Β ΕΚΑΣΘ

Β ΕΚΑΣΘ 1ος όμιλος : Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής

0
Τα αποτελέσματα Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Γαλαξίας Αδένδρου 16-16(10), 34-35(20), 56-52(30), 75-68(τελικό) Αριστοτέλης Σταυρού-Δόξα Δρυμού 18-32(15), 26-40(20), 52-67(38), 64-74(τελικό) Αστέρας Κουκλουτζά-Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 36-26(20), 50-40(30), 69-54(τελικό) Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Εθνικός Λαγυνών 21-20(10),...

Β ΕΚΑΣΘ 2 όμιλος : Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικης

0
Τα αποτελέσματα ΑΟ Αρετσούς-Ασβεστοχώρι 21-11(10), 45-33(20), 67-53(38), 69-58(τελικό) Νέα Ραιδεστός-Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς 18-27(10), 40-39(20), 58-62(30), 92-82(τελικό) Αχιλλέας Τριανδρίας-Μαραθών 19-15(10), 45-27(20), 62-49(30), 85-67(τελικό) ΑΣ Πανόραμα-Βεργίνα  16-16(10), 62-54(τελικό) ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας-Αριστοτέλης...

Νικη στο πόντο για την ΑΑΚ

0
Η Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς επικράτησε σε εξ αναβολής αγώνα για τον δεύτερο όμιλο της Β΄ ΕΚΑΣΘ ανδρών με 63-62 του ΑΟ Αρετσούς. Δεκάλεπτα: 11-12, 31-29,...

Β ΕΚΑΣΘ 2ος Όμιλος : Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικης

0
Τα αποτελέσματα Ασβεστοχώρι-ΑΚ Αστέρια 18-18(10), 28-34(20), 47-52(30), 65-60(τελικό) Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς-ΑΟ Αρετσούς (Τρίτη 21:30) Μαραθών-Νέα Ραιδεστός 16-18(10), 28-38(20), 43-55(30), 49-65(τελικό) Βεργίνα-Αχιλλέας Τριανδρίας 17-19(10), 26-40(20), 42-69(30), 61-81(τελικό) Αριστοτέλης Επανομής-ΑΣ Πανόραμα...

Β ΕΚΑΣΘ 1ος Όμιλος : Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικης

0
Τα αποτελέσματα Γαλαξίας Αδένδρου-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 13-20(10), 29-37(20), 45-54(30), 51-70(τελικό) Δόξα Δρυμού-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 4-11(10), 28-24(20), 39-51(30), 57-68(τελικό) Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού-Αριστοτέλης Σταυρού  13-11(7), 34-37(26), 48-58(33), 59-69(37), 67-75(τελικό) Εθνικός...

Β ΕΚΑΣΘ 2 όμιλος :Αναλυτικα τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικης

0
Τα αποτελέσματα Γαλαξίας-Ασβεστοχώρι 12-13(10), 32-37(20), 50-49(30), 62-67(τελικό) ΑΚ Αστέρια-Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς  9-18(10), 20-37(20), 38-53(30), 51-74(τελικό) ΑΟ Αρετσούς-Μαραθών  22-27(20), 39-38(30), 60-50(τελικό) Νέα Ραιδεστός-Βεργίνα 20-15(10), 38-32(20), 60-51(30), 80-73(τελικό) Αχιλλέας Τριανδρίας-Αριστοτέλης Επανομής ...

Β ΕΚΑΣΘ 1 όμιλος :Αναλυτικα τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικης

0
Τα αποτελέσματα ΗΟΟΡ-Γαλαξίας Αδένδρου 25-15(10), 41-26(20), 65-36(30), 74-53(τελικό) Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Δόξα Δρυμού 6-16(10), 23-24(20), 37-33(30), 41-41(κ.α.), 45-46(τελικό) Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 9-11(10), 27-23(20), 39-28(30), 45-46(τελικό) Αριστοτέλης Σταυρού-Εθνικός...

Ο Αχιλλέας Τριανδρίας τιμά τον Χρήστο Ταπούτο.

0
Την Κυριακή 2 Φεβρουαρίου στις 12:00 ο σύλλογος μας κόβει την Βασιλόπιτα του 2020. Ο Αχιλλέας Τριανδρίας τιμά ένα δικό του παιδί, τον Χρήστο...

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | Β ΑΝΔΡΩΝ 1ος ΟΜ (16η...

0
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | Β ΑΝΔΡΩΝ 1ος ΟΜ (16η αγ) Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (Παρασκευή 31.01.2020 21:30) 👤ekasth web...

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Παρασκευής (24/01/2020) της Β,Γ1, Γ2 Ανδρών

0
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 Β΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. 54 67 21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ 41 66 20:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ 83 47 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ 53 57 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. 58 59 21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ Δ.Α.Σ.Ω. 68 48 21:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ...

Αναλυτικα τα αποτελέσματα της Β ΕΚΑΣΘ 1ος όμιλος

0
Τα αποτελέσματα Γαλαξίας Αδένδρου-Αμπελόκηποι Μενεμένη 20-14(10), 31-28(20), 48-41(30), 66-48(τελικό) Δόξα Δρυμού-ΗΟΟΡ  19-27(15), 30-36(20), 43-52(30), 54-67(τελικό) Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 8-18(10), 17-37(20), 28-59(30), 41-66(τελικό) Εθνικός Λαγυνών-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 21-18(10),...

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της Β ΕΚΑΣΘ 2 όμιλος

0
Τα αποτελέσματα Ασβεστοχώρι-ΑΕ Πυλαίας  15-13(10), 38-31(20), 54-43(30), 69-52(τελικό) Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς-Γαλαξίας 17-6(10), 36-13(20), 70-44(τελικό) Μαραθών-ΑΚ Αστέρια 11-18(10), 32-36(20), 46-51(30), 57-73(τελικό) Βεργίνα-ΑΟ Αρετσούς  70-51(τελικό) Αριστοτέλης Επανομής-Νέα Ραιδεστός 7-14(10), 21-33(20), 42-50(30),...

ΕΚΑΣΘ : Το σημερινό πρόγραμμα

0
Τα παιχνίδια της Β΄ ανδρών ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής: Β΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ...

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 14ης αγωνιστής στην Β ΕΚΑΣΘ στον 2ο Όμιλο

0
Τα αποτελέσματα ΑΚ Πανοράματος-Ασβεστοχώρι  12-13(10), 26-36(20), 45-53(30), 62-59(τελικό) ΑΕ Πυλαίας-Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς  14-21(10), 31-35(20), 49-54(30), 60-65(τελικό) Γαλαξίας-Μαραθών 23-31(16), 29-32(20), 38-39(30), 49-59(τελικό) ΑΚ Αστέρια-Βεργίνα  22-15(10), 33-29(20), 55-45(30), 65-62(τελικό) ΑΟ Αρετσούς-Αριστοτέλης...

Τελευταία Νέα