλούκας)

ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-ΑΟΚ Χαλάνδρι  Καρακάσης-Καραμπιτσάκος (Καραλής)

2ος Όμιλος

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

ΚΣΓ Ν. Φιλαδέλφειας 13.30 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια Τσακαλογιάννης-Χατζημάρκος (Κουλούρης)

ΚΔΓ Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Ένωση Ιλίου Σοφιανόπουλος-Λαμπίρης (Μάρης)

Τ. Καμπούρης 17.00 ΑΚ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου Μαρτινάκος-Αγγελής (Κάλφα)

Νέο ΚΓ. Αγ. Δημητρίου 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αργοναύτης Τριγλίας Πόντας-Ασλανίδης (Σαμαρτζή)

ΚΓ Ζωγράφου (κ.θ.) 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αίαντας Αυλίδας Ασημακάκη-Πετράκης (Παπαδόπουλος Στ.)

Βυζαντινό Αθλ. Κέντρο 17.00 ΑΣ Πέρα-ΑΟΝΣ Μίλων Κούλης-Λαζόγκα (Χαράτσης)

Ερ. Χατζόπουλος 15.00 Άρης Θήβας-ΑΟΚ Χανιά

3ος Όμιλος

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

ΚΓ Νέας Ιωνίας Β’ 17.00 Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου Παζώλης-Καρακώστας (Γκουντελιάς)

ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 ΦΣΦ Αριστοτέλης-Τιτάνες Παλαμά Τσιρτσιμάλης-Κωνσταντινέλλης (Βόντζας)

Δημ. Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-ΣΚ Ιωάννινα Παπαθανασίου-Καντερές (Καλότσης)

ΚΓ Καρδίτσας 15.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Φαίακας Κέρκυρας Γεωργούλης-Γκέκας (Τέγα)

Νέο ΚΓ Ιωαννίνων 14.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΦΟ Αριδαίας Τσιαπλής-Παπανικολάου (Καραδήμας)

ΔΑΚ Μελίκης 16.00 ΓΑΣ Μελίκης-ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων Θρασυβουλίδης-Ηλιόπουλος (Παπαπέτρου)

4ος Όμιλος

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

ΚΓ Μίκρας Β’ 17.00 Μέγας Αλέξανδρος-Ασπίς Ξάνθης Μπούγλος Π.-Γιαννούλης Στ. (Δροσόπουλος)

11ο Δημ. Σχ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Απόλλων Καλαμαριάς Κολοκυθάς-Παπαδόπουλος Κ. (Δέλλας)

ΚΓ Μαντουλίδης 18.00 Μαντουλίδης-Πανσερραϊκός Μαντήλας-Ντόγκας (Κασαπίδης)

Αγ. Παύλου Χαλκ. 18.00 Κένταυρος Καλ.-Ελπίς Αμπελοκήπων Χρυσάφης-Τοπαλίδης (Αρναούτογλου)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02 Τσαρδούλιας-Τσάνταλη (Αχταρίδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Μακεδονικός Χατζημπαλίδης-Χατζηχαρίσης (Γιαβρής)

Α1 Γυναικών

Σάββατο 23 Νοεμβρίου

Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Ολυμπιακός Πολυχρόνης-Κονταράτος-Νικολοπούλου (Ντάβαρης)

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

Π. Γιαννακόπουλος 14.30 Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα Κοντίλης-Φάκαρος-Ρίζος (Τηγάνης)

ΠΑΟΚ 12.00 ΠΑΟΚ-Έσπερίδες Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Τζιοπάνος)

Χανίων 12.00 ΟΑ Χανίων-Νίκη Λευκάδας Χρηστίδης Π.-Ορφανός Ιορδ.-Σιδερής (Πετράκης)

Αγ. Δημητρίου (Π) 16.45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Γιακείμη-Δελαγραμμάτικας-Φραγκούλη (Τζουβάρας)

Μοσχάτου 13.00 Ελευθερία Μοσχάτου-ΚΑΟ Μελισσίων Καραβίτης-Χρηστίδης Ηλ.-Γαρινή (Σταματόπουλος)

Α2 Γυναικών

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

1ος Όμιλος

3ο Ζωφριάς 13.00 Εύνικος-Αιγέας Χίου Λάμπος-Αδαμόπουλος Κ. (Ζώης)

Άργους 13.00 Άργους Οι Δαναοί-Αετός Καλλιθέας Λεβεντάκος-Μάρκου (Ελένης)

Δ. Καλτσάς 13.00 Αθηναίκός-Ηλιούπολη Γιαννακόπουλος Φ.-Παπαγεωργίου (Γολεγού)

Π. Σαλπέας 15.00 Φοίνικας Πειρ.-Πρωτέας Βούλας Αυγερινός-Γαραντζιώτης (Δραμεσιώτης)

Κοντόπευκου 19.30 Αγ. Παρασκευή-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Κηπώσης-Σπυριδάκης (Λιμνιάτης)

2ος Όμιλος

Επταπυργίου 13.30 Παναθλητικός-ΜΕΝΤ Κώννης-Τζαγκατζής (Τοζακίδης)

Πανοράματος 14.45 Πανόραμα-Πυλαία Πιπλιός-Τσεκάκης (Φωτιάδης)

Αλεξάνδρειο 12.00 Άρης-Πιερικός Αρχέλαος Γιαννούλης Αν.-Λαζαρίδης (Αστρεινίδης)

ΙΒανώφειο 15.00 Ηρακλής-Αναγέννηση Ν. Ρ. Αγραφιώτης Β.-Ντόντης (Παπαδόπουλος Ν.)

Νεάπολης Λάρ. 13.00 Ολύμπια ΓΣ Λάρισας-Πανσερραϊκός Τσάλλας-Μπούγλος Γ. (Σταμάτης)

Χρ. Χριστοδούλου 13.00 Ασπίς Ξ.-Απόλλων Καλ. Λάλλα-Τούσης (Σαλικίδης)